Boks

Oglądał ktoś galę w Californii? Wiem że to forum o MMA ale gorąco polecam walki GGG bo jest bestią w swojej kategorii. Jego walka z rubio trwała 2 rundy w których potwierdził, że jest najlepszy w swojej kategorii wagowej. Ponadto świetna walka Waltersa z Donaire zakończona KO na tym drugim, Jamajczyk potwierdził w niej że jest czołówką wagi piórkowej. Uważam, że Donaire źle zrobił zmieniając wagę. Ogólnie bardzo dobra gala bokserska.



Poniżej umieszczam walki GGG-Rubio i Walters-Donaire jakby ktoś chciał zobaczyć.



Ponadto wczoraj był w polsce wojak boxing night w nowym dworze, który potwiedził że polski boks jedzie po równi pochyłej. Warto odnotować, że kelnerzy powoli zaczynają doganiać naszych zawoników, jeszcze 1-2 latka i będziemy się bać węgrów i słowaków.



P_E0Lpge0Vs[/media]/a/p
p
a href=]
 
Golowkin to kot. Z Proksą dłużej powalczył. Rubio nie istniał, choć też to nie dopuszczenie po knockdownie trochę dziwne. Powinno jeszcze to chwilę potrwać.
 
Briggs kolejna pokazówa, co za pajac, znów chce za worek robić. Od Witalij'a sporo zebrał, ale najlepszy wpierdol dostał od Lewisa, polecam kazdemu kto nie widział



Gala kelnerów, kolejny z czystym rekordem pojedzie na wschód czy zachód i dostanie łomot.
 
Przerwanie trochę kontrowersyjne, ale Rubio wyglądał jakby sam nie chciał wstać to po pierwsze. A po drugie, wiadomo było że Rubio nie ma żadnych szans. Jak jeszcze nie zrobił wagi to było pewne, że mu kondycji nie starczy na 12 rund ale GGG po prostu go zniszczył, obijał go jak jakiś worek treningowy. Najciekawszym wydarzeniem na Wojaku był napis Sklejka Trade na plecach Polaka walczącego w co-main evencie. A i to, że Miszkiń przegrał z ogórkiem na punkty i powinien być liczony ale sędzia nie zauważył jak dotyka maty dłonią.



EDIT:



Jeszcze jedno, walczyła Ewa Piątkowska. Ta dziewczyna naprawdę ma duży talent i ciekawe co z niej wyrośnie i przy okazji fajnie wygląda.



z15304199Q,Ewa-Piatkowska.jpg




1798513_317326595118091_579411018216912130_n.jpg
 
Żenująca postawa Rubio, niegodna meksykanina. O ile w pierwszej rundzie próbował coś zrobić, to w drugiej po pierwszych mocych ciosach Gieni się wystarszył i poddał. Leżał na deskach tak długo żeby sędzia go wyliczył a potem pajacował że to niby chciał walczyć dalej. Dostał największą wypłatę w karierze (nawet minus 100 tyś. $ kary) i tylko o to mu chodziło. To już nawet Proksa próbował cały czas coś zrobić mimo lania jakie Gołowkin mu sprawiał.



A GGG to potwór. Teraz to już nikt w średniej nie zechce z nim walczyć. Cios, technika, precyzja, szczęka, on to wszystko ma niesamowite. Powinen iść wagę wyżej bo tylko tam może znaleść jakieś wyzwanie.



Nonito poszedł o jeden most za daleko. Nie ta kategoria, nie ta motywacja. Walters pokazał że jest materiałem na nową gwiazdę.
 
Gienek nokautuje każdego pretendetna, którego mu podstawią.



Niech pozbiera wszystkie pasy w tej wadze i przeniesie się wyżej.
 
Golobkin to Golovkin - wszedł do ringu i zmasakrował kolejnego rywala ...


Co do walki Walters vs Donaire, to spodziewałem się przegranej Filipińczyka, który po walce z Rigo stracił swój blask i walczył z walke na walke coraz gorzej . Jamajczyk pokazał sie z doskonałej strony silne uderzenie i zaskakujacą szybkosc - czekam na jego walkę z Gonzalezem .
 
Golovkin i wszystko jasne. Rubio szybciutko rozpracowany, kontrowersji w przerwaniu nie wiadziałem. Jesli był tak świeży i nie zraniony jak pózniej pokazywał to dlaczego nie próbował wczesniej wstać tylko czekał na ostatnią chwile ? Zawodnik, który stoczył 65 walk na zawodowym ringu, mistrz świata nie wie, że musi wstać do 10 i pokazać sędziemu gotowość do dalszej walki ? Amatorka



Co dalej ? Cotto za mały dla Kazacha ale kolejny pas chętnie zobaczę na biodrach GGG. Zagrożenie widzę w Wardzie ale czy obie strony będę zainteresowane i czy dojdą do porozumienia ? Hajs musi się zgadzać bo ktoś bedzie musiał zejsc z ringu pokonany a za małe pieniądze wątpie aby walczyli. W remis nie wierze



Pojawił się już jeden z kandydatów, Murray ... ? Sorry ale prosze o następnego







Rondzie jak widać podobał się występ Gieni



fgdfgd.jpg
 
beka z tego polskiego boksu, ten Miszkin tak się odgrażał w Puncherze do tego Głażewskiego który też jest cięki jak dupa węża, a się okazało że sam dostał od jakiegoś kelnera. :-)
 
Voranek, ale pewnie za często nie był knockdownowany jednak dotąd ;-)? Nie wiem, dlatego pytam, ale nie doszedłby do takiej walki w ogóle jakby jakoś często liczony był ;-) Sędzia jakoś megaszybko liczył miałem wrażenie. Ogolnie nie ma co się spierać, bo Golowkin i tak by to wygrał, ale po oczach Rubio, gdy wstał jednak widać wg mnie było, że można było mu dać przyjąć jeszcze pare ciosów ;-) Walka bez historii jednak. Zobaczymy kto następny :-)
 
Pytam tutaj bo moze ktos wie. Czy istnieje jakies pokrewienstwo miedzy Stevem USS Cunninghamem a aktore i piosenkarzem Tyrese'em Gibsonem ? Pytam bo sa bardzo podobni i raz widzialem jak byl w nrozniku USS i wykonywal hymn USA.
 
@up


Wiesz Pat, nawet Rampage Jackson, komentując walkę Fedor vs Randleman, stwierdził "All black folks look alike".:-)
 
Może tutaj kogoś to zainteresuje, ale dowiedziałem się, że najprawdopodobniej dojdzie do walki Wojtka Bartnika z Saletą. Show może być niezłe :)
 
:-)



https://www.youtube.com/watch?v=Bul5gYihSgE







https://www.youtube.com/watch?v=Kgj72zL2A2Q



https://www.youtube.com/watch?v=wwic5vBwG9E



https://www.youtube.com/watch?v=5JCoh6lyemA
 
Szpilka żałożny tarshtalk, ale mam nadzieję, że Adamek go rozbije w drzazgi. Proksa vs Sulęcki tez si bardzo ciekawie zapowiada no i powró Cygana. Ogólnie jak na polskie warunki i to co się ostatnio pokazuje w krajowym boksie to gala całkiem niezła.
 
czym dziś jest boks? Walkami promotorów, które NIE SĄ WARTE UWAGI PRAWDZIWEGO FANA SPORTóW WALKI!
 
Głażewski vs Braehmer o pas WBA regular w Półciężkiej 6 Grudnia.







Polak bez większych szans, ale może dotrwa do końca walki.
 
Back
Top