Boks

Liczy się kasa , teraz trzeba zarabiać na Bradleyu , dlatego wygrał. Nie wiem jak można dać 9 rundę dla Bradleya.
 
oglądałem powtórkę na p-sport i wycieli środkowe rundy, ale nawet bez tego wyraźnie wygrywał pacman. nie wiem co ogladali ci sędziowie:-)
 
Naprawdę szkoda wam Pacmana? Ostatni taki sam wałek był na jego korzyść, więc ja tam na to leję. Może to sprawi, że bliżej będzie do walki z Mayweatherem? Jak myślicie? Wynik wczorajszej walki przybliża nas czy oddala od tej wyczekiwanej walki?
 
Generalnie jestem tego samego zdania, również uważam, że do tej walki nigdy nie dojdzie. Ciekaw jestem tylko jednego. Czy porażka Pacmana zwiększa szanse na to wydarzenie czy zmniejsza.
 
Niezbyt interesuje mnie boks, ale na chlopski rozum scenariusz dla boksu idealny, Bradley teraz nie bierze rewanzu z Mannym, tylko walke z Floydem, przegrywa i wtedy Pacman nie ma za bardzo argumentow, zeby odmowic starcia z Floydem na warunkach amerykanina.
 
To było ustawione, Bradley miał wygrać żeby odbył się rewanż za grubą kase.



Walki Floyda z Pacquiao nie będzie na 98%.



Pacquiao nawet się nie przejmuje już boksem, ważne żeby kaska była. Co jak co ale ten pojedynek przejdzie do historii jako zbrodnia.



Rewanż już był ustalony dawno temu i Pacquiao zarobi drugi raz 25 mln, a Bradley dużo ponad 5 mln. Potem Pacman wygrywa i jedzie do Meksyku na IV walkę z JMM, gdzie zgarnia z 30 mln.
 
W końcu Manny Pacquiao przegrał. Nie oglądałem walki, napewno obejrzee po Euro. Zreszta teraz nie jestem tak aktywny na forum ze względu na Euro, po ME# wszystko wróci do normy.







Najlepszy bokser Miguel Cotto
 
ktoś liczył ile razy Kostyra wspomniał o ataku Pacmana po "stuknięciu się rękawicami" ??? tego gościa już nie nie da słuchać! wszystkie te większe walki z USA powinien komentować Pindera a Kostyrze zostawić polskich i niemieckich czempionów do komentowania!
 
@tsatsiki


Nie zdziwiłbym się, gdyby Pindera nie chciał komentować walk w USA ze względu na późną nocną porę.


Jeśli już komentował takie walki w przeszłości (oprócz walk Polaków), to prosiłbym o poprawienie mnie.
 
Kostyra pasuje tylko tam, gdzie jest naczelnym sportu - w super expressie. Ten sam poziom dziennikarstwa. Nigdy nie lubiłem komentatorów, którzy zamiast rzetelnie opisywać to co widzą wolą pieprzyć farmazony i wymyślać nowe powiedzonka.



Prefeuję zdecydowanie komentarz Pindery, czyli rzeczowy, bardzo fachowy, ale spokojny, bez niezdrowej podniety i kretyńskich tekstów.
 
Kto komentował walkę Witalij vs Chrisora ? Bo zdaje się że Kostyra. Strasznie mnie wkurzył wtedy ten komentator. Kliczko 10 celnych ciosów komentator nic. Chrisora jeden celny cios - "ależ mocno uderzył Chrisora, straszliwie mocny cios, co to się musi dziać w głowie Kliczki, czy on to wytrzyma ?!"



DNO
 
Klasyki Kostyry :



"McBride jest wolny jak keczap"



"Brzuch Saulseberrego wygląda jak ociekający stek"



"Basile ma 300 tatuażów na twarzy"



"Bradley chyba nałykał się witamin".
 
Szczerze nie wiem czemu ludzie się tak spinają... Bradley miał takie samo prawo wygrania tej walki jak pacman. Fakt jest taki, że walcząc z mistrzem trzeba jednak zrobić coś więcej niż poprowadzić wyrównaną walkę. A mam wrażenie, że niektórzy wnioski po walce wyciągają z komentarza Kostyry, niż z tego co można było widzieć. Bradley moim zdaniem pokazał się z niezłej strony i na pewno nie uważam, że Pacman wygrał ZDECYDOWANIE. żeby tak uważać, to chyba trzeba posłuchać tej walki, a nie zobaczyć na własne oczy.
 
596303598.gif
 
Fox Sports: 119-109, Los Angeles Times: 117-111, Guardian: 117-111, ESPN (typował Dan Rafael): 119-109, HBO (typował Harold Lederman): 119-109, Fighthype: 116-112, EastSideBoxing: 118-110, Associated Press: 117-111, Yahoo! Sports: 117-111, Daily Telegraph: 117-111 oraz Primetime (typował Amir Khan): 116-112.


Podsumowanie z konkurencyjnego portalu.



Hubi, mam nadzieje, że robisz sobie jaja. Pindera + Gmitruk/Saleta to najlepszy duet.
 
Tar-Ellendil miałem okazje oglądać na żywo, na początku punktowałem 115-113 dla pacmana, dzisiaj zobaczyłem 2x i uważam, że bradley mógł to wygrać... Statystyka ciosów jest jaka jest ale Bradley zawalczył na tyle mądrze, że sędziowie mają argumenty, żeby uważać go za wygranego, nie chcę tłumaczyć dlaczego, bo pewnie rozpisałbym się strasznie...Dla mnie "wałka" na pewno nie było, a jak czytam niektóre portale i tematy pt. "Pacman zdetronizował bradleya" to konczę czytanie na samym temacie.
 
Heh, ja nieznosznę słuchać Kostyry i Kuleja. Najlepszy tekst Kuleja podczas walki Najman - Wawrzyk: "Ja to myślałem że to Najman takim ciosem zaskoczy".



Pytanie do użytkowników: orientuje się ktoś kto komentował walkę Adamek - Kliczko ? 2 osoby to były.
 
Back
Top