Boks

tak srednio w przyszly weekend
z piatku na sobote gala hearna na dazn
14DCA024-3BE9-4280-A6A8-9C9795991A72.jpeg


w sobote gala warrena na polshit sport
1625060432514.png


plus w piatek na tvp sport jakas gowno gala
1625060486792.png
 

lepsza jakosc

slabiutka ta gala, widzialem pare walk i nic specjalnego(moze sie cos jeszcze cos zmieni bo zostaly jeszcze chyba 3 walki), za to wczorajszo-dzisiejsza gala na dazn pierwsza klasa, przynajmniej karta glowna:antonio:
oby wieczorna gala warrena byla w polowie taka zajebista jak ta z dazn, start o 20:30 na polshit sport
 

lepsza jakosc


Ty chyba siedzisz mocno w boksie polskim co ? Mam do Ciebie pytanie znasz takich bokserów z Polski którzy są jakby to powiedzieć sebixami jak Kostecki czy Szpilka że jak spojrzysz to wiesz że to facet z jajami czy obecne same ciotki typu Masternak tylko są w tym boksie? Zarzuc mi kilka nazwisk Potem sobie obadam czy jeszcze w tym boksie są ciekawi faceci czy tylko miękkie faje bez wyrazu. Poszukuję następcy Szpilki. Ten świat się tak spie... że nawet w boksie ciężko o prawdziwego faceta.

XD.
 
Ty chyba siedzisz mocno w boksie polskim co ? Mam do Ciebie pytanie znasz takich bokserów z Polski którzy są jakby to powiedzieć sebixami jak Kostecki czy Szpilka że jak spojrzysz to wiesz że to facet z jajami czy obecne same ciotki typu Masternak tylko są w tym boksie? Zarzuc mi kilka nazwisk Potem sobie obadam czy jeszcze w tym boksie są ciekawi faceci czy tylko miękkie faje bez wyrazu. Poszukuję następcy Szpilki.
Jak to przeczytalem to nikt mi nie przyszedl do glowy raczej same miekkie faje jak czerkaszyn, stepien, masternak i tak mozna dlugo wymieniac. PL boks jest tak maly, ze gdyby byl drugi taki zadymiarz jak Szpilka to bys go znal nawet malo sie nim interesujac. Nie tylko Ty poszukujesz nastepcy szpili caly boks w Polsce go potrzebuje.

Jaja ma Cieslak i to pokazal jak polecial do Afryki walczyc z Makabu i murzyni pokazywali ze mu gardlo podetna, ale do stereotypu sebixa nie pasuje

My w Polsce od kiedy pamietam to mamy raczej spokojnych poukladanych piesciarzy z tym slynnym sercem do walki a nie zadymiarzy. Szpilka i Kostecki to wyjatki. Takie akcje jak wyciaganie aligatora to tylko szpila nam dal
 
Jak to przeczytalem to nikt mi nie przyszedl do glowy raczej same miekkie faje jak czerkaszyn, stepien, masternak i tak mozna dlugo wymieniac. PL boks jest tak maly, ze gdyby byl drugi taki zadymiarz jak Szpilka to bys go znal nawet malo sie nim interesujac. Nie tylko Ty poszukujesz nastepcy szpili caly boks w Polsce go potrzebuje.

Jaja ma Cieslak i to pokazal jak polecial do Afryki walczyc z Makabu i murzyni pokazywali ze mu gardlo podetna, ale do stereotypu sebixa nie pasuje

My w Polsce od kiedy pamietam to mamy raczej spokojnych poukladanych piesciarzy z tym slynnym sercem do walki a nie zadymiarzy. Szpilka i Kostecki to wyjatki. Takie akcje jak wyciaganie aligatora to tylko szpila nam dal
Obadalem Czerkeszyna i Stępnia nie znając ich zupełnie. No Szpilka to oni nie będą , ale w Stępniu widzę faceta , dobre i to. :beczka:
 
Back
Top