Boks

Dzieki. Widzialem boxrec. Juz lepiej... ale ani wszystkich walk tam nie ma (tylko bokserskie) a i kolejnosc walk z dupy... Jedyny plus to obczailem tego rywala Najmana i on wszystkie walki ktore wygral to ustawki z jakimis debiutantami ktorzy ani wczesniej ani pozniej juz nie walczyli (Innych kojarzylem juz wczesniej i wiedzialem ze szalu nie ma). Bardzo chcialem pozytywnie myslec o tej gali... ale takie pojedynki w MMA nikogo by nie ruszyly. To troche tak jakby cala gale ustawic z pojedynkow Materla - Chmielewski.
 
Badou kolejny remis :śmiech: co ten gość ma pecha to nie mam pytań
Tutaj akurat chyba walka dla Stevensona była, moim zdaniem dyktował warunki przez dobre 8-9 rund, ale Jack jest niezły, tyle co go poprzekręcali w walkach mistrzowskich to jego.

Troche niespodzianka, że Selby przegrał na punkty, fajnie, że pas zmienia właściciela.

Gary Russel dobra robota, ale do Łomy to ty nie fikaj :nono:

A już za tydzień walki stulecia. Wraca Szpiluś po ciężkich chwilach w sporcie (prawie zgubił Cyca drugi raz), a także zobaczymy w końcu w akcji Marcina :tysonhappy:
Nie mogę sie doczekać!
 
Werdykt Skandaliczny, który zepsuł Show Jack zdecydowanie dwoma lub trzema punktami wygrał. A Rivas tragicznie, gdyby dzisiaj Kownacki był w Ringu to by Columbiana pojechał
 
Werdykt pod rewanż niestety. Też miałem wrażenie, że tymi dwoma rundami wygrał Jack. Ale walka na terenie Spidermana i poszczególne punkty leciały na jego konto. W Szwecji to nawet nie wiem, czy robią duże gale boksu i czy sam Badou byłby zainteresowany, żeby tam się pokazać. Czas na rewanż w USA tylko czy ktokolwiek da tam kasę na organizację tego pojedynku:crazy:
 
borek to na bank, wasyl pewnie ma wyjebane bo walczą tam jego ludzie a grabowskiego nawet nie traktuje poważnie bo to lizydup matiego i marny promotor
Jak Molina nie dotrze to jeszcze bardziej położy tą gale a czuje, że coś sie jeszcze może odjebać. Obejrze na pewno.
 
Back
Top