Boks

To dużo wyróżnienie dla Szpilki, że walczy na takiej gali. Oby nie skończyło się tak jak z Proksą, który też wyglądał dobrze przed walką.
 
Oj dzieci dzieci co wy wiecie o boksie ale kazdy bedzie inaczej kłapał juz w niedziele gdy Szpilberg znokałtuje Jenningsa.
 
Szpila w tym dresie (jak z darów odzieży zagranicznej) wyglądał jak wieśniak z kraju niedawnej postkomuny. :)
 
24 maja w Montrealu dojdzie do walki pomiędzy Andrzejem Fonfarą (25-2, 15 KO) i mistrzem świata WBC wagi półciężkiej Adonisem Stevensonem (23-1, 20 KO) - potwierdzili oficjalnie na Twitterze promotorzy 36-letniego Kanadyjczyka. Dla dziesięć lat młodszego Polaka będzie to pierwsza w zawodowej karierze okazja na wywalczenie mistrzowskiego tytułu.







Stevenson pas World Boxing Counil wywalczył w czerwcu ubiegłego roku, nokautując Chada Dawsona, znanego polskim kibicom z walki z Tomaszem Adamkiem. W ciągu kolejnych kilku miesięcy Kanadyjczyk zdążył obronić tytuł WBC dwukrotnie, wygrywając przed czasem z Tavorisem Cloudem i Anglikiem Tonym Bellew.






Kolejna wielka szansa dla Polaka. Niech pokaże się z dobrej strony.
 
Jeśli Mollo był w stanie ukłuć/mocno trafić Szpilke zarówno w pierwszym jak i drugim pojedynku to sądzę, że Jennings również to uczyni choć bardziej klasowy rywal jaki jest Bryant wykorzysta sytuacje i nie da wrócić Arturowi do walki. Chciałbym się mylić ...
 
Ja tam jestem za Szpilą i mam nadzieję, że po raz kolejny zamknie buźki hejterom wygrywając, najlepiej przed czasem. :)
 
Wiadomo ze Szpilka to wygra tylko glupek typuje Jenningsa.



Co do Fonfary to bedzie lezal na deskach ;]
 
Wydaje mi sie ze ten Jennings nie walczyl narazie z nikim z czolowki... takim zeby sie sprawdzil napewno jest faworytem,ale mysle ze w zasiegu Szpilki... to nie Kliczko
 
Mogę się mylić ale pisanie że Szpila nikogo jeszcze pokonał i obijał samych weteranów jest śmieszne jak się spojrzy na to z kim walczył Jennings. Same klocki które idą przed siebie, wolne jak keczap.



Porównywanie mówienia że Szpilka w formie do tego że Proksa też był w formie też nie zgodze się. Chodzi o to z kim walczył Proksa. Z goście który za nie długo będzie TOP P4P jeżeli już nie jest, nokautuje kolejnych rywali i robi furorę. Jennings podobnie zresztą jak Szpilka nie spotkał na swojej drodze dużych wymagań. Ma jednak 30lat, mimo to mniejsze doświadczenie i jest kreowany na wielką gwiazdę bo Amerykanie tego potrzebują. Czy jest coś naprawdę wart to się dowiemy ze Szpilką, bo to będzie dla niego najtrudniejszy przeciwnik.
 
jak to po UFC ? przecież zazwyczaj o tej godzinie zaczyna się dopiero main card coś się zmieniło ?
 
Artur Szpilka (16-0, 12 KO) okazał się lżejszy od Bryanta Jenningsa (17-0, 9 KO) podczas ważenia przed jutrzejszą walką na gali w Nowym Jorku. 24-letni Polak ważył 223,6 funta (101,4 kg). 5 lat starszy Jennings zanotował 225 funtów (102,1 kg)



szpilka_jennningsssss.jpg




1601489_814037698612731_150966788_n.jpg




1235211_10151986589760674_1353177179_n.jpg




https://www.youtube.com/watch?v=pgVNzNUcDnU
 
Szpila wydaje mi sie odpowiednio zmotywowany. ciekawe czy jutro pierdolnie, co by nie gadac, niespodzianke. :)
 
Na pewno będzie, ja mówie że Jennings chyba event pomylił. Zamiast na jakieś Mr. Olimpia :D to on ze Szpilką chce się bić. Boks zaczął w wieku 26 to może kultrystyke zawodowo kolo po 30 jak mu nie będzie szło w boksie. :D
 
Raczej nie będzie transmisji na otwartym polsacie , a na pewno będzie na polsacie sport ...


Jennings przegrał wyraznie FTF zarówno na konferencji jak i na oficjalnym ważeniu ...


Kibicuję Szpilce, ale ma bardzo ,,trudny orzech do zgryzienia,, - na którym może połamac zęby, ale obym sie mylił ...
 
Back
Top