Boks

Ogladalem full access, gdzie ciagle za nim lazili. Wiec ich dokladne wymiary mnie nie dziwia :-)



Na samej walce sie zawiodlem. I tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze mma jest duzo bardziej emocjonujace.







edit



Ogolnie teraz dopiero sie kapnalem, ze Cj Ross to baba. Ach, to rownouprawnienie...



https://pbs.twimg.com/media/BULoF9WCYAAr1g8.jpg:large



(karty sedziowskie)
 
Kiedy usłyszałem, że pierwszy sędzia dał remis pomyślałem sobie "oho, czyżby wałek jak z Pacmanem?" :-) Na szczęście Floyd wygrał, ale tak jak pisaliście... Ta sędzina to śmiech na sali, przez taką punktację całkowicie odechciewa mi się oglądać boks... Nawet jeśli widzimy pełną dominację, to i tak do ogłoszenia werdyktu nie wiadomo kto wygra.. :-) W mma, też były wałki, no ale to nie zdarza się tak nagminnie.
 
Jeden sędzia ? Może ... Dla mnie nawet 117-111 jest z dupy, serio ...



Często sprawdzam punktacje cenionego w Stanach eksperta od boksu, Dana Rafaela. Oczywiście tak jak myślałem, Rafael punktował 120-108 ... Rzadko kiedy nie zgadzam się z nim



Ogólnie na twitterze aż wrzało po wyczytaniu punktacji.



Nawet D.White wyraził swoje zdanie na temat Pani sędziny :-)

Are u fucking kidding me someone called it a draw!!!!!? Hang that judge and beat him like a pióata!!!! WTF!?




Rafael na twiterze

Floyd at presser and refuses to knock the horrible scorecards of all three judges



Floyd says he will fight again in May and next September. Against who? He was at a loss


Typowe miesiące dla Floyda :-)
 
Canelo całkowicie zjedzony przez "treme" z powodu bycia w ringu z królem ppv .
Respect poraz enty dla "moneya"

Walka wieczoru tak jak się pewnie wielu spodziewało :

Garcia vs Matthysse
 
I to nie tylko na betsafe. Widziałem też gdzieś indziej 2.85 (chyba STS) na Danny'ego. Wydaje mi się nawet, że u większości buków Garcia był underdogiem.
 
Lucas u kazdego buka byl wyraznym faworytem, ja widzialem na unibecie 2.95 na Garcie i rowniez zabraklo cojones.
 
tumblr_mt5fmbyf9x1qiavcao1_400.gif
 
Ciekawi mnie jaki plan na ten pojedynek miał Canelo??? spodziewałem się po nim duuuuużo wiecej, to Floyd wyglądał jakby był 13 lat młodszy a ta jego defensywa to jakiś kosmos! Ta akcja z konca walki kiedy Alvarez trafia w line zamiast w Floyda mówi wszystko



Kosmos to też ta babka sędzina :-) Już kiedyś taka jedna była co w 99' punktowała zwyciestwo Holyfieldowi w pierwszej walce z Lewisem gdzie należało się to Lennoxowi i tłumaczyła się jakoś tak: "myślałam ze Holy to ten w długich włosach, troche mi sie pomyliło":-)
 
:-)

karty-punktowe-cale.jpg


floyd-mayweather-jr-saul-alvarez-003.jpg




Statystyki:

Wszystkie ciosy:
Floyd Mayweather - 232/505 (46%)
Saul Alvarez - 117/525 (22%)

Ciosy proste przednią ręką:
Floyd Mayweather - 139/330 (42%)
Saul Alvarez - 44/294 (15%)

Ciosy mocne:
Floyd Mayweather - 93/175 (53%)
Saul Alvarez - 73/232 (31%)



_________________________

mayweather-canelo_scorecard.jpg
 
KILER - to samo co tobie przyszło mi wczoraj do głowy - czyli dać sobie na sygnature , to co masz aktualnie :P


Floyd powraca do ringu prawdopodobnie 3 maja następnego roku, a jego kolejna walka ( tak jak tam ) ma się odbyć we wrześniu .
 
Orange sport wymiata, nie trzeba czekać na walkę, włączamy rano TV i akurat 3 runda-dzięki.


Mistrz* obija rudego lisa jak chce - ale pada remis od jednego z sędziów i trafny komentarz że trzeba licencje sędziowską zabrać :) haha dobre
 
http://sport.wp.pl./kat,1878,title,Hopkins-chce-walki-z-Mayweatherem,wid,15987890,wiadomosc.html?ticaid=111508
 
Hopkins walczy na co dzień w półciężkiej (do 79kg), na walkę wnosi pewnie jeszcze z 5-8 kg i on chce walczyć z Floydem ? Ja proponuje odrazu Kliczke ...



Nawet jakby Kat zszedł do średniej (72kg) to i tak będzie gigantycznie większy od Mayweathera. Nie ma opcji aby Floyd na to poszedł. Nie wierze, że skusiłaby go nawet jakaś gigantyczna gaża za ten pojedynek.



Floyd, wzrost 173cm zasięg 183cm



Bernard 185cm, 191cm
 
Z moim angielskim słabo, ale czy ona napisała, że dała remis, bo nie powinno się nagradzac ludzi, którzy biją osoby tak młode, że te bite osoby mogłby byc jego synem. Ja pierdole profesjonalizm pelną gembą. Potwierdza się, że kuchnia to naturalne środowisko dla kobiet.
 
Trochę spóźniona Siłownia. Tematem rozmowy była walka Floyda Mayweathera z Saulem Canelo Alvarezem



Gośćmi programu byli Janusz Pindera, Andrzej Gmitruk, Tomasz Hutkowski i Józef Warchoł



Warto obejrzeć. Pana Janusza mówiącego o boksie mógłbym wiecznie słuchać :-)



 
Oj będzie ! Ha, jak Haye ogrywał Wildera :-)



Fury już sra w gacie :-)







Kliczko vs Povietkin, Masternak vs Drozd w Polsacie Sport
 
Wie ktoś czy jakaś telewizja w polsce będzie transmitować walkę Haye - Fury? w sumie to i tak pewnie nie obejrze bo ksw pewnie jeszcze będzie trwac, ale zawsze mozna będzie przynajmniej powtórkę zobaczyc jesli jakas tv ją nada ;)
 
Ken Norton nie żyje



Drugi po Frazierze, który pokonał legendarnego Muhamaada Aliego. Miał 70lat



http://www.bokser.org/content/2013/09/19/103624/index.jsp
 
Kurw* , Haye w niesamowitej formie ! Ten pierwszy strzał co zaaplikował Wilderowi to petarda- widać jak amerykanin ledwo co ustał na nogach ...
David jeśli tylko będzie chciał skończy to w 1 rundzie - wszystko zależy od niego samego
 
Back
Top