Boks

Wg informacji Dana Rafaela ( a On zwykle jest dobrze poinformowany) rywalem Floyda będzie Alvarez...



Jeśli to się potwierdzi to szacunek dla Moneya za wybór tak trudnego przeciwnika.
 
Jeśli Alvarez sie potwierdzi to sprzedaż PPV może zakręcić się blisko rekordu



Zapewne walka odbyłaby się w limicie do 154 Ibs czyli w naturalnej kat Meksykanina.



Floyd najwięcej na wage wniósł 151 Ibs w ostatniej walce z Cotto. Warunki fizyczne byłyby minimalnie na korzyśc Alvareza ale nie sądzę by młody dał radę królowi.



Niech to najpierw ogłoszą to będziemy spekulować
 
Co myslicie o tym Demetriusie Andradzie co bedzie walczyl z Freddy Hernandezem ? Ma szanse zamieszac w middleweight?
 
Znalazało się video długo szukanego jedynego nokautu na Vitali Klitschko oto i one:











Finał mistrzostw Europy w kickboxingu. Vitali był początkującym amatorem.
 
Czy ja mam tylko takie wrażenie iż Mayweather zawalczy z Rudym (a chodzą takie plotki) to będzie to pierwsza jedyna w rekordzie Floyd'a?
 
WACH ZDECYDOWAŁ, PRóBKA B BĘDZIE OTWARTA

Mariusz Wach (27-1, 15 KO) nie podda się karze zaproponowanej przez Niemiecką Federację Boksu, która chciała ukarać polskiego pięściarza 12-miesięczną dyskwalifikacją i nałożyć grzywnę w wysokości 5113 euro.



Polski pięściarz, w organizmie którego stwierdzono obecność sterydów anabolicznych po walce o mistrzowski pas wagi ciężkiej przeciwko Władymirowi Kliczce, zdecydował się jednak na otwarcie próbki B.



- Na moja prośbę, mój drugi promotor Jimmy Bucherfield, miał wysłać do Niemiec pismo w sprawie otwarcia próbki B - powiedział Wach Eurosport.Onet.pl.



Niemieckie media tymczasem potwierdziły, że polski zawodnik zamierza się bronić i poprosił o otwarcie próbki B.



Jeżeli Mariusz Wach nie zdecydowałby się na taki krok, wówczas Niemiecka Federacja Boksu zgodnie z listem Thomasa Putza zawiesiłaby Polaka na dwanaście miesięcy, począwszy od 10 listopada 2012 roku oraz ukarała grzywną w wysokości pięciu tysięcy euro. Kara miałaby obowiązywać na terenie Niemiec, ale trzeba liczyć się także z tym, że na takie konsekwencje zdecydują się też federacje bokserskie, o których pasy bił się Wach.


http://www.bokser.org/content/2013/01/25/194138/index.jsp
 
Panowie, możecie mi powiedzieć jak punktowaliście pierwsze starcie Arturo Gattiego z Mickym Wardem? Jeżeli pamiętacie. Bo moja punktacja niestety się nie zbiega z opinią sędziów. Dawałem 95-94 dla Gattiego lub 94-94, jednak nijak nie widziałem możliwości zapunktowania dla Micky'ego walki 95-93.
 
Hehe.To Ci się zebrało na przemyślenia. Punktowanie walki sprzed 11 lat. Walki były wyrównane, dlatego było tyle rewanży.
 
Jak ja miałem wtedy 5 lat to ich nie oglądałem. A jakimś wielkim fanem boksu nie jestem, tyle co kilkadziesiąt walk na żywo w TV obejrzałem. Z odtworzenia rzadko, czasami tylko starsze Golovkina i Martineza nadrabiałem. I dopiero teraz obejrzałem tę genialną walkę i jestem ciekawy Waszej opinii, bo z tego co patrzyłem to ludzie na necie punktowali zdecydowanie częściej dla Gattiego i to większe przewagi mu dawali.
 
jakim cudem ktos wpadl na pomysl by sprzedawac najtansze bilety na plyte po 800-1000zl? :-) czy mnie cos ominelo i bedzie walka goloty z holyfieldem?:D
 
jakim cudem ktos wpadl na pomysl by sprzedawac najtansze bilety na plyte po 800-1000zl?
smile.gif
czy mnie cos ominelo i bedzie walka goloty z holyfieldem?:D


Przecież to będzie cała płyta podstarzałych lansiarzy z młodymi laskami :) Podobnie było na Adamek - Kliczko :) Aż żal było patrzeć jak zagadywali laski z obsługi.



No może ktoś rzeczywiście bardzo chce zobaczyć walki Szpilka-Zimnoch czy Łaszczyk-Cieślak (ja chcę), ale moim zdaniem w TV się lepiej ogląda jeżeli chodzi o sam boks :)
 
Czy ja mam tylko takie wrażenie iż Mayweather zawalczy z Rudym (a chodzą takie plotki) to będzie to pierwsza jedyna w rekordzie Floyd'a?


Floyd panicznie boi się przegrać :D Tak bym go określił. Inni bokserzy chcą wygrywać, a jego motywacją do ciężkich treningów jest strach przed porażką :) To oczywiście działa i na Alvareza wystarczy.



A tak z innej beczki. Pamiętam jak przez mglę jego walkę z de la Hoyą - nie interesowałem się wtedy jeszcze boksem - i wtedy wydawało mi się że de la Hoya wygrał. Chyba Kulej to samo powiedział komentując niedawną walkę Floyda (chyba z Cotto).
 
No może ktoś rzeczywiście bardzo chce zobaczyć walki Szpilka-Zimnoch


Niech on najpierw wygra z Mollo i zobaczymy czy 3 tygodnie później będzie do dyspozycji. Coś czuje, że ta walka nie dojdzie do skutku.
 
Niech on najpierw wygra z Mollo i zobaczymy czy 3 tygodnie później będzie do dyspozycji. Coś czuje, że ta walka nie dojdzie do skutku.


A wiesz, że ja też się tego boje? Napalam się na Zimnoch - Szpilka, a Mollo to kawał skurczybyka - btw on skończył Kevina Mcbride'a a Adamek nie :)
 
Jak Szpilka dostanie trochę po głowie to nikt go nie dopuści do walki z Zimnochem, która ma być 3 tygodnie później. Zobaczycie, że tak będzie. Polsat jak sprzeda bilety i PPV to ogłoszą w dniu gali, że walka jest odwołana.
 
Szpilka w ostatnim wywiadzie zapowiedział, że będzie chciał jak najszybciej uporać się z Mollo aby zachować jak najwięcej sił na Zimnocha.



Ciekawe czy to go nie zgubi ...
 
panowie! :D



"Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu, po zakończeniu Polsat Boxing Night otrzymają w prezencie dostęp do kanału Blue Hustler do końca wieczoru."
 
Szpila vs Mollo w nocy z piątku na sobote w Polsacie i Polsacie Sport



up



Po KSW 20 też:-) można było oglądac ten program
 
Pamiętam jak przez mglę jego walkę z de la Hoyą - nie interesowałem się wtedy jeszcze boksem - i wtedy wydawało mi się że de la Hoya wygrał. Chyba Kulej to samo powiedział komentując niedawną walkę Floyda (chyba z Cotto).


No to źle Ci się wydawało. Floyd nie wygrał zdecydowanie, niemniej wygrał bezdyskusyjnie tą walke.



Nie Kulej, tylko paganini sportowego mikrofonu Andrzej Kostyra.
 
Back
Top