Boks

tank przed wyjściem mi sie zdaje wali w płuco i wątrobę bo zamulony ciągle

Typ który powinien urodzić się kilkadziesiąt lat temu bo na rękę mu większa ilość rund
 
Przecież ksywa 'Tank' nie wzięła się ze względu na długą lufę (chyba :cool:). Davis pozwolił sobie przyjąć i najwidoczniej zdał sobie sprawę, że może iść na przełamanie rywala. Co też zrobił, sprawiając, że rywal przestał widzieć bez odcinania prądu.
Ryan Garcia jest z pewnością zawodnikiem lepszym niż Garcia z wczoraj i raczej mało prawdopodobne, że Tank po prostu będzie parł do przodu inkasując ciosy.
No chyba, że 'instagram' szybko straci walkę w dystansie. Pewnie tak się stanie, ale w okolicach 7-8 rundy, bo wątpię żeby zachował lotne nogi i siłe każdego ciosu, a to niezbędne by utrzymać Gervotne z dala od siebie.
Walka 50/50. Do tego musi dojść.
 
Przecież ksywa 'Tank' nie wzięła się ze względu na długą lufę (chyba :cool:). Davis pozwolił sobie przyjąć i najwidoczniej zdał sobie sprawę, że może iść na przełamanie rywala. Co też zrobił, sprawiając, że rywal przestał widzieć bez odcinania prądu.
Ryan Garcia jest z pewnością zawodnikiem lepszym niż Garcia z wczoraj i raczej mało prawdopodobne, że Tank po prostu będzie parł do przodu inkasując ciosy.
No chyba, że 'instagram' szybko straci walkę w dystansie. Pewnie tak się stanie, ale w okolicach 7-8 rundy, bo wątpię żeby zachował lotne nogi i siłe każdego ciosu, a to niezbędne by utrzymać Gervotne z dala od siebie.
Walka 50/50. Do tego musi dojść.
Czym się sugerujesz że Ryan niby lepszy?

Hector w walkach pokazywał lepsze umiejętności (szczególnie defensywne) i jego rozkład zawodników też wypada na jego korzyść.

Chłop który prawie przegrał z Campbellem koło emerytury jedyne co ma to jebnięcie. Co może starczyć ale nie robi z niego lepszego zawodnika.
 
Czym się sugerujesz że Ryan niby lepszy?

Hector w walkach pokazywał lepsze umiejętności (szczególnie defensywne) i jego rozkład zawodników też wypada na jego korzyść.
Ryan ma lepsze warunki, jest szybszy, posiada mocniejsze uderzenie. Bije w wielu płaszczyznach i zmienia kierunki. Hector przy ataku na Davisa stawał w miejscu, w obronie cofał się w linii prostej. Do tego Hector wywodzi się z niższej kategorii.
Chłop który prawie przegrał z Campbellem koło emerytury
Gdzie on prawie przegrał z Cambellem ?!
 
Ryan ma lepsze warunki, jest szybszy, posiada mocniejsze uderzenie. Bije w wielu płaszczyznach i zmienia kierunki. Hector przy ataku na Davisa stawał w miejscu, w obronie cofał się w linii prostej. Do tego Hector wywodzi się z niższej kategorii.

Gdzie on prawie przegrał z Cambellem ?!
Dobra obejrzałem ponownie i źle zapamiętałem ile Garcii zajęło wstanie w drugiej rundzie.

Co do warunków już mówiłem że ma lepsze ale defensywnie polega praktycznie wyłącznie na szczęce i się sporo odsłania, praktycznie błaga żeby Tank go uśpił

Zawsze może czymś trafić ale to takie Tank 70/30 Garcia, chłop nie pokazał jeszcze nic żeby mówić o tej walce 50/50
 
Co do warunków już mówiłem że ma lepsze ale defensywnie polega praktycznie wyłącznie na szczęce i się sporo odsłania, praktycznie błaga żeby Tank go uśpił
Tank ma 166-167 cm, Garcia ma 178. Hector jest nieco niższy, ale boksował pochylając się do Tanka. Ryan Garcia sporo walczy na odchyleniu i tutaj Gervonta będzie musiał walić zamachowymi sierpami, bo przynajmniej w pierwszych rundach nie widzę szans na wchodzenie z akcją cios na cios. Sądze, że Instagramer bije też lepsze kombinacje i Davis może mieć problem z myśleniem o wejściu z kontrą. Może nie narzucić ot tak swojej gry.

Też jestem zdania, że robi się z młodego lepszego niż jest, ale styl walki też tu ma znaczenie. Gdyby Gervonta był bardziej śliski czy wyprowadzał ciosy poruszając się na boki to ok, dla mnie faworyt bez dwóch zdań.
Uważam, że jeżeli Tank go nie ubije, to może być ciasno na punkty.
 
Zacząłem sobie czytać książkę "Walki stulecia" Kostyry. Kurde można na niego narzekać w komentarzu, ale to jest serio dobrze napisane.
 
Panie... kto normalny czyta orga?
Nie czytam bo bardzo obniżyli poziom dziennikarski, ale mieli kiedyś na tyle sporo newsów i nie zakrzywiali rzeczywistości, że pozostali moim pierwszym wyborem. Widać jednak jak mało zostało kumatych użytkowników, na co wpływ mają jakieś ameby w komentarzach, wspomniany spadek jakości artykułów czy jakieś odpały Furmana, od którego nawet wyłapałem bana, chyba z zazdrości, że kiedyś moje 'predictions' trafiły na Boxingscene.com :juanlaugh:

B.I.G Makumba said:
przed chwilą zobaczyłem artykuł na orgu i chciałem się dowiedzieć, dzięki :conorsalute:
Żaden problem :deniro:
 
Last edited:
kolejny biedo weekend, z soboty na niedziele na tvp sport
1673448706298.png

 
Dzieje sie cos w najbliższym czasie? Bo jakos temat umarl, ja tez przestałem śledzić troche boks przez ostatnie 2/3 miesiące
 
Back
Top