Boks

Mam nadzieję, że Haye wygra i pójdzie po pas WBC bo Witalij stoczy już tylko jedną walkę a potem droga wolna.







Haye z pasem WBC kontra Wład z resztą pasów to opcja na 2014 rok.
 
Oby pajac Fury nie wykręcił się kontuzją w ostatniej chwili :-)



chce widzieć Haye wygrywającego ten pojedynek !
 
Masakra :-)

Jak podała telewizja Showtime, sobotnia walka Floyda Mayweathera Jr (45-0, 26 KO) z Saulem Alvarezem (42-1-1, 30 KO) była rekordowa pod względem zysków, jakie przyniosła sprzedaż transmisji w systemie PPV. Do tej pory potwierdzono już wpływy wysokości 150 milionów dolarów, podczas gdy dotychczasowy rekord - ustanowiony w 2007 roku przez Mayweathera i Oscara De La Hoyę - wynosił 136 milionów.



Wstępne dane mówią o 2,2 milionów sprzedanych pakietów PPV, przy czym wynikają one z informacji przekazanych tylko przez część dystrybutorów i nadal jest szansa, że ostateczny wynik będzie wyższy od 2,48 milionów osiągniętych przez Mayweathera i De La Hoyę (przy niższej cenie transmisji).



Jak pisze Kurt Badenhausen z biznesowego "Forbesa", 150 mln wpływów z PPV za Mayweather - Alvarez oznacza, że uważany za najlepszego pięściarza globu "Money" Floyd zarobi za walkę ponad 80 mln dolarów, co daje 2,2 mln za każdą przeboksowaną minutę. Jeśli ogólna sprzedaż zbliży się do 2,5 mln PPV, Floyd zarobi blisko 100 mln dolarów!



Według Richarda Schaeffera, szefa Golden Boy Promotions, po podliczeniu wszystkich zysków (sprzedaż biletów w ponad 500 kinach, sprzedaż pamiątek, 26 tys. biletów po 100 dolarów za oglądanie walki na specjalnych pokazach zamkniętych), "ogólna suma przychodów przekroczy 200 milionów dolarów".






410x181xmayweather-check.jpg.speedilic.ic.MmsvBJ2m8Z.jpg
 
Nie dojdzie 28 września do wyczekiwanej w świecie boksu walki w wadze ciężkiej pomiędzy Davidem Hayem (26-2, 24 KO) i Tysonem Fury (21-0, 15 KO).



Haye podczas jednego ze sparingów doznał rozcięcia nad okiem i musiał przesunąć w czasie swój powrót na ring. - Jestem rozbity, jestem w kawałkach po tym, co się stało. Mentalnie leżę teraz na deskach - skomentował "Hayemaker" kontuzję, która wymagała założenia sześciu szwów.



Nowa data pojedynku Haye - Fury zostanie wyznaczona, gdy "Żniwiarz" przejdzie wszystkie niezbędne testy medyczne.


ringpolska, szkoda...
 
Ja pierdole :-) Co za masakra, teraz to dopiero Fury będzie sobie "używał" Walka roku w boksie (jak dla mnie) na którą liczyłem przeszła do historii jako ta, która się już nieodbędzie. Już po raz 2 ogłoszona, że nie odbędzie się
 
Fuck ! Tak chciałem zobaczyć niepodnoszącego się z desek Furego. Liczę, że jeszcze w tym roku dojdzie do tego pojedynku



why-gif-03.gif
 
Już mi się niedobrze robi, jak sobie pomyślę co Fury będzie pierdolił. A szykował się wpierdol roku dla tego kretyna :(
 
Właściwie to Haye mogł sobie odpuscic te ostatnie sparingi bo na Furego i tak by starczyło:-) , a teraz bedzie trzeba czekać............. znowu
 
Floyd don't do it ! :-)

Wygląda na to, że muzyczny idol nastolatek Justin Bieber może stracić swoje miejsce u boku Floyda Mayweathera Jr (45-0, 26 KO).



Bieber ostatnio towarzyszył najlepszemu pięściarzowi globu podczas drogi do ringu przed jego walkami, ale - jak donosi "Billboard", być może wkrótce zostanie zastąpiony przez inną amerykańską gwiazdkę showbiznesu - Miley Cyrus, która kilka tygodni temu wzbudziła wiele dyskusji swoim kontrowersyjnym występem na MTV Video Music Awards.



- Myślałem o tym, by pozwolić królowej "twerkowania" Miley Cyrus wyprowadzać mnie do ringu, czemu nie? - cytuje "Billboard" Mayweathera, który pytany o towarzystwo Biebera odparł: - Kiedy jesteś najlepszy, chcesz się otaczać tylko najlepszymi, a on jest wyjątkowym artystą, jest przyszłością.



Floyd Mayweather Jr, który w swoim ostatnim pojedynku pokonał jednogłośnie na punkty Saula Alvareza, na ring powróci 3 maja.
 
Haha Floyd ma jaja, żeby z takimi błaznami się otaczać.



Lil Wayne też daje czadu ...







A taki Tyson wchodził do ringu z Tupakiem, niestety tylko przez chwile.
 
Najlepszy technik obok Floyda czyli Rigondeaux wraca w Grudniu na HBO.







Bogu dzięki, może wkońcu ten genialny zawodnik wyjdzie do ringu i pozamiata. Bardzo mnie irytuje to jak hamowana jest jego kariera i cały czas ma problemy z kolejnymi walkami, a ma potencjał ogromny i szkoda żeby najlepsze lata mu przeleciały.
 
Ja pierdole.... wielka, ogromna szkoda, też bardzo czekałem na to starcie by zobaczyć jak ten błazen zbiera wpierdol życia, a teraz dopiero bedzie pierdzielil, ze Haye spękał. :/
 
Zgadza się, słabo to wygląda, za 6 miesiecy jeszcze wiele może się wydarzyć, a im odmienić. Szczególnie, że to nie była pierwsza próba planowania tej walki.
 
To tylko przystawka przed Polsat Boxing Night w lutym i walką z Sosnowskim



Diablo rozjedzie Włocha podobnie jak było to w ich drugiej walce. Polecieć, zrobić szybką robote i wrócić. Plan jest prosty i wg mnie dość łatwy do wykonania
 
To z tym makaroniarzem walczył o tytuł w pierwszej walce? Jak będzie Polsat Boxing Night to i 4 gale ksw w przyszłym roku tylko
 
Back
Top