Boks

IMG_1688.jpeg
 
Niestety w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne. Ja go szanuje za to, że razem z Gervontą pokazali, że można się dogadać i doprowadzić do walk jakich chcą oglądać kibice. Przypominam, że to po ich wygłoszeniach doszło do tego, że nagle wszyscy zaczęli się dogadywać (I arabom). Ale Errol Spencer vs Crawford to zasługa tych dwóch młodzieniażków. Jego styl bycia mnie denerwuje, ale to na prawdę dobry bokser, który przegrywać będzie tylko ze ścisłym topem. 140 z Haneyem to by była piękna walką. A w 147 to w ogóle.
Jest szansa na taki pojedynek w kwietniu. A jak.by nie doszło to bym zobaczył Devin Haney - Teofimo Lopez, ale raczej stary Devina nie pozwoli na to.
:pudzianfap:
A co stary Haneya ma do tego? Przecież czarnuszek robi Lopeza :roberteyeblinking:
 
Obecnie tak, ale jakby Lopez był w gazie i regularnie walczył to najebałby i Haneya i Davisa.
Nigdy nie wiadomo co po Teo się spodziewać jak wejdzie na ring. Czasami niedotykalny, czasami Kambosos go deklasuje

A z Gervontą to nie zawalczą bo Davis domagałby się niższej wagi i limitu dowadniania a Teo miał z tym problem
 
A co stary Haneya ma do tego? Przecież czarnuszek robi Lopeza :roberteyeblinking:
Bo zarówno Devin i Teofimo od małolata są prowadzeni przez swoich ojców i mają dużo do powiedzenia w prowadzeniu ich kariery. Często o tym wspominają w wywiadach.

A z Teofimo to nie jestem taki pewny tak jak wcześniej napisali. Czasami walczy zajebiscie, czasami spada mu poziom, że się nie wierzy, że ogląda się tego samego zawodnika.
W każdym razie to chyba na ten moment i tak najlepsza walką do zorganizowania dla nich.
 


Niech ten Whittaker (6-0) (#131) trafi na trochę lepszego rywala zobaczymy czy też tak będzie pajacował, odstawia RJJ, a ten w prime robił podobne rzeczy tylko że w walkach mistrzowskich, a nie z wacianym 41 latkiem (10(2)-14-5) (#336 BoxRec) :confused: :facepalm:
 

38 lat temu... ale runda :dance:

28 lat temu...

23 lata temu... :bye:
Obaj zginęli tragicznie nie dożywając 36 lat, Gonzalez (zabrał zero Tiger'a) w wypadku motocyklowym z udziałem pijanego kierowcy (12 r), a Letterlough zastrzelony gdy wychodził z żoną z baru (05 r)...

22 lata temu...

6 lat temu...
 
Back
Top