Boks

,,Moje siedem dekad w boksie" Lou Duva -biografia kogoś kto już skończył karierę czy taka, którą jestem w stanie przeczytać.

Czytaliście? Jakie wrażenia?
 
Wasyl chyba juz stracil kontrole nad Szpilka bo jest ostro wkurwiony i zazenowany wejsciem Szpili w swiat MMA... Liczyl ze cos z niego jeszcze wycisnie a tu chuj ktos inny to zrobi i to jeszcze w innej dyscyplinie. I wez tu teraz w kogos inwestuj:lol:
 
Czyli co: jedyna szansa na zarobienie na Szpilce w boksie to walka Diablo vs Szpilka?
Z gorszymi może przegrać. Tyle kasy stracić: promotorzy bokserscy zamienili boks w jakiś sport, gdzie trenujący zawodnik z profesjonalnym obozem przygotowawczym obija jakiegoś gościa chowającego się ciagle za podwójną gardą, które chce tylko dorobić, a o zwycięstwie nawet nie myśli.
Mimo tego szkoda Wasilewskiego. On mu opłacił pobyt w USA, czekał na wyjście z pierdla. Taka wtopa: a nowej gwiazdy boksu w jego obozie nie ma. Ani medialnej, ani sportowej.
 
Czyli co: jedyna szansa na zarobienie na Szpilce w boksie to walka Diablo vs Szpilka?
Z gorszymi może przegrać. Tyle kasy stracić: promotorzy bokserscy zamienili boks w jakiś sport, gdzie trenujący zawodnik z profesjonalnym obozem przygotowawczym obija jakiegoś gościa chowającego się ciagle za podwójną gardą, które chce tylko dorobić, a o zwycięstwie nawet nie myśli.
Mimo tego szkoda Wasilewskiego. On mu opłacił pobyt w USA, czekał na wyjście z pierdla. Taka wtopa: a nowej gwiazdy boksu w jego obozie nie ma. Ani medialnej, ani sportowej.
Gwoli ścisłości to cały pobyt w USA Szpilka sobie sam opłacił.
 
Gwoli ścisłości to cały pobyt w USA Szpilka sobie sam opłacił.
Widziałeś te rachunki za pobyt? Sam sobie zarobił, sam od razu po wyjściu z więzienia zrobił sobie walkę i wypromował się, aby mieć szansę w ogóle do tych Stanów wyjechać? Nie jestem fanem Wasyla, ale w Szpilkę to trochę kasy pewnie wpompował, a ten dając dupy w boksie poszedł na ciepłą posadkę fajtera w KSW. Nie dziwię się, że się wkurzył Wasyl. Marka Szpilki sportowo umarła, teraz zostają tańce i freaki w KSW. Źródełko wyschło samotnych dokonań w USA i już tam nie przebywa.
 
Widziałeś te rachunki za pobyt? Sam sobie zarobił, sam od razu po wyjściu z więzienia zrobił sobie walkę i wypromował się, aby mieć szansę w ogóle do tych Stanów wyjechać? Nie jestem fanem Wasyla, ale w Szpilkę to trochę kasy pewnie wpompował, a ten dając dupy w boksie poszedł na ciepłą posadkę fajtera w KSW. Nie dziwię się, że się wkurzył Wasyl. Marka Szpilki sportowo umarła, teraz zostają tańce i freaki w KSW. Źródełko wyschło samotnych dokonań w USA i już tam nie przebywa.
Ja nie mówię, że Wasyl w Szpile kasy nie zainwestował, bo to raczej logiczne, że to zrobił. Mówię tylko, że Szpilka w USA opłacał sobie pobyty, trenerów i jedzenie. Proszę czytać, ze zrozumieniem.
 
Mówię tylko, że Szpilka w USA opłacał sobie pobyty, trenerów i jedzenie.
Skoro tak mówisz to musi być prawda. Widocznie jednak Artur dzielił się z tobą takimi informacjami.

Ja dziś widziałem taki wpis i z racji, iż jest to dziewczyna Artura to ciężko mi się do niego odnieść, bo równie dobrze może mieć 100% racji, a z drugiej pomijać pewne szczegóły. Złotousty "Pierdzioszek" nie jest wyznacznikiem tego jak było naprawdę, bo i sam Artur to zbudowany na prawdzie nie jest. Trzymam się jedynie domysłów.
 
Gwoli ścisłości to cały pobyt w USA Szpilka sobie sam opłacił.
Wasilewski mówi, że nie część 13:48-14:10

a jakie jest Twoje źródło?
Wasilewski dużo robi dla zawodników i to jest fakt.
Obozy profesjonalne dla zawodników obijających ludzi bez woli walki, nabijaczy rekordów to druga sprawa
 
a czy to wazne kto wykladal kase? to i tak nie wasze pieniadze wiec po kiego chuja drazyc temat
Skoro Artur tak sobie świetnie radzi i radził jak pisze za niego dziewczyna to niech idzie dalej w swoją ścieżkę. Jeśli jednak jego pierdzioszek mija się z prawdą to mamy tu do czynienia z bezpodstawnymi oskarżeniami pod adresem Wasyla. Skoro Artur taki prawilny to niech powie jak było, ale sam, a nie z pomocą dupy. Nie chodzi o kasę Artura, czy Wasyla tylko o perfidne kłamstwa, które niszczą boks i wysługiwanie się innymi.
 
Last edited:
Back
Top