Boks

A co do poprzedniego pojedynku, to myślę, że wbrew niektórych opinii należy oddać szacunek Adamowi. Jak na polskie gale było to naprawdę ciekawe zestawienie i bardzo fajnie się to oglądało miło oczywiście zdecydowanej przewagi Mastera. Oby więcej takich starć.
 
Popełniłem mema
1622406575166.png
 
Ale tak szczerze, to Różański prezentuje boks w stylu niemieckich "box bude" w wesołych miasteczkach. Średniak pracujący jako tako na nogach, potrafiący schodzić z linii ciosu, robi mu dziecko w ringu.
 
Ale tak szczerze, to Różański prezentuje boks w stylu niemieckich "box bude" w wesołych miasteczkach. Średniak pracujący jako tako na nogach, potrafiący schodzić z linii ciosu, robi mu dziecko w ringu.
Różański przegrałby z Masternakiem.
 
Jakoś nie chce mi się wierzyć że Szpilka porzuci sport. Nie ważne gdzie, ale nadal będą pyskówki, dymy, po czym znowu dostanie w kubek, kilka dni spokoju i nakręcanie cyrku od nowa.
 
Kolejna historia sie sama napisala do filmiku pt lekcja pokory... Pieknie uwielbiam takie historie... Ksw czeka w przyszlym roku jak nic.
 
Szpila to juz tylko wielka kariere moze zrobic w KSW/FAME,
to byłby kompletny upadek polskiego boksu jeśli Szpilka przegrałby w FameMMA, a te cholery są w stanie ściągnąć kogoś kto go pokona...

Aż mi się szkoda zrobiło, że to już pewnie koniec kariery. To słuchanie wywiadów ze Szpilką aby poprawić sobie humor :suchykarol: Taki książkowy przykład, że najgorszą psychikę mają ci najgłośniejsi...
Jak on jednak planuje karierę w KSW po tylu KO -nieludzkie dać temu człowiekowi walkę w MMA....
 
Szpijka niech się do gromady zawinie, tam by pasował do tych wszystkich charakternych bijoków spod celi i krzaków
 
to byłby kompletny upadek polskiego boksu jeśli Szpilka przegrałby w FameMMA, a te cholery są w stanie ściągnąć kogoś kto go pokona...

Aż mi się szkoda zrobiło, że to już pewnie koniec kariery. To słuchanie wywiadów ze Szpilką aby poprawić sobie humor :suchykarol: Taki książkowy przykład, że najgorszą psychikę mają ci najgłośniejsi...
Jak on jednak planuje karierę w KSW po tylu KO -nieludzkie dać temu człowiekowi walkę w MMA....
Tacy jak on nie idą do MMA, by robić karierę sportową tylko by robić hajs na byciu maskotką przeciągającą widza na PPV.
Jedno trzeba przyznać. Szpila zawsze miał jaja i nie pękał. Toczył wojny z promotorem dotyczące mierzenia z najlepszymi, a nie leszczami, mimo że promotor najchętniej nabijałby mu rekord z zawodnikami przyjeżdżającymi po wypłatę, zestawiając czołówką raz na 3 lata. Tak był prowadzony Wawrzyk, Kołodziej, Izu, większość ówczesnej Wasylowej ferajny.
 
Tam bo by lezal po 10 sek z ciezkim KO... od razu respirator obojetnie z kim by nie walczyl...
to byłoby tak smutne jak BJJ Pen lejący się z jakimiś noł nejmami na ulicy.
Chciałbym zobaczyć minę Wasilewskiego jak widział po raz pierwszy ten filmik z krokodylem:


Ciekawe co było przyczyną tego opuszczania rąk i czy czasem nie były to te walki kibolskie...

Chociaż za to wprowadzenie do mainstreamu grypsowania na wolności to niech znika z mediów...
 
to tak średnio bym powiedział, mając niby "najgorętsze nazwisko w polskim boksie" Ajtuja. Jak KSW niby sprzedaje 100tys, a Genesis miało 30-40tys.
dalo sie wyciagnac wiecej, ogolnie slaba promocja, brak zaangazowania w promocje zawodnikow, malo rozpoznawalne freaki, za pozno ogloszona walka balski masternak ale chyba 40-50k to sufit dla polskiego boksu
 
Kurwa wierzysz w te wirtualne rekordy ppv cyrku i innych gowien? No bez jaj. Pewnie ostatni gownofen mial polowe tego zeby tylko. Dobry wynik tak jak pisze Borek.
napisałem "niby", nie wierzę w magiczne rekordy, ale trochę wierzę Jóźwiakowi, który takie liczby KRSu podawał.
Myślę, że nie bez powodu Kelner nie podaje konkretnej liczby, tylko mówi o rekordach.
Zresztą jeżeli by każda gala KSW a zaczynali od KSW20 się sprzedawała w 100tys subskrypcji i więcej, to by... nie mieli problemów podczas pandemii, bo by spali na kasie.
 
Back
Top