Boks

rybers



Chyba trochę przesadziłem ale Saleta zamiast klinczować to wolał się wywrócić



Z drugiej strony to Najman wpadał na niego



Po co znowu wracać to tego, koniec
 
JDS też nie przestraszył się Caina, a jak to wyglądało wszyscy widzieli...


Tylko że JDS nie przegrał tego pojedynku tak jak Andrzej z Brewsterem, który był gorszy na papierze i jego jedyną szansą było TKO w pierwszej rundzie, wykorzystując głowną słabość Gołoty, czyli spina na początku pojedynku, tylko dlatego że nie umiał wykorzystać swoich atutów w tej walce.
 
dbgogu14



czy ja pisałem do ciebie ? chyba nie



Nie wiem co mnie skusiło do poruszania tego tematu :-)
 
szczerze mówiąc to Gołota-Saleta interesujemnie tyle co teleszop na poloni1:-) pewnie bedzie epicko:-)
 
Jak polonia1 to tylko pamiętam jak kiedyś oglądałem na wakacjach program "baba jaga" czy coś podobnego. Więcej na tym programie nic ciekawego nie leciało. :-)
 
up



o 22:00 czekam jeszcze 45 min do rozpoczęcia :-)



Nie no bez jaj, do poziomu "Różowej nocy" jak to nazwali w programie TV nie zniżam się
 
Artur Szpilka i Krzysztof Zimnoch pobili się na konferencji prasowej przed galą Polsat Boxing Night. Po wyzwiskach w ruch poszły pięści. Obaj pięściarze rzucili się na siebie, niszcząc przy okazji bandy reklamowe.
 
Na konferencji zjawił się także Riddick Bowe, ze swoimi czarnuchami i palnikiem. Próbowali zrobić Andrzejowi Gołocie z dupy, jesień średniowiecza. Andrzej jednak przezornie, zaatakował ich pierwszy, uderzając głową, i posyłając kolejnych napastników na ziemie. Do akcji dołączył się również Saleta, którzy zaczął dusić leżących napastników przedramieniem. Tym samym mityczny konflikt między Andrzejem, a Przemkiem, okazał się kłamstwem.....
 
Nie widzialem tej bojki ale jesli mocno sie pobili to brawa dla organizatorow. Powinni to przewidziec i ich powstrzymac chyba, ze celowo do tego dopuscili zeby walka sie lepiej sprzedala. Mimo wszystko chce zobaczyc video, ze Szpilka nie ma zartow w takich sytuacjach
 
Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed planowaną na 23 lutego drugą galą Polsat Boxing Night. Podczas konferencji poznaliśmy pełną listę walk, które odbędą się w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot.

Imprezę otworza dwie walki amatorskie. Na dystansie 3 rund, w limicie wagi ciężkiej, Paweł Wierzbicki zmierzy się z Patrykiem Tolkaczewskim. W drugiej walce amatorskiej, w limicie kategorii średniej, Tomasz Jabłoński podejmie Adriana Plichtę.

Walki zawodowe:

1.Kategoria junior ciężka (cruiserweight) limit wagowy do 90,719 kg
ŁUKSZ RUSIEWICZ vs IZU UGONOH (6 RUND)

2.Kategoria lekka (lightweight) limit wagowy do 61,235 kg
KRZYSZTOF CIEŚLAK vs KAMIL ŁASZCZYK (10 RUND)

3.Kategoria średnia (middleweight), limit wagowy do 72,575 kg
MACIEJ SULĘCKI vs ROBERT ŚWIERZBIŃSKI (8 RUND)

4.Kategoria półciężka (light heavyweight) limit wagowy do 79,379 kg
DARIUSZ SĘK vs REMIGIUSZ WóZ (8 RUND)

5.Kategoria półciężka (light heavyweight) limit wagowy do 79,379 kg
PAWEŁ GŁAŻEWSKI vs BARTŁOMIEJ GRAFKA (10 RUND)

6.Kategoria ciężka (heavyweight) • limit wagowy ponad 90,719 kg
ARTUR SZPILKA vs KRZYSZTOF ZIMNOCH (10 RUND)

7.Kategoria ciężka (heavyweight) • limit wagowy ponad 90,719 kg
ANDRZEJ GOŁOTA vs PRZEMYSŁAW SALETA • waga ciężka (10 RUND)



http://www.bokser.org/content/2013/01/07/130726/index.jsp



PPV 40 zł
Tym razem widzów zapraszamy do obejrzenia gali i walki wieczoru w usłudze PPV Cyfrowego Polsatu dostępnej dla wszystkich abonentów platformy satelitarnej oraz w telewizji internetowej ipla. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w ipla wynosi 40 zł. Przekaz z trójmiejskiej Ergo Areny będzie nadawany w dwóch formatach • tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD).

Bilety na galę Polsat Boxing Night: Gołota vs Saleta w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot dystrybuuje firma AlberT Production (zamówienia zbiorowe tel. +48 605 668 696), dostępne są również w serwisie www.eBilet.pl oraz salonach Empik.
 
Na konferencji zjawił się także Riddick Bowe, ze swoimi czarnuchami i palnikiem. Próbowali zrobić Andrzejowi Gołocie z dupy, jesień średniowiecza. Andrzej jednak przezornie, zaatakował ich pierwszy, uderzając głową, i posyłając kolejnych napastników na ziemie. Do akcji dołączył się również Saleta, którzy zaczął dusić leżących napastników przedramieniem. Tym samym mityczny konflikt między Andrzejem, a Przemkiem, okazał się kłamstwem.....







:-)
 
zdenerwalal Artura :-)







na rozluznienie



https://www.youtube.com/watch?v=HE_9nbeAFsE
 
Andrzej ale wyluzowany, aż się nie chcę wierzyć, że na ringu się przeistoczy w maszynę do zabijania : )



polewke mam z tej bijatyki niemiłosierną:-)
 
Back
Top