Boks

To jest 100% sportowiec. Choć zawsze mnie zastanawia czy i ile z tego zostaje jak wjeżdżają konkretne dukaty (przykład bezrobotnego hydraulika i bugiłumen).
dla mnie najlepszy przykład to Floyd Mayweather Jr. Typ trzyma formę, a wiadomo ile z ringu wyniósł pieniędzy. Z MMA to kebs się ulał może, ale to jego naturalna waga i tak biega codziennie. Z GSP tak samo. Normalnie bym powiedział że jak ktoś jest z biedy to może przepić jak Tyson(szkoda że go D'Amato skrzywdził ale życie) ale potem właśnie takie Moneje czy Leonardy wychodzą(typ ma 66 lat a jest sprawniejszy od połowy nastolatków). Niektórzy jak wyżej panowie czy kliczkowie będą przez długie lata trzymać formę a taki kurwa Kownacki to zaczyna trenować 3 miechy przed walka:matt:. Oczywiście może być jak Nassem Hamad i się roztyć z piórkowej do cieżkiej albo brać 2 kilo dziennie kokainy jak De la chuja. Jak ma się odpowiedni mental to będziesz trenować dopóki ci ciało pozwoli ale jak nie to przepijesz wszystko jak Bowe i tu nawet talent nie pomoże
Co do Asi: :beczka:
 
Na orgu napisali, że Tyson dogadał się ustnie na walkę z Paulem... Jeśli to prawda i dojdzie do czegoś takiego to się dobra żena szykuje bo to będzie payday dla Majka, a Pol najebie dziadersa z nazwiskiem i będzie jeszcze bardziej się woził jaki to nie jest fajter i pobiją rekord PPV... W sumie to nie wiem czy dobrze, że tu napisałem, bo może to powinienem napisać we frikfajtach ;)
 
Dobra może ktoś odpowie może ktoś nie :fjedzia:
Kto by wygrał w tych zestawieniach i jak(prime vs prime):
Muhammad Ali vs Mike Tyson
Manny Pacquaio vs Floyd Mayweather Jr
 
Dobra może ktoś odpowie może ktoś nie :fjedzia:
Kto by wygrał w tych zestawieniach i jak(prime vs prime):
Muhammad Ali vs Mike Tyson
Manny Pacquaio vs Floyd Mayweather Jr
Teoretycznie Ali powinien być faworyzowany w tym zestawieniu, ale jak sobie przypominam deski z bumami to się zastanawiam czy jakaś bomba od Tysona by nie weszła.

W drugim zestawieniu biorę Floyda, rozpracowałby Manniego tak jak Marquez.
 
Na orgu napisali, że Tyson dogadał się ustnie na walkę z Paulem... Jeśli to prawda i dojdzie do czegoś takiego to się dobra żena szykuje bo to będzie payday dla Majka, a Pol najebie dziadersa z nazwiskiem i będzie jeszcze bardziej się woził jaki to nie jest fajter i pobiją rekord PPV... W sumie to nie wiem czy dobrze, że tu napisałem, bo może to powinienem napisać we frikfajtach ;)
Z Loganem? Jake walczy z Tommy Furym.
 
Teoretycznie Ali powinien być faworyzowany w tym zestawieniu, ale jak sobie przypominam deski z bumami to się zastanawiam czy jakaś bomba od Tysona by nie weszła.

W drugim zestawieniu biorę Floyda, rozpracowałby Manniego tak jak Marquez.
Ja bym wziął Alego, oczywiście szedł na deski z Cooperem, ale też przetrwał bomby od Fraziera w Manili czy od Foremana, a nawet od Shaversa. Mike miał problemy z dobrym jabem i uważam że Ali z formy Williamsem by go przeczekał i skończył w ostatnich rundach
Co do Floyda to uważam że nie leży Pacowi, bo ten zawsze miał problemy z counter puncherami i nie wspominając o przewagach wzrostu
 
cieślak sie bije kurwa 1 2 3!

1656096852691.png
 
niezla bieda bieda w weekend
w sobote na polsat sport extra gala warrena
1656330392871.png


w sobote w australii jest jeszcze briedis-opetaia ale jak narazie nikt u nas tego nie lyknal
 
Back
Top