Boks

bieda w chuj w przyszył tygodniu
w piątek od 19:30 na dazn gala we wloszech

w sobote od 21 na dazn

z soboty na niedziele na tvp sport
View attachment 19300
plus w z piatku na sobotę od 2 bare knuckle z tajlandii

plus z soboty na niedziele gowno gala askren-paul, mir-cunningham
gala z lemieuxem wypadła, za to tvp łyknela askren-paul

A5A01F86-83E6-42BB-8274-D37B3F81EAB2.jpeg
 
The war- nowa organizacja w Polsce. Stójka na gołe pięści + łokcie, runda bez limitu czasowego , walki 3 gości vs 3 gości.

Jeśli 2 pokona swoich przeciwników , organizatorzy pozwalają na 3 vs 1 . Grubooo

1 gala - 21 maja.

 
Last edited:
The war- nowa organizacja w Polsce. Stójka na gołe pięści + łokcie, runda bez limitu czasowego , walki 3 gości vs 3 gości.

Jeśli 2 pokona swoich przeciwników , organizatorzy pozwalają na 3 vs 1 . Grubooo

1 gala - 21 maja.



Od razu mi się skojarzyło.

 
The war- nowa organizacja w Polsce. Stójka na gołe pięści + łokcie, runda bez limitu czasowego , walki 3 gości vs 3 gości.

Jeśli 2 pokona swoich przeciwników , organizatorzy pozwalają na 3 vs 1 . Grubooo

1 gala - 21 maja.

nie grubo tylko chudzina jak ja jebie.. To juz bylo. Zawsze ten sam scenariusz. Jeden odpada 10sec 3na2 i koniec. Nie liczcie na sceny jak z filmow walki
 
No dobra, to u kogo finalnie wylądował jołtuber z zapaśnikiem jeśli zniknęło z TVP? Tylko zagraniczne tv?
 
Bądź co bądź porażka Majidova dla mnie może nie tyle jest jakąś specjalną niespodzianką, bo Fedosov jednak jest mocno niedoceniany i mimo małej ilości walk w ostatnich latach, jest on zawodnikiem, który zaskoczyć potrafi i to mocno. A co do Majidova... Na zawodowstwie się raczej nie sprawdzi i ta walka to dobitnie pokazała + nie ma on wielu lat kariery przed sobą, więc mu kariery nie wróżę większej.
 
Ale Edek ma gadane. On by sprzedał gówno w papierku jako cukierek. Zaraz wychodzi Andrade. Będzie się działo. Zobaczycie. Nie pójdzie mu tak łatwo jak z Sulęckim.
 
Zaczynaja sie jakies spiny moze byc ciekawie. Duzo trudniej ma niz z Suleckim Andrade tam momentami byla zabawa z Polakiem. Ciagla presja Williamsa robi swoje
 
Pewnie większość już wie, ale w ramach przypomnienia, w piątek Kuba Straszewski zawalczy w FINALE Młodzieżowych Mistrzostw Świata w kategorii ciężkiej :chuck:
 
Back
Top