Boks

@down



Pewnie w skórze. Dobra usuwam ten news, nie nadaje sie tutaj







Przypominam, że dzisiaj w nocy dwie dobre walki się szykują



Tavoris Cloud vs Adonis Stevenson



Julio Cesar Chavez Jr vs Brian Vera
 
Było w skórze.



Pewnie będzie walczył z tym księdzem.:-)



@up



Nie usuwaj, tutaj więcej ludzi zobaczy, w skorze to przepadnie.
 
Żeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee co KURWA, Rutkowski ten od małej Madzi wyjdzie do ringu na zasadach bokserskich, widać teraz promotorzy boksersy chcą zainteresować widów cyrkiem między linami. Z dwojga złego wole by "bił" się na zasadach bokserskich, niż w MMA bo tego by już nie przeżył
 
Bradley jest faworytem i jeśli będzie walczył mądrze to wygra na pkt. Bardzo ciekawa walka i trochę podobna do Floyda z Canelo. Spryt i technika i tym razem powinny wźiąść górę.
 
:-)...To już! Zupełnie o tym zapomniałem. Dzięki za przypomnienie, rusek bez cienia jakiejkolwiek najmniejszych szans
 
Kliczko jest klasę lepszym bokserem niż Alex, lepiej wyszkolony technicznie z lepszymi warunkami fizycznymi, co nie zmienia faktu że Povietkin ma szanse na zwycięstwo, małe bo małe ale ma.
 
Co tam Kliczko



Rutkowski poznał przeciwnika



524aead1897bb_k2.jpg




To Marcin Mendel, jakiś muzyk od Dody



2doda.jpg
 
to się równie dobrze do skóry nadaje :D jako ring girls pewnie będą byłe zakonnice...
 
BVu1tC6CQAEBJW1.jpg








Władimir Kliczko (109,6kg) vs Alexander Povietkin (102,4kg)



Mateusz Masternak (89,7kg) vs Grigorij Drozd (90,2kg)







Kliczko i Povietkin najlżejsi od lat. Będzie ogień !
 
Niestety nie. Cała gala na Polsacie Sport

Zapraszam w sobote do PSport na 17.30. Kliczko- Powietkin,Masternak- Drozd. Goście studia:J.Pindera,M.Wach ,K.Zimnoch.Komentuje::A. Kostyra.


twitter Mateusza Borka
 
O której główna walka tak przypuszczalnie, w boksie interesuje mnie tylko waga ciężka. Jakiś stream napewno się znajdzie
 
Gala jest w Rosji. Czas rosyjski plus 2h co do czasu Polskiego. Strzelam, że ok. 21:15 - 21:45



Masternak Cie nie jara mówisz ? Ja uważam, że jeśli, któryś z Polaków w najbliższym czasie ma zdobyć pas mistrza świata to Mateusz ma największe szanse. Fajnie walczy, ma dobry balans i dość dobrą obrone. Szybkość jak na junior ciężką bardzo dobra. Może nie ma nokautującego ciosu ale potrafi utrzymywać dobre tempo walki przez 10-12 rund będąc w natarciu. Będą z niego ludzie
 
VoRaNeK szczerze, ja to już gdzieś pisałem, dla mnie emocje z boksem skończyły się w 2003 kiedy to Lennox Lewis, odszedł na emeryture. Obecnie nie jestem, aż tak zagorzałym fanem boksu oczywiście jak są interesujące mnie pojedynki to obejrze szczególnie te w ciężkiej. W boksie nie ma tej nieprzewidywalności, z góry wiadome że bokser B nie ma cienia szans z bokserem A i tak to później widać. Jakby doszło do walki Masternak-Diablo z zaciekawienie bym obejrzał, ale promotor Włodarczyka woli udawać, że nie wie kto to Masternak.



Dzięki za info będziemy szukać streama
 
http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/bracia-kliczko/29258-masternak-drozd-o-20-00-kliczko-powietkin-o-21-30
 
Przynajmniej można być pewnym, że Povietkin bedzie próbował cos zrobic w tej walce, nie wierze że u siebie nic nie pokaże. Co nie zmienia faktu ze stawiam na Kliczko
 
Ja cały czas w pamięci mam to co Huck robił z Povietkinem. Walka była wyrównana ale Sasza ładnie odbryał od cruisera. Dzisiaj będzie podobnie, tylko, że Wład skończy to przed czasem i nie da się tak obijać jak Niemiec



Alex należy do mniejszych ciężkich a ze swoimi 102 kilogramami przy takiej sile ciosu jaką ma Kliczko poleci na dechy jak długi
 
Oby skonczył przed czasem bo postawiłem na Klitchke :D







E: Przed czasem w dublu z Masterem Ako 2.80. Na Klitczke w Marathonbecie kurs 1,40 i rośnie. W Rosji stawiają na rodaka i dlatego :D
 
Back
Top