Boks

Trochę autor artykułu się zapędził z hejtowaniem, co nie zmienia faktu, że sporo prawdy napisał.



Ja do tej pory nie wiem jak jeden z sędziów mógł punktować 100:90 dla Szpilki. Dla mnie jest niemożliwe, żeby pojąć tą punktację, staram się, ale nie mogę...
 
Kumpel pracuje przy tej gali w Bdg. Podobno pół więzienia i poprawczaka się zjechało, 80% to Patola
smile.gif






W więziennych uniformach przyjechali i ich policzył?
 
W sobotę nie potrafił skończyć mającego ujemny bilans Łukasza Rusiewicza. Jeśli już ktoś się w tej walce pokazał, to właśnie Rusiewicz, który po raz kolejny zaimponował sercem do walki.


Pan Onami zapomniał zaglądnąć na boxrec przed napisaniem tego artukułu... Ross, Afolabi, Chakijev 2x, Frenkel wygrali z Rusiewiczem na pkt i równiez nie dali rady skończyć walki przed czasem. Łukasz Rusiewicz ma świetną szczękę. Na 15 porażek tylko 1 przed czasem



Z większością tekstu można się zgodzić choć Szpilce dałbym jeszcze czas. Kołodziej może jeszcze weźmie się w garść i coś nam jeszcze pokaże. Może nie na szczeblu światowym ale jakieś ME mógłby zdobyć. Jonak na większe walki jest już skończony. Wieczne kontuzje nie zrobią z zawodnika mistrza świata.O dobrze rywali dla Damian szkodza gadać.... Jego czas przemija. Tyle w temacie



Przyszłość : Masternak i Fonfara. O pozostałych ciężko w tej chwili coś więcej powiedzieć
 
"Przyszłość : Masternak i Fonfara. O pozostałych ciężko w tej chwili coś więcej powiedzieć"


Ja poza ta dwojka wciaz jeszcze licze na mojego ulubienca czyli Grzegorza Prokse. O pozostalych faktycznie trudno cos w tej chwili powiedziec. Moze poza wlasnie Szpilka. Zarobi z pewnoscia znacznie wiecej anizeli wskazuja na to jego umiejetnosci. Z wielkiej pasji jaka byl dla mnie przez dlugie lata boks pozostaly juz tylko wpomnienia i ciagla walka z samym soba by dotrwac do konca kolejnej gali.
 
Poniżej można zobaczyć jak rusza się emerytowany zawodnik z czasów gdy boks był królem sportów walki.



 
Starcie zapowiada się pasjonująco i mam nadzieję, że Floyd da Cynamonowi porządną lekcję bosku.
 
Krzysztof Włodarczyk (47-2-1, 33 KO) i Rachim Czakijew (16-0, 12 KO) zmieścili się w limicie kategorii junior ciężkiej podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed jutrzejszą walką o należący do Polaka tytuł mistrza świata federacji WBC. "Diablo" wniósł na wagę 90,1 kg, zaś Rosjanin 89 kg.







68948.jpg
















2lxzdj5.jpg








Zajebista metamorfoza od 2011r. Diablo ładnie wyrzeźbiony :-)
 
2lxzdj5.jpg




Dobre :D Kursiwo 3,80 kusi... Ale jednak chyba zdecyduję się na 3,10 Diablo bez remisu...



Bo kto wie czy tam nie chce ktoś sobie zarobić :D
 
@ VoRaNeK



Pindera to dziennikarz jakich już nie ma, w pięć minut powiedział wszystko o tej walce, konkret.
 
diablo to wygra snilo mi sie ko7runda:-):P stawiam 30 na diablo

Pindera ,Janisz , Kostyra najlepsi komentatorzy w
Polsce moze jeszcze Borek ,reszty nie da sie sluchac
 
Back
Top