Boks

http://ringboks.pl/index.php/transmisje/1250-7-07-2012-kerry-hope-vs-grzegorz-proksa-transmisja-stream-live-online-za-darmo-w-internecie
 
Sorry za taki offtop, ale kiedyś widziałem w necie "matematyczny boks" czy coś takiego i chodziło o to, że Najman pokonał x, który pokonał y, który pokonał z (...) i w końcu wychodziło Najman > Ali, czy coś takiego. Może ktoś z was widział i posiada link? Byłbym wdzięczny.
 
Własnie grają hymn Ukrainy dla Wlodka (nPremiumHD) a Proksa ma być na nSportHD napiszcie jak będzie wychodził Grzesiu do ringu jeśli sledzicie tylko nSport.
 
Według tych 'matematycznych zasad' Pudzianowski miał wygrać z Jamesem Thomsonem, gdyż ten
poległ w starciu z Kawaguchim którego Polak pokonał...
 
Zgadzacie się ze Skrzeczem, że Brook przegrywał ostatnie rundy?. Super walka!



Teraz Grzesiek trzeba urwać łeb!
 
Skrzecz mnie wkurw... Więcej wiary w naszego zawodnika. Komentuje tak jakby miał zaraz przegrać przez KO i te nisko opuszczone ręce, jakby słyszał Jurka Kuleja.
 
I sam sobie przeczy. Niby słabo, bo ręce, a walka jak najardziej bez zagrożenia. Po za tym trenuje z nim więc powinien go znać. I jeszcze nieśmiertlena polska myśl szkoleniowa, ciosy proste, garda, a najlepiej żeby z lewą nogą z przodu stał.
 
jak dzisiaj proksa nie wygra to juz pierdole ten boks totalnie



ale zbiera hope ja jebie, zostalo mu juz tylko jego nazwisko
 
Tak miało być!:-)



Tak, Grzegorz to przepiękne imię i nie wolno go przekręcać. A angielska TV niech se tłumaczy swoje wywiady na angielski.







Viny Maddalone poddany po 5 rundzie z Tysonem Fury.
 
Back
Top