Boks

Nie wiem jak mozna Szpilke uwazac za nastepce Goloty czy najlepszego ciezkiego po Adamku. Moim zdaniem takowym jest Wach (a pewnie Adamka tez by spokojnie wypunktowal)



A walka Rafala z Wolakiem brzmi pysznie :)
 
Odnośnie planowanej walki Toney vs Adamek w ppv : absolutnie nie dziwię się, że sympatia kibiców do Adamka spada w błyskawicznym tempie. Ktoś ma zamiar jeszcze go bronić?
 
Toney może się przygotuje lepiej niż ostatnio z Gunnem, do 12 rundy spokojnie z tomkiem da rady - ale po co komu taka walka?



Rozumiem, że na Grudzień jest dopiero zapowiedziana duża walka, ale zamiast Toneya byłoby dużo innych lepszych opcji, bo ludzie znudzili się obijaniem dziadków.



Medialnie walka dobra, sportowo absolutnie NIE.



Jeśli w Grudniu na NBC otwartym dostanie Solisa to mu wybacze, ale jak będzie ktoś pokroju Kinpina to mnie krew zaleje ;p



Tak po za tym Adamek nie schodzi z mistrzowskiego poziomu bo Witalij ma nie lepszego rywala :-)



-----------------











Porównajcie z dzisiejszym Toneyem.
 
Wiemy, jaki obecnie jest boks, ja się nie łudzę, że Adamek każdą walkę będzie toczył z rywalami pokroju Chambersa. Jednak pomysł na walkę z Toneyem w systemie ppv to skandal (pewnie jeszcze za 40 zł). Nie lubię Adamka od momentu kiedy zdecydował się na walkę z Gołotą aczkolwiek zawsze mu kibicowałem, bo jest Polakiem walczącym na arenie międzynarodowej.



Powoli jednak zaczynam przyznawać rację tym, którzy mówią o nim per dusigrosz, naciągacz, hipokryta. On coraz bardziej zasługuje na te określenia.
 
Ciekawe czy Adamek będzie wogóle w jakiś sposób ospowiadał na trash talk Jamesa? Znając zycie będzie mówił, że trenuje z Rogerem, jest zdrowy, jak bóg da zwycięży, bo prawdziwy mężczyzna nie gada tylko pokazuje na ringu.
 
Nie będe bronił Adamka, ale fakt pokazywania walki za pośrednictwem PPV świadczy o tym, że facet myśli już o uzbieranie pieniędzy na emeryturę. Zarazem wierzę, że naszemu bokserowi nie brakuje ambicji sportowych i chciałby stoczyć jeszcze jedną walkę o pas MŚ (notabene która przyniesie mu ogromne profity finansowe...)
 
Nie mam zamiaru bronić Adamka, bo to PPV tak mnie wkurwiło, ale znów nie mogę sie z jedną rzeczą zgodzić. Dla mnie praktycznie każdy zawodnik walczy dla kasy.
 
Tak, 2 tyg przed będą trąbićo gali o nic i zajmować czas antenowy. Zwróć uwagę z jakim wyprzedzeniem się w tv mówi o walkach. Ostatni przykład "Starcie Tytanów" pierwsze ppv polskiej grupy promotorskiej i kilka dni przed zaczęli o tym mówić. Zanim stwierdzisz, że ktokolwiek jaja sobie robi obadaj jak to wygląda na co dzień.
 
Jameelem McClin • 42 lata, 120 kg wagi, wolny, łatwy do trafienia • wróżba po dwóch ostatnich walkach dla Szpilki jest jedna, wróci na ring po kontuzji zdecyduje się na walkę z zawodnikiem z kilka lat młodszym, kilkanaście kilogramów lżejszym, posiadającym jakiś potencjał, zaliczy bardzo ciężki nokaut • w końcu pierwszy w karierze •



Ktoś wyżej zachwyca się Wachem jako następcą Gołoty, delikatnie mówiąc Nie widzę tego !
 
Wiadomo już o ilości sprzedanych PPV, bo szukam i nikt o dziwo o tym jeszcze nie pisał. Prosze o info.
 
stawiam mniej niż tysiąc



Wątpie ,zeby podali wyniki. Wystarczy zobaczyć na prawie pustą halę ( 2-3 tys. biletów ?) , nie ma czym się chwalić. Jedyny przeciek jakiego się spodziewam to KSW, bo od wyniku "starcia tytanów" mialo zależeć PPV następnej gali. K&L nie zaryzykują swojego hajsu,żeby głupio wtopić.
 
@marcos



To wg Twoich prognoz rywal Szpilki bedzie miał 17-18 lat i bedzie ważył 91 kilo, czy moze wogóle będzie to junior z cruiser?
 
ja uważam podobnie jak elson. pewnie mają już dawno policzone, ale nie chcą przyznać że to całe ppv to był strzał w kolano.
 
Duva powiedziała, że chce walki z Toneyem, bo w Polsce jest on znany. Duva twierdzi, że polscy kibice patrzą tylko na nazwiska, nie obchodzi ich czy walka jest dobra - cytuje szefową Main Events na swoim blogu Rafael.



:-)



http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/19815-duva-polscy-kibice-patrza-tylko-na-nazwiska
 
A miałem ją za silną babę która dobrze radzi sobie w takim biznesie. Teraz mam ją za głupią cipę, bo ona chyba usiłuje zrobić z nas idiotów. Może Ziggy jej takich bzdur nagadał, nie wiem, ale nie sądzę, żeby miała jakieś pojęcie o polskim rynku.
 
Sport jest dla kibiców, dzięki Nam kupują wille i ferrari bo My kupujemy bilety i My robimy takie oglądalności które kuszą firmy aby inwestowały w reklamy podczas sportowych eventów, a te je*ane ch*je wymyśliły sobie PPV żeby jeszcze więcej przytulać hajsu, ciekawe jak daleko będą się posuwać z tym, VoD, PPV...
 
Pieprzyć Adamka, w sobotę o pas Europy walczy Proksa, Donaire unifikuje pasy , a 13 Fonfara walczy z Glenem Johnssonem.
 
Back
Top