Boks

kownacki pewnie by miał chrapkę na walke z antkiem i gdzieś mówił w jakims wywiadzie ze pasuje mu czerwiec albo mi się coś pojebalo
 
Kownacki nie wyjdzie do nikogo bez pełnego obozu, nawet do walki o MŚ.
Ciekawe czy leci na tym samym co Miller, tak samo grubasek z nieziemską kondycją z jednej sali. Przypadek?
 
Kownacki nie wyjdzie do nikogo bez pełnego obozu, nawet do walki o MŚ.
Ciekawe czy leci na tym samym co Miller, tak samo grubasek z nieziemską kondycją z jednej sali. Przypadek?
jak nie kownacki to może ortiz? no i jeszcze whyte nie ma chyba ogłoszonej żadnej walki
 
kogo obstawiacie? ja obstawiam ze gali nie bedzie...
D4CB7FCF-E6D8-4376-AB89-B625F2E8C517.png
 
jak nie kownacki to może ortiz? no i jeszcze whyte nie ma chyba ogłoszonej żadnej walki
Ortiz prawdopodobnie ma wejść. Jeśli tak to nic lepszego nie mogło być, chociaż Miller jeszcze trenuje do walki bo nie ma decyzji jeszcze:lol:
 
będzie chyba AJ vs Ortiz/Whyte(moga odpuscic to co 'przyklepali')
Reszta siedzi w Top Rank to Arum specjalnie bedzie chcial dojechać Hearna
Opcje dodatkowe to Hunter, Chisora, Kuzmin albo Pulev, chociaz nie wiem ile musieliby mu zapłacić (o ile moze walczyc przez tą szmate co go sądzić próbuje)
 
będzie chyba AJ vs Ortiz/Whyte(moga odpuscic to co 'przyklepali')
Reszta siedzi w Top Rank to Arum specjalnie bedzie chcial dojechać Hearna
Opcje dodatkowe to Hunter, Chisora, Kuzmin albo Pulev, chociaz nie wiem ile musieliby mu zapłacić (o ile moze walczyc przez tą szmate co go sądzić próbuje)
Dobrze zauważyłeś, to nie sam ranking a właśnie te zawiłości promotorskie będą decydować. W dodatku skoro gala ma być w USA to ciężko obstawiać Dilliana, a AJ sam nie zwojuje tego rynku.


//Jakaś afera z tejpowaniem Talarka była, Gus nakręcił Małysza i bez przerwy jakieś nowe wątki się pojawiają.

Tu Gus opowiada o co kaman
 
Dobrze zauważyłeś, to nie sam ranking a właśnie te zawiłości promotorskie będą decydować. W dodatku skoro gala ma być w USA to ciężko obstawiać Dilliana, a AJ sam nie zwojuje tego rynku.


//Jakaś afera z tejpowaniem Talarka była, Gus nakręcił Małysza i bez przerwy jakieś nowe wątki się pojawiają.

Tu Gus opowiada o co kaman

Talarek miał ponoć jakiś kawałek gąbki. Curren wymyślił sobie, że to plastik...
 
Wiadomo biedaczysko zżarło meksykańską wołowinę albo isostara zanieczyszczonego :lol: Realnie patrząc, bardzo bym chciał żeby Louis wziął te walkę, ale coś narzeka na krótki okres, to chyba nie jest w formie.
powinni odwołać walke antka, 1,5 miecha to raczej za krótki czas na przygotowania dla kazdego
 
Back
Top