Boks

kiedyś i na takiego Tyson ktoś się znajdzie(mam nadzieję, że niedługo). Jeśli dobrze rozumiem to ma teraz walczyć z Pulevm? (chyba już wiem kto hahah)
 
swoje to zrobil ukrainiec, przyjechal, wzial czek i spierdala do siebie. . . padaka



btw. ogladal ktos wywiad z drwalem (o ile byl taki)? mowil cos ciekawego? bo z tego co widzialem to ze 2 razy go pokazali na trybunach
 
Kostyra mówił, że Bidenko oszołom przyjechał do Rzeszowa bez butów bokserskich i dopiero Wojak mu jakieś załatwił na ostatnia chwile
 
Fajnie. Dopiero podzas walki Kostyra raczył powiedzieć że Taras nie trenował nic pół roku. Więc sie nie dziwie jak zakończyła się walka, jeśli jeden z "bohaterów'' starcia ostatnie 6 miesięcy spędził pod sklepem na ukraińskiej prowincji.


Panowie czy sie nie przesłyszałem czy Hall normalnie pracuje jako piekarz ?
 
Świetna walka Cunningham vs Fury, Tyson strasznie zaskoczył w tym pojedynku. Szkoda Steve'go.
 
Walka Szpilki bez komentarza... i nie mówię o nim tylko o jego rywalu. Zresztą to było do przewidzenia że pojedynek zakończy się szybko.
 
Jestem zaskoczony, sądziłem że Cunn gładko wypunktuje Furyego. Gdyby Steve zawalczył tak jak z Adamkiem to wygrałby z Furym, a gdyby zawalczył z Adamkiem tak jak z Furym to pokonałby Tomka przed czasem:-) Szkoda, że w walce z Tomaszem nie walił takich cepów.
 
Haha. Co za jajca. Taką walkę jak Taras to sam bym mógł dać. A i lepiej by się sprzedało, bo jestem nipokonany w zawodowym ringu! Kupili by mi buty, rękawice, czek na kilka talarów. Pobiegałbym po ringu 3 minuty(na dłużej kondycji by mi nie starczyło), potem coś w stylu: ŁOJ JAK BOLI,ŁOJ JAK BOLI. Walka przerwana, Szpila wygrywa a ja po tej dramatycznej kontuzji( by sobie Kowalscy nie pomysleli, ze jakaś symulacja czy ustawka) kończę karierę ze łzami w oczach. A za ciężko zarobiony hajs jakieś wakacje w Sandomierzu i bon włajaż.
 
Bidenko wczoraj otrzymał jedynie połowę swojej gaży za zakończony po pierwszej rundzie pojedynek ze "Szpilą". Wypłata reszty kwoty uzależniona będzie od wyników rezonansu kolana pięściarza. Wykonane wczoraj badanie USG nie wykazało żadnych urazów, które mogłyby zmusić Bidenkę do kapitulacji po trzech minutach walki z niepokonanym Polakiem.- ringpolska pl







Jaja gdybym wydal kase na bilet czekalbym po tym badaniu pod szpitalem na Bidenke....:-)
 
Zawodnik od roku nieaktywny, a od miesiąca trenuję, bieda nie Bidenko. Nie zapłaciłbym nawet połowy sumy i jeszcze za papcie obciążył : ) Co on ma z tym tułowiem ? obcego ma ?:-)



00029CHYL3N2A9GI-C317-F3.jpg
 
Bidenko powinien dopłacic, że go w tv pokazali. Był nie przygotowany dostał pare strzałów i stwierdzil "pierdole wracam do domu"



Fury będzie pewnie gadał, że jest najlepszy w kosmosie i będzie chciał dwóch Kliczków na raz:-)



Alvarez ładnie kolejne pas jego, nie wiadziałem Chisory ale ponoć wygrał po słabej walce.
 
Back
Top