Boks

https://www.youtube.com/watch?v=cGLDPa8zP_o







Ostatnia walka z Muratem była moją ulubioną z zeszłego roku i B-Hop dalej w formie.







Kovalev i Stevenson to mogą Berniemu póki co buty wiązać i ciekawe czy w wieku 49 lat będą w stanie boksować na jakimkolwiek poziomie.
 
Kovalev to jest mega zabijaka i on wyczyści cała tą kategorie wagową. Niech sobie Hopkins dalej walczy jeśli chce ale lepiej żeby z Kovalevem nie walczył serio ;p
 
Panowie walka Chavez Jr - Gołowkin praktycznie dogadana. Jaram się, dla mnie walka roku (na papierze oczywiście). Wydaje się, że Gołowkin to wygra, może na pkt, ale raczej nie przez klasyczne KO (no chyba, że cios na wątrobę), ew. przez TKO (poddanie przez sędziego lub narożnik) w drugiej fazie walki. Chavez to kawał twardego skurwysyna (łeb i szczęka z granitu, ma czym przywalić), ale Gołowkin to dosłownie terminator póki co. Jak do walki dojdzie to będę za Jr, ale rozum podpowiada GGG. Trzeba też przyznać, że Junior ma jaja, dostał ofertę trzech rywali i wybrał najtrudniejszego pod względem możliwych konsekwencji (pozostali 2 z tego co pamiętam to Pascal i Ward), a przecież z Gołowkinem nikt z czołówki nie chciał do tej pory walczyć. To będą gromy dopiero.
 
Nie wiem czy najtrudniejszego pod względem konsekwencji ;p napewno Chavez ma czym przywalić + waży pewnie koło 15 - 20 funtów więcej w dniu walki niż na ważeniu i to jest jego jedyna szansa, nie ma szans wygrać czysto boksersko z GGG.







Ward by rozpykał Gołowkina ;p
 
Tar - jak to nie ma po co ? Po kasę ;) A prawda jest taka, że dla Warda to też okazja, bo mimo, że Jr nie jest wybitny, to ma nazwisko i daje widowiskowe walki. Potwierdza się to w wynikach oglądalności.
 
Renegat i co z tego , że Chavez Jr ma twarda szczęke jak o ile będzie kumaty sedzia przerwię tą walkę po jednej dobrze wyprowadzonej serii Golovkina ( oczywiście jak Chavez będzie blokował ciosy twarzą , a tak na pewno będzie ) . Przewiduje podobną sytuację co w walce Alvarez vs Angulo
 
Tomasz Adamek bedzie kandydatem do parlamentu europejskiego z list solidarnej polski :-), tego jeszcze nie grali.Jaja
 
SLD to partia nie poważnych ludzi... Siatkarz, piłkarz, lekkoatleta, (prawie Siwiec) a teraz bokser ? To są jakieś jaja, mam nadzieję, że nie dostaną żadnego głosu. Zresztą palikot nie lepszy, kogoś z playboya wystawił.
 
@up mój błąd, fakt. W takim razie poprawiam się, SLD, Palikot i Solidarna Polska wystawiając kogoś takich ludzi są partiami niepoważnymi.
 
Beka z Adamka. dostał wpierdol, już nie zarobi z kliczko, to teraz pcha się do koryta europejskiego

z list solidarnej polski


To jest jeszcze nadzieja, że mu niewypali, ta partia ma 1% poparcia :-)
 
Pacquiao i Bradley spotkali się na ostatniej konferencji prasowej przed sobotnią wojną



20140409104606_IMG_1000.JPG




20140409104608_IMG_1035.JPG








Komisja Sportowa Stanu Nevada podała, że Manny za ten pojedynek ma otrzymać miniumum 20 mln $, Bradley natomiast coś ponad 5 mln $



Dokładne zarobki obu pięściarzy uwarunkowane będą ilością sprzedanch subskrybcji PPV







Skrót konferencji



https://www.youtube.com/watch?v=9E3xLt_LjYQ
 
Dzisiaj Pacquaio vs Bradley 2 licze na to że Pacman w końcu pokaże klase bo ostatnio pojedynek chociaż wygrał to i tak nie była to jakaś przekonująca wygrana wiele kontrowersji pozostało czas rostrzygnąć kto na prawde wygrał tą walke.Obstawiam Pacquaio przez jednogłośną tym razem.
 
Jeżeli sędziowe znowu nie oszukają Pacquiao to wygra na punkty, ale wolałbym żeby zrobił demolkę jak z Hattonem, Cotto czy Oscarem. Osatnia wygrana walka przed czasem w 2009r. więc już sporo czasu minęło.
 
@WANDYFAN oglądałęś tą walkę chociaż? przeciez to była bardzo przekonywująca wygrana, cieżko o większą dominację, Paquiao wygrywał rundę po rundzie, Bradleyowi najwyzej jedną bym mu dał rundę sędziując, a jeśli byłby moim rodzonym bratem góra dwie. Tyle, że to był jeden z najgroszym werdyktów w historii boksu i do dziś nie mam pojęcia jak to przeszło.
 
