Boks

Andrew po dokonaniu Najmana poczuł głód walki.



Mike w formie. Podobno szykuje się jakiś turniej dziadków w Arabii i nawet czytałem gdzieś, że nasz Góral też dostał zapytanie.


Góral to ma mieć występ na FEN 21 w maju z Bandurą... i do turnieju dziadków może być pewnie za młody bo taki Mike to jednak 10 lat starszy... :lol:
 

73 lata temu...
SRR dożył 68 lat, a Raging Bull aż 95 lat!

62 lata temu...
Banks już 3 lata później nie żył umierając 3 dni po nokaucie z rąk Leotisa Martina (65 r)

41 lat temu...

34 lata temu... sensacja stulecia i słynne długie liczenie.

31 lat temu...
Toney jeszcze nie zapasiony :lol:

25 lat temu...
 

Mega sportowo waleczka, Benavidez to prawdziwy bokser, a nie jak ta ruda pizda. Canelo to pewnie jedyny bokser, który niby ma takie dokonania, a którego kompletnie nie szanuję sportowo, mimo, że przecież jest dobrym bokserem. Jest wielu, których nie lubiłem, ale szanowałem, z Mayweatherem na czele, ale tego ryżego chuja nie trawię. Kropkę nad "i" postawił kiedy chciał się bić o prawowity pas wagi junior ciężkiej w limicie grubo poniżej limitu junior ciężkiej (no i oczywiście z limitem nawadniania). Pizda.
 
Mega sportowo waleczka, Benavidez to prawdziwy bokser, a nie jak ta ruda pizda. Canelo to pewnie jedyny bokser, który niby ma takie dokonania, a którego kompletnie nie szanuję sportowo, mimo, że przecież jest dobrym bokserem. Jest wielu, których nie lubiłem, ale szanowałem, z Mayweatherem na czele, ale tego ryżego chuja nie trawię. Kropkę nad "i" postawił kiedy chciał się bić o prawowity pas wagi junior ciężkiej w limicie grubo poniżej limitu junior ciężkiej (no i oczywiście z limitem nawadniania). Pizda.
 
Back
Top