Boks

Zapewne będzie, ale promotorzy nowego posiadacza pasa będa to odwlekać tak długo jak będzie się dało.
 
Następnemu ciąża w głowie. Hehehe.



'MASTER' ODPOWIADA 'DIABLO': JESTEM GOTóW PRZEJŚĆ NAWET TEST CIĄŻOWY

W zeszłym tygodniu Krzysztof Włodarczyk (47-2-1, 33 KO) był gościem programu "As Wywiadu" w telewizji Sportklub. Dzierżący tytuł WBC kategorii cruiser "Diablo" odniósł się między innymi do ewentualnej walki z panującym mistrzem Europy w tym limicie - Mateuszem Masternakiem (29-0, 21 KO).


- Z Masternakiem mogę walczyć, ale jeśli obaj przed walką poddamy się olimpijskim testom antydopingowym, czyli wyrywkowym sprawdzeniom czystości sportowca - zadeklarował Włodarczyk. Skontaktowaliśmy się więc z wrocławianinem i zapytaliśmy go o jego stanowisko wobec takich słów. A ten przekonuje, iż jest gotowy przejść każdy taki test, byle tylko doprowadzić do starcia z championem WBC.


- Czuję się lekko zażenowany, że muszę odnosić się do takich słów. Krzysztof Włodarczyk jest utalentowanym sportowcem i mistrzem świata, za co go szanuję. Mimo dość oczywistych okazji, nigdy nie komentowałem jego problemów osobistych, gdyż zachowanie takie uważam za niegodne. W dyskusji, szczególnie publicznej, pragnąłbym skupić się na kwestiach sportowych. W ostatnim czasie nastała w Polsce moda na bokserów, którzy dużo lepiej prezentują się w mediach niż w ringu. Jako kibic boksu byłbym bardzo zawiedziony, gdyby Włodarczyk dołączył do tego grona. Ponieważ jednak zostałem wywołany do tablicy, jeszcze raz powtórzę: jestem czysty, co potwierdzają regularne badania po walkach. Stawianie podobnych zarzutów uważam za próbę odwrócenia uwagi od samego boksu i za próbę przygotowania gruntu pod ewentualną porażkę. Ale jeśli mam dostać walkę z "Diablo", jestem gotów przejść nawet test ciążowy. Zdaję sobie bowiem sprawę, że tej walki bardzo chcą kibice, a dla nich walczy się przede wszystkim. Wydaje mi się, iż polscy kibice zasłużyli na ten prezent. Nieskromnie dodam też, że według mnie walka Masternak - Włodarczyk to obecnie największy pojedynek, jaki można zorganizować w Polsce. W mojej ocenie jestem lepszym bokserem i bardzo chętnie udowodnię to w ringu. Gdyby jednak, co wydaje mi się dość prawdopodobne, druga strona poprzestała na wyprowadzeniu ciosów werbalnych, dla dobra boksu proponuję, by każdy skupił się na swojej karierze. Z Włodarczykiem czy bez, zamierzam dalej konsekwentnie podążać ścieżką, na której czeka na mnie tytuł mistrza świata i temu podporządkowuję wszystkie swoje działania - powiedział popularny "Master".


http://www.bokser.org/content/2013/03/04/214535/index.jsp
 
Włodarczyk ma większe szanse na walke z Vitkiem niż Adamek. A wszystko przez ten chory przepis, że mistrz WBC danej kategorii wagowej po zmianie kat na wyższą bądź niższą jest oficjalnym pretentendtem do pasa WBC w kat, do której przeszedł ...



Jeśli się zgodzi to tylko ze względu na kase. Po porażce z Kliczko może zawalczyć z Adamkiem a jeśli z nim przegra to wraca do cruiser na walkę z Masternakiem.



Włodarczyk ma wiele opcji do wyboru lecz jak to w dziejszym boksie bywa, wybierze tę opcję, za którą zapłaca mu najwięcej. Proste
 
"Włodarczyk ma większe szanse na walke z Vitkiem niż Adamek."



Byc moze, ale nadal oscylujace w okolicach 5%.
 
Nie wiem, czy wogóle ktoś będzie miał jeszcze szanse zawalczyć z Vitkiem:-) Coś czuje, że jednak odjedzie na emeryturke, albo stoczy pożegnalną walke z jakimś ogórem.
 
481859_10151327747595205_2145249769_n.png
 
Kliczko najpierw zaprasza Pianete na sparingi i zauważyszwszy, że Włoch nie może mu nic zrobić godzi się na walkę z nim. Szkoda gadać ...



______________________________________________________________________________________________



Pierwsze spotkanie :-)



floydmayweatherguerrero.jpg
 
Z tego co się orientuje to zarówno obóz Daivda Haye jak i Powietkina otrzymali propozycję walki z którymś z braci, ale ją odrzucili.
 
Adamek i Ziggy dementują

Najpierw wymyślona historia z szatnią Andrzeja Gołoty, teraz równie "prawdziwa" informacja o walce Tomasza Adamka (48-2, 29 KO) - polskie media nie mają ostatnio najlepszej passy.



