Boks

skromnie ale konkretnie w przyszłym tygodniu
w piątek od 20 gromda

w sobotę od 18 całkiem niezła gala w sovietovie kurbanov-smith na kanale rcc

z soboty na niedziele na dazn
9A0F34AE-9B74-4889-A367-B401A407D23C.jpeg

 
@yonigga poratuj proszę jakimś namiarem na bkfc 17.
masz vpn? to na rosje sobie ustaw
jak nie to jeszcze za szybko zeby cos znalesc oprocz tego
 
masz vpn? to na rosje sobie ustaw
jak nie to jeszcze za szybko zeby cos znalesc oprocz tego
Dzięki!
 
Na Netflix dodali serial o historii Carlosa Monzona tytul Carlos Monzon: Nokautujacy cios bedzie ogladane


skad grabowski bierze tych latynosow
 
Panu jakieś przewidywania co do dzisiejszej walki Chrisora vs Parker ?

Według mnie trochu niewiadoma jeśli chodzi o wynik starcia ...
Chisora jest zawodnikiem który prezentuje nierówną formę w swoich pojedynkach .
Jeśli Chisora dobrze się przygotował i zawalczy tak jak w swoich najlepszych bójkach czyli wywierał ciągłą presje na rywalu, spychał Parkera pod liny i zadawał wiele ciosów powinien wygrać .
Uważam Parkera za nijakiego zawodnika . Ma dobre warunki fizyczne , ale niekoniecznie potrafi je wykorzystywać .
 
Nie jestem fanem Parkera, bo nie porywa w walkach delikatnie mówiąc, ale Chisora jest po drugiej stronie rzeki. Zawsze przegrywał walki z ludźmi z czołówki i dzisiaj prawdopodobnie też tak będzie. Parker go nie zlekceważy i to wystarczy. Chłopa ciężko naruszyć, a Chisora wali sygnalizowane cepy. Przetrwa początek, a później to już będzie spacerek, bo Brytol tytanem kondycji nie jest. Zwłaszcza w tym wieku i po tylu wojnach.
 
Nie jestem fanem Parkera, bo nie porywa w walkach delikatnie mówiąc, ale Chisora jest po drugiej stronie rzeki. Zawsze przegrywał walki z ludźmi z czołówki i dzisiaj prawdopodobnie też tak będzie. Parker go nie zlekceważy i to wystarczy. Chłopa ciężko naruszyć, a Chisora wali sygnalizowane cepy. Przetrwa początek, a później to już będzie spacerek, bo Brytol tytanem kondycji nie jest. Zwłaszcza w tym wieku i po tylu wojnach.
Parker wygrywa na punkty (u sędziów, bo u mnie wygrał minimalnie Chisora).

Szkoda Del Boya. Od 4 rundy jechał na rezerwie, a i tak robił więcej od bezjajecznego Parkera, który stał i czekał aż rywal sam się przewróci ze zmęczenia.
 
Parker wygrywa na punkty (u sędziów, bo u mnie wygrał minimalnie Chisora).

Szkoda Del Boya. Od 4 rundy jechał na rezerwie, a i tak robił więcej od bezjajecznego Parkera, który stał i czekał aż rywal sam się przewróci ze zmęczenia.
Dokladnie Parker udowodnil, ze jest w drugiej lidze i nigdy nie bedzie topem. Obiecywali Chisorze rewanz z tym, ze walka moze miec identyczny przebieg.

Chisora moze wielu prospektow wyjasnic w walkach na dystansie 6/8 rund i chcialbym, zeby poszedl ta droga, a Parkera wcale nie chce ogladac bo mega rozczarowal

Warto podkreslic skandaliczna punktacje G. Molendy, ktory wypunktowal 116-111 dla Parkera
 
Back
Top