Boks

Wasyl wkurwiony, bo jeszcze chciał wycisnąć ze Szpilki jakieś monety, a ten już ewidentnie ma tego dość. Zwykle to bokserzy skamlą o kolejne walki, a tu Szpilek zerwał się z łańcucha i zonk.
Ja w ogóle podziwiam, że chce mu się jeszcze w to bawić. Chyba żeby tylko wkurzać Borka xD
Zostało mu tylko wyszukiwanie talentów na Ukrainie, w Chinach czy jakiś uciekinierów kubańskich, gdzie pewnie mistrz powiatu więcej znaczy niż mistrz Polski.
Bo Warzyk i Kołodziej przy obecnych gwiazdach to bogowie boksu. Głowackiego szybko nie odbuduje, Sulecki i Czerkaszyn mu tylko zostali - z nich da się jeszcze coś mocniej wycisnąć
 
To co mówi Wasyl mnie akurat w zupełności nie dziwi. A z pewnością to tylko mały wierzchołek tych interesujących akcji o których wie Wasyl. Ajutujek ma IQ na poziomie młodego szympansa a do tego jest zwyczajnym bucem więc Andrzeju nie krępuj się i opowiadaj dalej.
 
To co mówi Wasyl mnie akurat w zupełności nie dziwi. A z pewnością to tylko mały wierzchołek tych interesujących akcji o których wie Wasyl. Ajutujek ma IQ na poziomie młodego szympansa a do tego jest zwyczajnym bucem więc Andrzeju nie krępuj się i opowiadaj dalej.
Oj będą prowokację przed walką, a Szpilka jest taki, że taki Sonnen to do zawału by go doprowadził. Wasilewski Borkowi potrafił grać na nerwach to na odwrót też będzie ciekawie
 
903533C0-2660-45B0-9586-2E0B19F980AE.jpeg
 
pojebalo ich z tymi walkami pokazowymi

no i jeszcze stary chavez z camacho na gali młodego ze spiderem...

Emeryci zwąchali łatwy hajs i będą teraz pojawiać się te pokazówki, dopóki ktoś nie dostanie wylewu w ringu. Ogólna kondycja boksu jest tak beznadziejna, że nawet emeryci z "nazwiskiem" wstając z kanapy budzą więcej emocji, niż wszystkie te nowe gwiazdy.
 
Back
Top