Boks

sens walki z diablo jakis jest? green rozjebal roya w 1 rundzie, to co wlodarczyk z nim zrobi swoja ciezka lapa
 
Jestem fanem RJJ , ale serio , nie chcę go już oglądać tak słabo walczącego. Niech kończy karierę , bo dzisiejszą walkę przegrał.
 
swoja droga to mi sie wydaje, ze bodaj tylko 5 runde głaszczewski przegrał i to ewidentnie 4 ostatnie wygrał z czego jedna 2 punktami a pierwsze raczej remisowe. jaka gala taki cyrrk
 
nie znam sie na boksie ale z reguły jak sie przewala to na korzyść gospodarza, a wasyl już osiągnął szczyt cwaniactwa.



rudemu prędzej zabiorą pas za unikanie walki z Palaciosem ( wiadomo ,że walka z RJJ lepiej się sprzeda i rudy ma wieksze szanse na wygrana)
 
@Adib



Mnie urzeka jak za każdym razem skończysz na kibelku i wołasz mamę, żeby wyręczyła cie w elementarnych czynnościach.



Szkoda, że stało sie tak, jak sie stało, szkoda Głażewskiego, nie było ewidentnego wała, ale jednak. Najbardziej jednak szkoda RJJ, bo jak zawalczy z Diablo zaliczy ciężkie KO.
 
Tu nie chodzi o to, że Polak na polskiej gali ma wygrać. Tu chodzi o to, by wypromować kolejną walkę Roy'a, poświęcając przy okazji młodego Głażewskiego. System jest prosty. Jeżeli od tej walki sprzedają PPV, to miała ona zwycięstwem Roy'a napompować kolejną walkę, tym razem z Włodarczykiem. Skoro Cygan nie mógł, to wyciśniemy z Roy'a jeszcze więcej. Wbrew pozorom zawodnik ten ma jeszcze sporo fanów, którzy są w stanie zapłacić za jego występy.
 
Po to żeby zarobić wieksze pieniądze niz z walki z takim Mormeckiem, do której sa jakies przymiarki.
 
A czy Włodarczyk kiedykolwiek robił coś w drugą stronę żebyś tak uważał? Czyli ambitnie podchodził do dominacji kategorii wagowej cruiserweight? No właśnie. Dlatego.
 
Wielkie fochy i oburzenie będzie ale ja sie cieszę, ile razy zagranicznych przekręcili u nas?


cieszysz się że jest kolejna zła decyzja?bo to Polak a u nas robią w ch#@$ja zagranicznych? chodzi Ci o boks czy jeszcze może dodajesz mma do tego?bez sensu..
 
Kontrakt czeka na podpisanie, bo WBC za spraw wujka Kinga nakazała rewanż. Palacios pali się do rewanżu (podpisał), Włodarczyk pali się do konkretnych pieniędzy (nie podpisał). W sumię w cale mu się nie dziwię, bo don Wasyl jest w stanie załatwic mu drąższą walkę a i pewnie jak dobrze pogada WBC nie bedzie już tak bardzo napierać na rewanż. Wszytsko okaże się w najbliższych dniach/tygodniach, bo Diablo ma walczyć w we wrześniu.
 
Jak dla mnie walka skończyła się remisem 1, 6, 7, 8, 9 runda dla Głaza reszta wyrównana z lekkim wskazaniem RJJ, choć zwycięstwo Głazowskiego jestem w stanie także obronić. Chłopak udowodnił, że boksować potrafi. Odszczekuję dlatego - Głaz potrafi walczyć i na pewno coś w pięściarstwie osiągnie.



Żałuję, że nie zawalczył Kostecki, bo pewnie Cygan
by RJJ posłał na deski. Myślę podobnie jak wy z taką formą już emerytura grozi RJJ



Szpilka strasznie zachowawczo i ledwo ledwo... takiego boksu nie lubię, ale czasy genialnego RJJ, Tysona i Brewstera minęły...
 
Wasilewski wyruchał swojego zawodnika w dupę, aż miło:) No ale Włodarczyk też musi zarobić na walce ze zwłokami RJJ. Takie rzeczy tylko w POlsce.



Dlatego nie ogladam boksu.
 
co do Roya







394674_460741817270402_1678723205_n.jpg
 
Szpilka-szkoda że nie przegrał,może przestał by grac takiego kozaka. Głaz zaprezentował sie bardzo dobrze! moim zdaniem 1 pkt. wygral a jak nie to remis,a RJJ i tak nie zawalczy z Włodarczykiem chyba że nie o pas,bo pas Włodarczyk straci we wrześniu z Palaciosem i tyle...
 
Skoro wygrał z McClinem to chyba nie gra kozaka tylko moze sie za takiego uważać. Nie wiem o co tu chodzi. Chłopak wygrywa walke za walką, jest najodważniej prowadzonym polskim bokserem, a ludziom nie pasuje to, że mówi, że wygra i wygrywa.:-)



Palacios z taką chęcią do walki, jaką pokazał ostatnio w Bydgoszczy, to może się bawić w dwa ognie z kolegami.
 
Zacznijmy od tego że Włodarczyk 'przegrał' z Palaciosem... Wypowiedzi Szpilki już nawet nie mam ochoty komentowac...a Jameel McCline ma 42 lata i szpilka mial z nim nizłe problemy...on chce walczyć z Adamkiem hahaha Adamek może nie prezentoje sie znakomicie ostatnio ale na Szpilke napewno by wystarczyło bo takich braków jak ma szpilka to dawno nie widziałem opierając wszystko na lewym cepie to go wysoko nie zaprowadzi... Takie jest moje zdanie,nie oczekuje ze sie ktos z nim zgodzi...
 
@lol, dałem streama na tablicy Pawla Wojcika na fb, to usunął link, haha - wciskanie PPV ciąg dalszy =]

Starasz się być fajny czy zwyczajnie jesteś opóźniony?
Swoją drogą Głażewski wygląda jak Pudzian po detoksie od sterydów :D

Damn, coś w tym jest :D
Wielkie fochy i oburzenie będzie ale ja sie cieszę, ile razy zagranicznych przekręcili u nas?
Heh, ciekawy tok myślenia... Jak dla mnie to jest przykre, gdy sędziowie się mylą krzywdząc zawodnika niezależnie od jego narodowości. No ale fajnie, że znajdzie się ktoś, kogo ucieszy czyjaś krzywda.

Wasilewski wyruchał swojego zawodnika w dupę, aż miło:) No ale Włodarczyk też musi zarobić na walce ze zwłokami RJJ. Takie rzeczy tylko w POlsce.

Dlatego nie ogladam boksu.
Takie rzeczy tylko w Polsce? Ciekawe...
Nie oglądasz boksu, ale tę walkę najwyraźniej obejrzałeś? :>

Skoro wygrał z McClinem to chyba nie gra kozaka tylko moze sie za takiego uważać. Nie wiem o co tu chodzi. Chłopak wygrywa walke za walką, jest najodważniej prowadzonym polskim bokserem, a ludziom nie pasuje to, że mówi, że wygra i wygrywa.
confused.gif
Haters gonna hate.
 
Back
Top