Boks

Nerwowo było z tym ogłoszeniem wyniku, obawiałem się czy nie pójdzie wałek na korzyść Francuza ale na szczęście skończyło się tak jak powinno choć ten sędzia co dał remis...
 
Obawiałem się najgorszego bo tam chcieli zwałować i to porządnie.

Masternak odniósł największą wygraną w karierze, ale i tak dał się trafić mocnym ciosami od zmęczonego Mormecka.
 
Mankamenty w boksie Mastera nadal są, to jest oczywiste. Jednak najważniejsze że dalej mamy zawodnika, który będzie nam dawał walki na wysokim poziomie i o poważne tytuły, bo gdyby dziś była kolejna porażka to byłoby już po Mateuszu.
 
Walka Masternaka ciężka ale to co się tam wyrabiało poza sportowo to cyrk w pizdu : ) nazwisko na rozkładzie dobre. Na odzyskanie/zdobycie pasa w tej kategorii narazie poczekamy sobie. Braehmer ustrzeli Głażewskiego imo. Leci to na polsacie jakimś ?
 
Wawrzyk, Kołodziej, Proksa i teraz Głażewski wszyscy w walkach o pas WBA skończyli skompromitowani.

Różnica klas zbyt wielka.
 
Wawrzyk, Kołodziej, Proksa i teraz Głażewski wszyscy w walkach o pas WBA skończyli skompromitowani.

Różnica klas zbyt wielka.
Niech walcza o WBC tam lepiej nam idzie.. ale myślałem że głażewski pokaże coś urwie z 3-4 rundy bo w zwycięstwo nie wierzyłem.


była 1 gołota 53s
i jest 1 głaz - 1 cios lub pół minuty
 
Nie stawiałem Głażewskiego w roli faworyta ale takiego przebiegu walki(choć nie wiem czy to dobre określenie dla 43 sekund) się nie spodziewałem :(
 
43 sekundy= 1 Głażewski...

I jeszcze jego zachowanie po walce, to żenada totalna... Głażewski zeszmaciłeś się....

Nie zdziwię się jak teraz Sauerland i Niemiaszki się nas się smieją...
 
ja pierdole, ten czlowiek niech sie wiecej nie wypowiada na temat swojej kariery, zero serca, zero charakteru, nie chce go wiecej ogladac
wstyd mi za pretendentow pokroju glazewskiego, wawrzyka czy kolodzieja
 
Dobrze, że nie miałem okazji oglądania tej szopki. Tyle przygotowań aby wyjść i przegrać po jednym ciosie, osobiście spaliłbym się ze wstydu. Nie na taką przyszłość polskiego boksu czekam. Grono naszych nadziei na wysokie cele skurczyło się do takiego stopnia, że aż strach pomyśleć. Boks w Polsce zanika ... Osobiście nie wierzę, że Włodarczyk będzie kiedyś jeszcze mistrzem świata, Fonfara jest młody, może poiwalczy jeszcze o pas ale nie jest to zawodnik na miarę Adamka. O chłopakach z grupy Wasilewskiego można powiedzieć jedno, dobry rekord ale na średnie podwórko. Czy Szpilka jako numer jeden obecnie w Polsce ma szanse zaistnieć w świecie? Temat wielokrotnie wałkowany ale ja sądzę, że

[*]
 
Back
Top