Boks

kliczko umial sie opanowac od razu po dostaniu lacza, to tym bardziej w ringu wyjdzie maksymalnie skoncentrowany zeby zniszczyc mudzina
 
no w opanowanie braci nie wątpię, ale wszystko może się zdarzyć. Ja bym tam wolał, żeby poobijał czarnucha przez 5 rund, a w 6 wysłał go do szpitala.
 
Buractwo się szerzy, za takie incydenty powinna być odbierana licencja np. na rok. Nie potrafię takiej rzeczy usprawiedliwić nawet chęcią przyciągniecia większej ilości widzów. Myślę że Vit jakby chciał znokautowałby Chisorę do szóstej rundy, ale wątpię że będzie dązył do nokautu tak szybko, raczej usadzi Chisorę w końcowych rundach.
 
Bubi, daj spokój z ustrzeleniem Kliczki. Witek ma jedną z lepszych szczęk w historii boksu, a Angol potężnym uderzeniem nie dysponuje.

Gamboa vs Rios



Gunn vs Toney



Bute vs Froch



Sturm vs Zbik



Donaire vs Arce *



Juan Manuel Marquez vs Cuenca


Gamboa vs Rios - to świetne zestawienie. Błyskotliwy, szybki, dynamiczny i rewelacyjnie wyszkolony technicznie Kubańczyk kontra silny, zwzięty, mocno bijący i twardy Amerykanin meksykańskiego pochodzenia.



Gunn vs Toney - ktoś to obejrzy?



Bute vs Froch - krótko: będzie wojna.



Sturm vs Zbik - wypalony mistrz przeciwko rzemieślnik bez ciosu.



Donaire vs Arce - do tej walki niestety nie dojdzie w najbliższym czasie.
 
Tens to jest czyste gdybanie. To chyba jedyne co może zrobić brytol, na tyle sprowokować Kliczke, żeby poszedł na głupa do przodu w co wątpię. Może angol myśli, że Kliczko będzie mniej uważny przez to nie wiem. Takie tam rozmyślania.
 
Chisora ma zapłacic 50 tysięcy na cele dobroczynne więc chyba to jest jego pomysł ;p



btw 24 Marzec to wielka data dla boksu:



Hernan Marquez vs Rodel Mayol



Paweł Głażewski vs Vikapita Meroro



Karolina Owczarz vs Irene Gambrah



Jan Zaveck vs Bethuel Uushona



Ryan Rhodes vs Sergey Rabchenko



Kimbo Slice vs Mike Glenn



Mariusz Wach vs Tye Fields



Artur Szpilka vs TBA



David Price vs Josue Blocus



Kamil łaszczyk vs TBA



Patryk Majewski vs TBA



Zab Judah vs Vernon Paris



Tomasz Adamek vs Nagy Aguilera



Segiej Liachowicz vs Bryant Jennings



Danny Garcia vs Erik Morales



Carlos Molina vs James Kirkland



Jose Miguel Cotto vs Louis Castillo
 
Ja jestem za Chisorą bo jeżeli by wygrał, choc ma nikłe szanse, to by ciekawiej się w Hw zrobiło.
 
images




31 Marca



Piotr Wilczewski vs Artur Abraham



Będzie to eliminator do mistrzostwa świat WBO !
 
Będzie ktoś na chacie mmarocks w czasie walki? Na Polsacie już się zaczęło, tam ogólna rozmowa przed walką.
 
da ktos znac jak bedzie pierwszy gong? mam troche roboty, a chcialbym obejrzec, ale telewizor w innym pokoju.
 
Ale show !!! ale jestem podjarany, chuj że jutro egzamin o 8 :-)



Kliczko ubij czarnucha !!! :-)
 
Oboje już są w ringu, znów między nimi coś zaiskrzyło, albo tak grają, albo między nimi na prawdę jest konkretne ciśnienie, zapowiada się konkretna walka :)
 
Back
Top