Boks

Molina’s ban is due to be backdated to October 28, 2017 and will run until October 29, 2019.
jakiEs to dziwne ze dopiero wyplynelo, typ stoczyl pojedynek w czasie zawieszenia z breazalem ( 4 listopada) i nikt nic nie wiedzial? lol
 
Molina’s ban is due to be backdated to October 28, 2017 and will run until October 29, 2019.
jakiEs to dziwne ze dopiero wyplynelo, typ stoczyl pojedynek w czasie zawieszenia z breazalem ( 4 listopada) i nikt nic nie wiedzial? lol
Bez kitu :lol: tyle czasu minęło i jeszcze teraz moment przed galą ta informacja rujnuje ME. Pewnie w walce wieczoru Szpiluś bo medialnie jest wyżej od Izu.
 
Eric Molina (26-5, 19 KO) skomentował sprawę jego zawieszenia za stosowanie środków dopingujących przed walką z Anthonym Joshuą, o czym dziś poinformowała UKAD. "Drummer Boy" został zdyskwalifikowany do października 2019 roku (liczone od października 2017 - wówczas UKAD poinformowała boksera o tymczasowym zawieszeniu), a przecież w piątek miał walczyć w Polsce z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO).

- Słuchajcie, to było dwa lata temu, chcę nieco rozjaśnić tę sprawę. Jestem zawieszony za substancję przeciwzapalną, wykryto ją w moim organizmie po zastrzyku witaminy B12, która, jak udowodniono, nie działa jak środek dopingujący. To mój pierwszy taki przypadek - lek przeciwzapalny i dwa lata zawieszenia? To nie ma sensu, właśnie to w boksie jest nie w porządku. Nigdy nie zażywałem środków dopingujących, a otrzymanie maksymalnej kary to głupota. Co z walką z Wachem? Nie mam pojęcia, jestem po prostu zasmucony i zdenerwowany z powodu tej całej sytuacji - powiedział Amerykanin.
http://www.boxing.pl/forum/newsy/52...ae-cia-taka-kara-za-rodek-przeciwzapalny.html
 
jak prawie zero promocji to co tu sie dziwic ale mnie to wali wazne ze za free bedzie w tv :lol:
promocja jakas jest, po prostu nie ma zainteresowania
takie KSW sprzedaje bilety bez zadnej promocji, a tu maja profile z milionami lajkow, radio slyszalem, w tv tez byl izu itd
 
promocja jakas jest, po prostu nie ma zainteresowania
takie KSW sprzedaje bilety bez zadnej promocji, a tu maja profile z milionami lajkow, radio slyszalem, w tv tez byl izu itd
mogli zrobic to na jakiejs hali 15-20 tysiecy to odrazu by to inaczej wygladalo a tak 2/3 stadionu bedzie puste
 
mogli zrobic to na jakiejs hali 15-20 tysiecy to odrazu by to inaczej wygladalo a tak 2/3 stadionu bedzie puste
przy takich nazwiskach jak Szpilka czy Izu pewnie liczyli na komplet
imo nazwisko Najmana zrobilo swoje i wiele osob nie chce byc z tym kojarzone
 
przy takich nazwiskach jak Szpilka czy Izu pewnie liczyli na komplet
imo nazwisko Najmana zrobilo swoje i wiele osob nie chce byc z tym kojarzone
Dużo negatywnego wydźwięku zrobiła kłótnia Polsat - reszta świata. Duży wpływ na ludzi mają dzisiejsi influenserzy jak np. Borek. Gale PBN nie są jakoś topowe, światowe ale z całej tej otoczki ludzie kupują bilety. Gala na Narodowym od początku była traktowana jako ta gorsza, a po tych rozłamach promotorskich jest jeszcze gorzej.


@yonigga ja mam wrażenie, że Bińkowski wpadnie na te galę i zacznie się z Najmanem bić w ringu.
 
Jak Szpilka juz kilka miesiecy temu rozdawal bilety do domów dziecka czy czegoś, Najman dawno temu mówił, że bilety schodzą zajebiście liczy na komplet a tu taki klops :D Jeszcze Molina wypada ahh chyba Biniu na ważeniu musi krzesłami porzucac zeby ogladalnosc wzrosla :D
 
Najman... to nie moglo wrozyc nic dobrego, az szkoda wymieniac historie zwiazane z ta gala

skoro Molina 'prawdopodobnie nie zawalczy' z Wachem

niech dokreca srube i zrobia walke wieczoru - Szpilka vs Wach, Artur chcial tej walki
ale pan Wasilewski nie dal zielonego swiatla i w zasadzie Szpila dostal ogorka na odbudowanie

jeszcze to rozdawanie biletow... :mamed:
 
Dużo negatywnego wydźwięku zrobiła kłótnia Polsat - reszta świata. Duży wpływ na ludzi mają dzisiejsi influenserzy jak np. Borek. Gale PBN nie są jakoś topowe, światowe ale z całej tej otoczki ludzie kupują bilety. Gala na Narodowym od początku była traktowana jako ta gorsza, a po tych rozłamach promotorskich jest jeszcze gorzej.


@yonigga ja mam wrażenie, że Bińkowski wpadnie na te galę i zacznie się z Najmanem bić w ringu.
Mi się też wydaje, że nie tak łatwo już oszukać kibica boksu w PL, plus brak promocji gali co się musiało równać tak słaba sprzedażą.
 
Najman bilety na grouponie za poldarmo juz rozdaje, ale zainteresowanie mierne
ksw>boks
o ile Szpilka widac, ze wspiera mocno sprzedaz biletow, to Izu wcale tego nie robi
 
Back
Top