Boks

Wasze typy ?

fury_chisora_4.jpg


Chciałoby się aby Chisora uciszył krzykacza ale im bliżej walki tym mam wieksze przekonanie, że Fury wygra. Czy od ostatniej walki dużo zmieniło się u obu pięściarzy? Dereck walczył trochę częściej i jego rywale byli znaczniej lepszej klasy niż Tysona. Progres zauważyłbym o Del Boya. Marzyłbym sobie takiego Chisore jak ze starcia z Kliczko, tam był mocny, aktywny i presja wywierana na Vitku sprawiała mistrzowi problemy.

#FuryvsVelasquez #pamietamy
 
Dereck z tego co widziałem konkret przygotowania, jeśli nie da się trafić mocnym lujem to powinien wygrać.
 
Mam podobne odczucia. Też liczę po cichu że Chisora dosięgnie tego miejsca co Cunningham. Ciężko coś powiedzieć o tym czy są w formie chociażby po sylwetkach bo ważenie w ubraniach było. Fury strasznie ciężki 120 kg. :eek:
Gdzie nasz Artur i Tomek ostatnio ważyli 103-105.
 
cholera mam nadzieję, że jakiś stream mi na komórce odpali :/
i, że Dereck wygra ofc :)
 
szkoda Derecka, nie do poznania zawodnik... Cud że wytrzymałem do końca tej walki. Fury dużo gada, a nie zobaczyłem w jego boksie kompletnie nic interesującego, bardzo chętnie zobaczę jak go Władek usadzi na dechy jednym ciosem.
 
Ten wątek jeszcze istnieje? :eek:
Niebywałe.

PS. Przepraszam za offtop, ale musiałem się podzielić swoimi emocjami związanymi z tematem, który sam założyłem daaawno temu :)

Wiem kim jesteś, heh.

Fury to straszne drewno, jesli rzeczywiście ma zawalczyć z Kliczko... z drugiej strony, bracia zawsze mieli jakieś problemy z Anglikami, wiec pewnie Tyson przetrwa dłużej niz Pulev
 
Tyson Fory będzie najsłabszym pretendentem do mistrzowskiego pasa jakiego kiedykolwiek miał Władek. nokaut najdalej w drugiej rundzie no chyba że Ukrainiec bedzie chciał żeby wybrzmiały wszystkie reklamy.
 
Tyson Fory będzie najsłabszym pretendentem do mistrzowskiego pasa jakiego kiedykolwiek miał Władek. nokaut najdalej w drugiej rundzie no chyba że Ukrainiec bedzie chciał żeby wybrzmiały wszystkie reklamy.
Hahahahah z takimi pretendentami jak Briggs, czy Fury to ja już nie mam pytań. Ciekawe czy management Kliczki bierze pod uwagę Najmana.
Chyba, że pozwolą Furemu z Briggsem stworzyć tag team i wtedy może urwą mistrzowi rundę. Może 2.
 
Oglądałem tą walkę, a w zasadzie to usypiałem, co spojrzałem to nic się nie działo, a jak się przebudziłem na maksa to wtedy sędzia już walkę kończył i takie było moje oglądanie.
 
Last edited:
Nie dałem rady i padłem po 6 rundzie nudaa...
Walka Eubanka jr. bardzo mi się podobała, według mnie wygrał 7-5
 
Chisora mnie zawiódł w cholerę. Naprawdę wierzyłem że wygra w pięknym stylu. Kliczko vs. Fury? Ja to widzę tak: KO do 5rd.
 
Mam zamiar nadrobić walke ale po waszych komentarzach tracę chęci... Jeśli było to tak tak słabe to chyba odpuszczę, obczaję highlighta i starczy. Czy dojdzie do walki z Kliczko to nie byłbym tego taki pewien. Management Tysona nie jest łatwym rozmówcą i negocjacje mogą być ciężkie. Niby Anglik lgnie do tego starcia ale chyba nie zdaje sobie sprawy co go czeka. Jedyne czego może być pewny to najwyższa wypłata w karierze. Licze jednak, że dojdzie to ich starcia i będę mógł zobaczyć wyczekiwany nokaut na Furym
 
Szkoda Derecka, kibicowałem mu. Tyson wybrał taktykę Władimira, czyli klincz gdy przeciwnik wchodzi w półdystans, blokowanie barkiem sierpów i długie ciosy proste. Mało efektowny styl, ale skuteczny.
 
Piątkowy występ Mickeya Rourke'a (6-0-2, 4 KO) na gali w Moskwie był dokładnie tym, na co wyglądał - rozpisaną na role, kiepsko zakamuflowaną hollywoodzką produkcją. Rywal 62-letniego aktora Elliot Seymour (1-10, 1 KO) okazał się być bezdomnym, któremu zapłacono za to, aby się podłożył i pozwolił błyszczeć zdobywcy Złotego Globu.

http://www.bokser.org/content/2014/12/01/112543/index.jsp
 
Zajrzałem tu bo myślałem że będzie temat "Szpilka pobity przez gimnazjalistów"
 
Jeśli Pascal wygra najbliższą walkę to zmierzy się z Kovalevem o pasy WBA/WBO/ IBF 14 Marca.

Jeszcze musi się zgodzić federacja IBF i będzie zaklepane na 100%.
 
Masternak i Mormeck właśnie wychodzą do ringu. Transmisja Polsat Sport Extra.
 
Mormeck wygrał według mnie tylko jedną rundę, a jakiś ślepiec dał w tej walce remis. Dwóch pozostałych wskazało właściwego zwycięzcę, jednak jestem ciekawy co tam oni wypunktowali.
 
No remis byłby skandalem :D A to liczenie punkcików przez stare babki to całkiem dziwne było... Ale walka super, praktycznie cały czas ofensywa i to chce się oglądać :)
 
Back
Top