@cloudeater


Mi tez podczas oglądania walki na żywo wydawało się , że Pacman wygra ją jednogłośnie i byłem rozczarowany werdyktem , ale pamiętam jak potem obejrzałem materiał na youtube , gdzie były pokazane ciosy Pacmana w zwolnionym tempie i wiele z nich ocierały sie tylko o głowe Bradleya i wiele z nich po prostu Amerykanin przepuszczał ...


Trochu mineło od ostatniego pojedynku i kariery obydwóch pięściarzy się się różnie potoczyły : Pacman zanotował bolesna porażkę z JMM i wygrał z jedno wymiarowym Riosem , a Bradley wypunktował z problemami Provodnikova ( ta walka pokazała , że Amerykanin nie boi sie ostrych wymian i potrafi wrócic do walki , mimo , że już prawie dwoma nogami był w zaświatach ... ) i wygrał zasłużenie jednak po nudnej walce z Marquezem ...


Nie ma co spekulowac co do wyniku dzisiejszej walki , choc ja stawiam raczej na ,, Desert Storma,, , to teraz sytuacja może byc odwrotna - wygra na punkty Bradley , ale sedziowie przyznają zwycięstwo Filipińczykowi ...
 
Polsat Sport



Transmisja na tym kanale rozpoczyna się o 3:00, Pacquiao pewnie ok. 6:00



fdgdfgfd.jpg




Polsat Sport pokaże z dużą dozą prawdopodobieństwa ostatnie 4 pojedynki
 
Bradley wypunktował Marqueza tylko dlatego, że ten nie był w tej walce kompletnie sobą, beznadziejnie sie zapreznetował, podczas gdy z Paquiao miał formę wymarzoną, a zreszta ja uważam, że ten nokaut był spowodowany tym, że w końcóce wyrównanej rundy, w któej objałwalyczli ostrożnie i zachwowaczo, chciał podkręcić koncókę, przyspieszyc jakaś efektowną kombinacja, wszystko po to by nie zdarzyło isę to co wcześniej jak obrabowli go z Bradleyem, rzuciłsię do przodu i wyszło jak wyszło, ale Paquio to wciaż wielki bokser, ja tam uważam, że ten rzekome porażki o niczym nie swiadczą. dzisja Paquiao powinien rozwiać wątpliwości, chciałbym, żeby wygrał z murzynkiem przez nokaut, ale to się pewnie nie zdarzy, tak czy ianczej jego wielki talent i rozsadna wzlkas powinny dać mu zwycięstwo
 
Master dzisiaj potwierdził że jest jednym z nielicznych polskich bokserów o których można powiedzieć, że jest talentem, co prawda parę razy oberwał ale fajnie się poruszał na ringu, widać było u niego ten luz w ostatniej rundzie był bliski skończenia rywala, brawa dla ciebie Master, widać zmiana trenera wyszła mu na dobre.
 
Pacquiao zdobywa pas WBO wygrywając decyzją 116-112,118-110,118-110.







Walka bliższa niż pierwsza i dla mnie Pacquiao wygrał 7 rund, a Tim 5.
 
Ja dałem chyba 4 rundy dla Bradleya. Bradley strasznie dziwnie wyglądał mniej więcej od połowy walki jak by się wypomował na początku.
 
Dobra walka, w 3 rundzie zajebiste wymiany. W drugiej połowie walki Bradley już przysiadł. Dobrze, że tym razem UD dla Pacmana i Go znowu nie przekręcili.
 
Ogólnie głupi pomysł na walkę miał Bradley, powinien bić się bardziej jak w 1 walce, boksować z Pacem a nie 30 uników i prawy z pół obrotu. Nie wiem zabardzo co chciał osiągnąć bo to że nie znokautuje Paca było wiadome od początku.
 
Szok!!! Wczoraj na gali w Częstochowie Kamil Bazelak przegrał jednogłośnie na pkt z Adamem Koprowskim 3x (39-37 )
 
@Malymaja, jaka organizacja taki poziom sportowy, zastanawiające że Ci ludzie tak dobitnie śmieją się z Wawrzyka i to jakich kenlerów zza wschodu czy południa Europy sprowadza mu grupa KnockOut Promotions podczas gdy sami promują miernoty pokroju właśnie pana Badziewiaka. Zostawmy to, zresztą Bazelak nie przyciąga już nawet hejterów na ich stronie



Co do Pacquiao to była walka o być lub nie, szczerze nie spodziewałem się że da rade, wydawało się że Bradley będzie bardziej zmotywowany i ostatecznie udowodni kto jest lepszy i zakończy kariere filipińczyka. Co dalej, co Arum ma do zaoferowania, znów będzie usilnie przekonywał Mórqueza do "dziesiątej" walki z Pacmanem ....
 
Back
Top