- Nie wiem skąd są oni biorą takie informacje. Po co takie rzeczy są wymyślane, to przecież kompletny bullshit! - mówi manager i doradca Tomasza Adamka,Ziggy Rozalski,komentując doniesienia "Przeglądu Sportowego", jakoby "Góral" miał walczyć w maju z Tonym Grano. - Powiem szczerze, że nawet nie wiem za bardzo, o kogo chodzi.



W podobnym tonie wypowiada się Adamek. - Nie ma sensu pisać, jak się nie wie. Powiedziałem wcześniej i mogę tylko powtórzyć - jak będę znał rywala i miejsce, to kibice będą o tym wiedzieć z wiarygodnego źródła. O tym, że mam niby walkę z Grano, to się dowiedziałem z prasy 15 minut temu. Grano sam pewnie o tym jeszcze nie wie, trzeba do niego zadzwonić i mu powiedzieć - żartuje "Góral".
 
Właśnie przeczytałem na Telegazecie na TVP1 nr strony 204, że Diablo Włodarczyk chce walki z Kliczko, myślę że to głupi pomysł, moim zdaniem on nie ma szans z Masternakiem, a chce walczyć z Kliczko, bezsens
 
20 kwietnia w Rzeszowie kolejny pojedynek stoczy Artur Szpilka (13-0, 10 KO). Kandydatami do walki z Polakiem są: Tor Hamer (19-2, 12 KO), Travis Walker(39-9-1, 31 KO) i Nagy Aguilera (18-7, 12 KO). Przypomnijmy, że 33-letni Walker (były sparingpartner Szpilki) i 26-letni Aguilera walczyli z najlepszym obecnie polskim ''ciężkim'', Tomaszem Adamkiem. We wrześniu zeszłego roku ''Góral'' pokonał Walkera przez TKO w piątej rundzie, a w marcu wypunktował na dystansie dziesięciu rund Aguilerę.


Po walce z Adamkiem Walker odpadł w pierwszej rundzie lutowej edycji turnieju Prizefighter (porażka z Derriciem Rossym), natomiast Aguilera - również w lutym - pokonał na punkty Zacka Page'a.


Z trójki potencjalnych przeciwników być może największym wyzwaniem dla Szpilki byłby 30-letni Tor Hamer, który wprawdzie w fatalnym stylu uległ w grudniu zeszłego roku Wiaczesławowi Głazkowowi, ale wcześniej miał naprawdę dobrą passę, m.in. w czerwcu wygrał wspomnianego Prizefightera. Hamer miałby z pewnością w walce ze ''Szpilą'' wiele do udowodnienia, podobnie zresztą jak Artur.
Dawać Walkera albo Aguilere. Bardzo ciekawi mnie jak Szpilka poradziłby sobie z byłymi rywalami Adamka. I w jakim stylu by się to odbyło.
 
Haye wybrał walkę z Chisorą i od tego czasu Witalij go olał, natomiast jego obecne plany są nie znane i już od Grudnia nic nie powiedział.
 
Jakby wziął Walkera to zachowałby się jak Kliczko który wcześniej sparował z Pianetą a teraz z nim walczy. Aguillera byłby ciekawym rywalem, ale z tej trójki najbardziej pasuje mi Hamer.
 
Hamera nie widziałem w ringu, ale ma przyzwoity rekord więc dawać go Szpili na pożarcie



Vitek jakby miał jeszcze walczyć to bym go widzaił z Haye'm, ale to by było ryzyko więc może wynaleźć jakiegoś przeciętniaka na zakończenie kariery.
 
Nie wiadomo też w jakiej formie będzie Haye jeżeli by już doszło do tej walki. Ostatnia walka z Chisorą i od tamtej pory nic.
 
David walczy rzadko ale zawsze jest dobrze przygotowany no i ma bombe w łapie, z formą to moze być różnie ale u Vitalija
 
Nie wiadomo też w jakiej formie będzie Haye jeżeli by już doszło do tej walki. Ostatnia walka z Chisorą i od tamtej pory nic.




Nie wiem ile walk Hayemakera widziałeś, ale powiem Ci, że David zawsze jest w formie, na roztrenowaniu również.




Haye wybrał walkę z Chisorą i od tego czasu Witalij go olał


Nie wiem skąd takie dziwne informację, bo to bzdury. Witek chciał z Davidem walczyć we wrześniu, ale dla Haye'a to była kiepska data (ledwie 2 miesiące od walki z Dereckiem), więc walczył ostatecznie z Charrem.
 
Haye powiedział w wywiadzie że dostał dwie oferty walki, z Witkiem i z Chisorą. Wybrał tego drugiego bo chciał wiedzieć jak wypadnie na tle tego samego rywala co miał Witek.
 
A jednak, najprawdopodobniej 16.08. w Chicago dojdzie do rewanżu Szpilka vs Mollo. Wasilewski mówi, że to pewne na 99%



znowu wydymają Zimnocha
 
Po co rewanż z Mollo to nie wiem, o wiele bardziej bym wolał zobaczyć starcie z Zimnochem któremu przynajmniej mega zależy na wygranej.
 
Back
Top