Boks

Adamek waży prawie 102 kg jestem ciekaw co pokaże jutro stawiam decyzja.



inne typy



Judah UD



Jennings UD



Szpilka KO



Wach KO
 
Adamek wygląda dobrze przy tych 101 kg i dobrze że nie ma więcej ;p



Na ważeniu Judah vs Paris coś się działo, ale nie wiem co chodziło. No i Morales traci pas WBC i już widać, że mu ciężko idzie trening.
 
Morales pewnie przegra, ponad kilogram nadwagi, odmówił zrzucania, już nie ten wiek chyba na bycie na szczycie.



Polacy dziś powygrywaja swoje walki i coś czuję, że wszyscy przez KO.
 
Dlaczego kubeł zimnej wody? Myślę, że wystrarczy kilka dobrze przycelowanych prostych na szczękę, bo gardy raczej u niego nie widać (trochę, jak walczy, wygląda jak kocur szykujący się do ataku). Dawno nie było boksera, który zdobył szybko duże zainteresowanie. Spokorniał po walce z Davidem Saulsberrym. Jeżeli wszystko co mówi w wywiadach o swoim zaangażowaniu, podejściu do walk, trzymaniu diety, rozbracie z alko możemy być dobrej myśli. Barwna postać w polskim boksie nie wyjdzie na złe. Nawet moja mama, która raczej boksu nie ogląda od czasów Gołoty i Michalczewskiego, zainteresowała się Szpilką, a to o czymś swiadczy. Chłopak jest niepokorny, przekonany o swojej wartości (na razie niezbyt zweryfikowanej), ma cel, chce do niego dążyć. Teraz po tej całej aferze z Chisorą, doszło do niego, że niepotrzebne zwarcia na wadze nie prowadzą do niczego dobrego, chociaż szczerze mówiąc brakowało mi czasem walk przed walką, chyba każdy pamięta jaka awantura była przed walką Lewis - Tyson, podkręciło to atmosferę niemiłosiernie. Niech trenuje, trzyma się swoich postanowień, słucha trenera, a za kilkanaście, może mniej, walk możemy oglądać Artura walczącego na szczycie wagi ciężkiej. Szanse na tytuł ma, bo jego kariera tak naprawdę dopiero się rozkręca, a talent pewnie ma wiekszy niż ostatni pretendent - Chisora. Możemy być pewni, ze jego walki napewno będą emocjonujące, mi kalkulacja w ringu w stylu GSP zaczyna irytować.
 
niestety nie, szkoda ze polsat nie promuje go tak, tvp pamietam jak pokazała prawie calutką galę na otwartym chyba z 6,7 walk leciało, w tym Mariusz i Artur.
 
Hah obraz na 1/2 komputera ehh... Ale chociaż możemy oglądac







PS.: Artur nie da się sobą podelektować...
 
Niech trenuje, trzyma się swoich postanowień, słucha trenera, a za kilkanaście, może mniej, walk możemy oglądać Artura walczącego na szczycie wagi ciężkiej. Szanse na tytuł ma, bo jego kariera tak naprawdę dopiero się rozkręca, a talent pewnie ma wiekszy niż ostatni pretendent - Chisora.


ironia czy alkohol? czego nie wyczuwam?
 
@tsatsiki



Ani ironia, ani alko. Wierzę w tego chłopaka. Napisałem, że "możemy" co nie znaczy, że musimy, bo może zdarzyc się tak, że rozwój Artura się zatrzyma. Kilkanascie walk to kawał czasu, co najmniej kilka lat. Dlaczego uważasz, że za kilka lat Szpilka nie będzie prezentował poziomu scisłej czołówki? Ma szanse na tytuł, bo dlaczego nie? Jamesowi Busterowi Douglasowi za dużych szans na pokonanie Tysona w mistrzowskiej walce nie dawali, a skończyło sie jak się skończyło. Co do talentu wiekszego od Chisory to moja osobista osbista opinia. Pamietaj, ze to moje domysły, spekulacje. Mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się na forum za kilka lat i wtedy zobaczymy jak to bedzie z tym Szpilką.
 
jajcarz fajnie że wierzysz w Szpile :) tylko pamiętaj że to chłoptaś Wasyla! po walce z byłem pretendentem, super mega hiper pięsciarzem, bla bla bla ... Beckiem teraz musi stoczyć kilkanaście walk na przetarcie z ogórkami takimi jak dzisiejszy trzydziestopięcioletni korniszon, a walcząc z takimi bokserami niczego się nie nauczy! ja tam w Szpilce wielkich nadzieji nie pokładam a Chisora w takiej dyspozycji jak w walce z Władkiem powycierałby Szpilką ring- to również moja osobista opinia ;)
 
No pewnie, że wygrałby Chisora. Tylko sa trochę na innych etapach kariery. Szpila zaczyna drogę na szczyt a Brytyjczyk już miał z nim styczność.
 
@tsatsiki







Władkiem, wiesz ja do tej pory myślałem że jednak walczył z Vitkiem...







@jajcarz







Nie pierwszy raz podzielam twoje komentarze. Mądrze mówisz, ale Szpilce potrzeba teraz dużej ilości walk i coraz, coraz lepsi.
 
Back
Top