Boks

Moglby Briggs zaczac linie koszulek z tym haslem: Let's go champ ! Kupilbym :-)



PS. Ciekawe czy go na gale wpuszcza ?
 
śmiech ! wkurwia mnie, że kliczko czeka az minie 5 rund i reklamy... dam sobie reke upierdolić, ze mogl go skonczyć w 1 maks 2 rundzie
 
Fajna garda Kliczki z wyprostowanymi rękoma w kierunku rywala ...:-D Na prawdę się dziwię, że ludzie chcą przychodzić i to oglądać czy włączać TV. Typy poza pojedynczymi ciosami wyglądają jakby techniki nie posiadali. Wiem, że posiadają, ale wygląda to inaczej w samej walce ;] Jakże zupełnie inną walką było chociażby Adamek vs Szpilka, a i o ile mniej beznadziejnie wyglądającego klinczu. Żeby zaraz nie było wiem, że Szpilka czy Adamek też by polegli, ale nie zmienia to postaci rzeczy jak to "wygląda" jako walka całokształtowo.
 
Bardzo sie dziwie że HBO podpisało z nim kontrakt na transmisję jego 3 walk. Przecież tego nie da się oglądac. Cios i klincz, cios i klincz. Gdyby nie Pulev który od pierwszej dekundy szedł na wymiane stawiając wszystko na jedną karte Kliczko kolejny raz uśpił by wszystkich którzy próbowali to obejrzec. Jedyna rzecz jaka podobała mi się w walce kliczki to jego wyjście, któego nie powstydziło by sie samo KSW.
 
Po każdej walce Kliczki obiecuje sobie, że ostatni raz Go kurwa oglądałem... Ehh gdzie te czasy Tysona, Evandera, Lenoxa :-)
 
Ja zawsze przy walce Klitschko sobie mówię, Tyson by tu posprzątał w 1 rundzie, a szczególnie Pulev(raczej pół rundy by nie dotrwał).
 
a już myślałem, że Pulev może sprawić niespodziankę, bo kilka razy go trafił. szkoda.
 
Szklany kliczko przypominający momentami samego konia, sadze ze tyson dalby rade kliczce.
 
Ten wątek jeszcze istnieje? :o
Niebywałe.

PS. Przepraszam za offtop, ale musiałem się podzielić swoimi emocjami związanymi z tematem, który sam założyłem daaawno temu :)
 
Mir to ty ?







Nawet nie pierdolcie :-) To jest chore



http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/bracia-kliczko/36768-kliczko-nie-wyklucza-walki-z-briggsem







https://www.youtube.com/watch?v=XJhssE-FuPo
 
Mnie to wogóle nie dziwi. Jak to Pindera dobrze powiedział łatawa wygrana , łatwe i szybkie pieniądze. Obije sobie Brigssa , zgarnie sobie akurat z 3 milony $ i wpłaci odrazu dzieciakowi na funudsz :). Pozatym Kliczko podpisał kontrakt z HBO na 3 walki a oni na pewno sobie nie pozwolą na ogórków. Obstawiam że tymi 3 rywalami będzie ktoś z Chisora/Fury/Jennings/Wilder/Stivrene. Więc będzie ciekawie.



Bodajże coś mi się kojarzy że Pindera coś mówił w Puncherze że Kliczko ma jeszcze jakiś kontrakt na jedną walkę w RTL więc być może to będzie właśnie Briggs tak na rozruszanie przed HBO.
 
Jak oglądam Briggsa to od razu w głowie mi się przemowa Clubbera Langa przypomina pod pomnikiem Rocky'ego. Gość jest świetny.
 
Prokuratura w Arkansas (USA) oskarżyła mistrza świata IBF w wadze średniej Jermaina Taylora o zabójstwo kuzyna i grożenie innemu mężczyźnie. Czempionowi grozi 26 lat więzienia.


http://www.sportowefakty.pl/boks/482745/mistrz-swiata-w-boksie-oskarzony-grozi-mu-26-lat-wiezienia?utm_source=wp&utm_medium=news&utm_campaign=wp_boks



Ile w tym prawdy ?
 
Jak już to o usiłowanie zabójstwa, bo gość chyba żyje. Nie wiem jak ten czyn został zakwalifikowany.
 
Walka Pacquiao z Algierim to totalny niewypał, koleś nic nie pokazał. Dawno nie oglądałem takiego mismatchu na takim poziomie.
 
No ładnie polecił bo była decyzja, tylko że Algieri 6 razy był liczony. Ja się bałem postawić na taki typ bo obawiałem się, że nie wypuszczą do którejś z kolei rundy Algieriego i będzie TKO.
 
Algieri nie mógł zostać ubity bo biegał na wstecznym jak BJ Lasota.
te liczenia też cyrkowe w chuj, 7x liczony czy tam 6x z tego 4-5 razy nie po ciosie tylko przez to że slizgał się na rzece wody w narożniku.
 
Back
Top