Boks

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Poszedłem za radą Usera o nicku " Cactus " i założyłem taki oto temat :D . Chętni mogą tutaj pisać o boksie co tylko chcą . Wygłaszać newsy, typować walki, zadawać pytania, wrzucać foty, filmiki etc . Temat po prostu dla fanów boksu :) .



Ja więc zacznę : Czy wg . was jest ktokolwiek, kto mógłby zagrozić Pac-Manowi i miałby szansę w walce z nim ? Jeśli tak, to kto ? :)



Manny%20Pacquiao.jpg
 
A więc dla mnie są 2 takie osoby pierwsza to oczywiście Floyd ,który ma genialną obronę i Sergio Martinez tyle ,że on raczej nie dostanie z nikim walki bo jest za duży.
 
Tylko i wyłącznie Mayweather. Chociaż nie lubię skurw.syna.







e: o właśnie zapomniałem o Martinezie. I może dodam mojego ulubionego pięściarza Miguel Cotto.
 
Tylko Floyd nie radzi sobie z mańkutami. Ortiz to nie Pacman, który po otrzymaniu ciosu odrazu kontruje. Do tego według mnie ma większe pierdolnięcie w łapie niż Floyd. Przykładem tego jest walka Floyda z Mosleyem, który mu przywalił mocny cios, a Mosley się tylko lekko zachwiał, a Manny przywalił Mosleyowi to odrazu deski zaliczył. Floyda nie widze w walce z Pacmanem.
 
Domyślałem się, że żart, ale wiesz - masz więcej postów = jesteś bardziej doświadczonym userem . Mogłem się przestraszyć xD
 
Też chciałem to zakończyć :P . Dinn :-) Cactus dobry komentarz :D



No, wracając do tematu - wątpie by doszło do walki Martinez vs Pacquiao, ze względu na kategorie wagowe, w których ci dwaj zawodnicy mają okazję walczyć . Pac-Man i tak bardzo wysoko doszedł wagowo, ale do MW raczej nie przeskoczy . Wątpie też, aby Martinez zciął do WW . Ciężka sprawa .
 
tak jakby liczba postów stanowiła jakąś siłę usera, w tym przypadku kaczka zaczął by banować userów tylko za to że są na stronie dłużej od niego a nie "robią dla strony" tyle co on ^^







Co do tematu to ja jednak widzę Floyda wygrywającego z Pacmanem w tej potencjalnej walce. Pacman ma dobry atak, ale słabą obronę i często dostaje sporo ciosów, a Floyd ma mocny cios i zajebistą obronę. Także ja stawiam na Moneya.
 
@Kraver - Też sądze, że Floyd nie byłby CAŁKIEM bez szans, mimo to nie byłby faworytem w moich oczach .
 
Wydaje mi się, że głównym czynnikiem była by ogólna szybkość w ringu, zarówno rąk jak i poruszania się na nogach. Manny jest znany z tego, że cały czas się porusza. Floyd pewnie by często klinczował i starał się wkurzyć pacmana tak jak zrobił to z Hattonem i może wtedy miałby jakieś szanse. Chociaż czysto technicznie lepiej bije Floyd według mnie.
 
Mistrz świata WBC w wadze półśredniej Floyd Mayweather Jr. (42-0, 26 KO) jest zdania, że czempion WBO i lider rankingów P4P Manny Pacquiao (53-3-2, 38 KO) celowo unika z nim konfrontacji, a wszelkie wypowiedzi Filipińczyka o chęci konfrontacji z Mayweatherem są jedynie zabiegiem mającym na celu uzyskanie większej popularności i budowaniu większej bazy fanów.



- Oni okłamują was wszystkich, po prostu próbują ukraść mi kibiców. Korzystają siedząc na plecach moich fanów. Przy każdym pojedynków mówią, że chcą walczyć z Mayweatherem. To nieprawda, oni nie chcą walczyć. W momencie gdy on [Pacquiao] przegra, ta sytuacja się skończy • mówi 'Pretty Boy'.



Mayweather twierdzi, że jest gotowy na walkę z 'Pacmanem', ale pod warunkiem, że USADA [amerykańska agencja antydopingowa-przyp. red.] zajmie się przeprowadzeniem wyrywkowych testów na obecność niedozwolonych substancji. 34-letni pięściarz mówi, że Pacquiao zgadza się na te testy, ale jednocześnie obwinia Filipińczyka za ustalanie własnych warunków ich przeprowadzenia.



- Dokładnie to [Pacquiao] powiedział, że może wziąć testy, ale cały miesiąc [przed pojedynkiem] nie chce poddawać się badaniom. Poza tym przed zrobieniem testu chce otrzymywać informację, że USADA chce go przebadać. Wszystko co on mówi to bzdury. Oni po prostu próbują ukraść mi fanów. Jak sądzicie, dlaczego on stał się tak wielki? Dzięki podłączeniu się pod moje nazwisko
• skomentował Mayweather.



Nie dokońca się zgadzam ,ale Pacquiao powinnien nie robic takich scen.
 
Mayweather to jeden z tych bokserów, którzy bardzo mocno polegają na swoim refleskie i szybkości. Tacy zazwyczaj stosunkowo szybko się kończą, a ich upadki są bardzo bolesne, nawet ci najwięksi jak np. RJJ. Minimalna strata refleksu, a skutki katastrofalne, upadki bardzo przykre. Boksersko Floyd jest lepszy od Filipińczyka i dzisiaj postawiłbym jeszcze na niego, ale za rok albo dwa to może być gra do jednej bramki.



Jak piszecie, że Piękniś ma problemy z mańkutami to nie zapominajcie, że Manny nie radzi sobie najlepiej z counter-puncherami- remis i bardzo kontrowersyjna wygrana w 2 walce z Marquezem- ja tam widzałem zwycięstwo Meksykanina- a lepiej kontrującego zawodnika od Mayweathera nie ma.
 
Floyd Mayweather Jr. na swoim powrocie do boksu prawdopodobnie po raz kolejny osiągnie znakomity wynik wykupień PPV. Richard Schaefer z Golden Boy Promotions przewiduje, że wynik osiągnie 1.7-1.8 mln.



Dla przypomnienia pojedynek Mayweathera z Marquezem wygenerował 1.25 mln, a z Mosleyem 1.45 mln PPV.



"Wszystko wskazuje na to, że wynik PPV będzie lepszy o 20% z walki z Mosleyem i jakieś 30/40% z walki z Marquezem. W takim przypadku wynik powinien oscylować w granicach 1.7-1.8 mln wykupień pakietów pay per view." - powiedział Schaefer.



Łącznie "Money" za walkę z Victorem Ortizem zainkasuje na swoje konto około 40-50 mln dolarów.






Spodziewam się ze pacman z Marquezem nie zrobi wyniku wiekszego niż 1.4 mln







PS.PPV kosztowało 69,95 $.
 
Martinez.







Szkoda , że Floyd nie zawalczy , wreszcie mieli byśm bezsprzecznego mistrza i pierwszą porażkę Floyda. Tchórz nawet propozycji na 65 mln dolarów nie przyjmuje do walki z Pac-Manem.
 
My możemy tylko spekulowć kto tu kogo unika. Niestety jest mozliwe ze pacman unika Moneya i czeka az ten "sie wypali" i wtedy bedzie chcaił sie z nim boksować pozatym manny walczył z wieloma rywalami po Moneyu.
 
Tylko, że Manny ma zakończyc kariere w 2013 roku, więc o jakim czekaniu i wypalaniu Floyda mówimy?
 
Back
Top