Boks

Junior ciężka może być mocno obsadzona polskimi zawodnikami. Szkoda, że z Masternaka prawdopodobnie nic już nie będzie, bo dobrze się zapowiadał.
 
Pisałem na chacie, że Molina moze w końcu trafić Tomka prawą ręką, bo Adamek opuszczał swoją lewą. Szkoda, że w ten sposób w ostatniej sekundzie.
 
Aleeee go złożył. Wkurwiał mnie Tomek, miałem ochotę wyłączyć po 4. rundzie. Zero ponowień w drugie tempo, KO było kwestią czasu. Poza tym ten prawy prosty Adamka jakby ziemniakiem rzucał...
 
Pechowo trochę. Padł mocno, ale i tak kurwa wstał. Sędzia przerwał dbając o zdrowie, ale jak trzeba być twardym, że wstał w ogóle po tym? Molina wszedł całym ciałem przy tym ciosie. Polował, więc póki faktycznie nie było ostatniej syreny przewaga punktowa niewiele mi dawała pewności, ale wierzyłem i trzymałem kciuki. Oczywiście, że Tomek jest wciąż solidnym fighterem, ale raczej nie jest pisane mu walczenie o top10, więc chyba nie ma sensu. Wzmocnił muskulaturę, ale jednak najbardziej pasowała mu półciężka/juniorciężka.
 
stream mi nie działał w ogóle, a jak działał to cioł się cały czas, jestem wkurwiony bo praktycznie żadnej walki dobrze nie obejrzałem ogólnie to się pierdolcie.
 
Pechowo trochę. Padł mocno, ale i tak kurwa wstał. Sędzia przerwał dbając o zdrowie, ale jak trzeba być twardym, że wstał w ogóle po tym? Molina wszedł całym ciałem przy tym ciosie. Polował, więc póki faktycznie nie było ostatniej syreny przewaga punktowa niewiele mi dawała pewności, ale wierzyłem i trzymałem kciuki. Oczywiście, że Tomek jest wciąż solidnym fighterem, ale raczej nie jest pisane mu walczenie o top10, więc chyba nie ma sensu. Wzmocnił muskulaturę, ale jednak najbardziej pasowała mu półciężka/juniorciężka.
Ewidentnie było widać brak siły ciosu na wagę ciężką. Sędzia słusznie skończył bo przy liczeniu Adamek myślał, że jest w Miami. Dzięki dla niego za wszystko, niech kończy z godnością, bo jak przegra z Wawrzykiem to tego nie zniosę. Największy plus to Cieślak, który dołącza do dwójki zawodników, którzy prezentują światowy poziom czyli Fonfary i Głowackiego.
 
Ewidentnie było widać brak siły ciosu na wagę ciężką. Sędzia słusznie skończył bo przy liczeniu Adamek myślał, że jest w Miami. Dzięki dla niego za wszystko, niech kończy z godnością, bo jak przegra z Wawrzykiem to tego nie zniosę. Największy plus to Cieślak, który dołącza do dwójki zawodników, którzy prezentują światowy poziom czyli Fonfary i Głowackiego.
w majami byl palacios, adamek byl w zakopanem
 
Wiem, że to padło przy Palaciosie, chciałem być śmieszny lekko, ale nie wyszło chyba :-(
Wyszło, ale lekko :D

Cieślak na plus, Master trochę odżył przy Gmitruku, Cycu mnie troszkę zaskoczył, ale chyba nie poprawił kopyta tylko Reks już mocno wyboksowany. Poza tym Syrowatka ładnie na nogach, nie dawał się sprowokować, a Adamek... no cóż, lepiej, że przegrał bo czekałaby jakaś większa walka i ciężkie KO prawdopodobnie.
 
Back
Top