Boks

bieda w przyszlym tygodniu
w piatek od 14:30 a match tv calkiem niezla gala chudinov-liebenberg, potrzebny vpn na sovietovo
w sobote od 20:30 gala wareena na polshit sport extra
plus z piatku na sobote gala lemieux-zegarra
plus z niedzieli na poniedzialek gowno walka mayweather-logan, poza walka floyda całkiem spoko gala
z niedzieli na poniedzialek na tvp sport
1622569937816.png
 

,,Mógłbym tu wymienić kilkunastu pięściarzy z Polski, Rosji czy Ukrainy, którzy latali do USA czy nawet Australii (np. Diablo) na 14 dni i to przed walkami o mistrzostwo świata - tak żeby się dobrze zaaklimatyzować a przygotowania robili w swoich krajach. Zdaje się, że Błachowicz do swoich mistrzowskich walk też się przygotowywał w PL (WCA) i też mimo niemowlaka w domu. I zdaje się, że wygrał. Czy Striczu liczył, że Charlo czy Canelo będą z nim tam sparować? Bo kto lepszy niż Czerkaszyn, Tryc czy ten kubańczyk, których miał w Polsce, miałby mu pomóc w USA? Przypominam, że Wilder w walce życia ściąga naszego Wacha, który pięściarsko w swojej wadze nie jest lepszy niż sparingpartnerzy Sulęckiego w Polsce. Teraz narzeka na Wasyla tak jak Szpilka przez cały czas, a za 5 lat będzie mu dziękował i chwalił tak jak Szpilka niedawno. Nikogo lepszego w PL nie znajdzie, a na świecie nikt mu nie będzie nadskakiwał i przez 2-3 miesiące opłacał sparingpartnerów, przygotowania i pobyt całej ekipy 8 tys km od swojego kraju. Jego zdrowie i kariera ale wydaje mi się, że jacyś słynni "doradcy" mu źle podpowiadają"

komentarz w punkt
 


Czyli jasna sytuacja.

Striczu ma kontrakt tylko na rok więc Wasyl robi cyrk w swoim stylu, jeszcze w mediach między słowami przedstawia zawodnika jako tego który nie chciał się bić.

:putinlaugh:

Albo Maciek podpisze przedłużenie na dwa lata i wyleci do Stanów albo nie wyleci wcześniej i nie będzie miał dobrych sparingów bo Wasyl najmniejszym kosztem robi walkę z Manguią i cześć.
 
Chłopaki kto waszym zdaniem po Szpili który skończy karierę pewnie zaraz jest obecnie najbardziej znanym pięściarzem nie licząc już takich jednostek jak Wach Wlodar czy Jackiewicz którzy zaraz kończą. Z ciekawości u siebie zrobiłem test u Januszy sportu to średnio może co 50 słyszał o Fonfarze Glowackim czy Kownackim. Oj wielka bida będzie po Szpili. Jestem ciekaw kto ją zapełni i kiedy. Coś czuję że na nowego Szpile będzie trzeba dluuuugo czekać by 80 procent Polski go znalo.
 
Last edited:
Chłopaki kto waszym zdaniem po Szpili który skończy karierę pewnie zaraz jest obecnie najbardziej znanym pięściarzem nie licząc już takich jednostek jak Wach Wlodar czy Jackiewicz którzy zaraz kończą. Z ciekawości u siebie zrobiłem test u Januszy sportu to średnio może co 50 słyszał o Fonfarze Glowackim czy Kownackim. Oj wielka bida będzie po Szpili. Jestem ciekaw kto ją zapełni i kiedy. Coś czuję że na nowego Szpile będzie trzeba dluuuugo czekać by 80 procent Polski go znalo.
Nikt, największe szanse ma Cieślak, ale marketingowo nie robi nic żeby mieć popularność. Wszyscy inni polscy pięściarze dostaną w czapkę z czołówką swoich kategorii wagowych
ps fonfara skonczył kariere
 
Nikt, największe szanse ma Cieślak, ale marketingowo nie robi nic żeby mieć popularność. Wszyscy inni polscy pięściarze dostaną w czapkę z czołówką swoich kategorii wagowych
ps fonfara skonczył kariere
Serio fonfus zakończył karierę ? Kiedy :0
 
niezla bieda w przyszlym tygodniu
z soboty na niedziele na polshit sport extra gala aruma
1623169092453.png

jest jeszcze w przyszla w sobotę gala na dazn
57485393-EFF2-4BEE-B572-A1A16CD05FB3.jpeg

z piatku na sobote na tvp sport jest jeszcze cos takiego
1623169057034.png

na stronie rusza od 3 a po bellatorze przenosi sie do tv
 
Last edited:
Back
Top