Boks

Przypomniałem sobie niedawno legendarną (bardzo dobrą) walkę
Leonard - Hagler

Mega trudna walka do sędziowania, co osoba to inna punktacja. Kiedyś zrobiłem mały eksperyment. Kolega nie bardzo ogarniał punktowanie walk, wydawało mu się to bardzo prostę.
Zaproponowałem małą zabawę - siedziałem z kolegą i punktowaliśmy obok siebie runda po rundzie Hagler - Leonard.

Finalnie chyba tylko ze 3 rundy punktowaliśmy tak samo.

Mi wyszło 115-113 Leonard. Punktował ktoś tą walkę ? Jestem ciekawy opinii. Mogę podyskutować i wrzuć później swoją punktacje runda po rundzie :)

 
Jennings na punkty moim zdaniem, co do Lee-Saunders, chciałbym wygranej tego pierwszego bo wyszedłby do GGG lać się, ale boję się że Saunders może go wypunktować, oba zestawienia bardzo ciekawe.
 
Brodnicka imho przejebała, jestem ciekaw jak wysoko na punkty przewałują Belgijke.
No bez przesady... Polka zdecydowanie częściej trafiała czysto, ale sama walka okropna do oglądania i ten styl boksowania Brodnickiej który stosuje od walki z Piątkowską, czyli ciągłe pchanie się w klincz, kompletnie do mnie nie przemawia. No ale jeżeli jest skuteczny póki co, to cóż zrobić ;)
 
No bez przesady... Polka zdecydowanie częściej trafiała czysto, ale sama walka okropna do oglądania i ten styl boksowania Brodnickiej który stosuje od walki z Piątkowską, czyli ciągłe pchanie się w klincz, kompletnie do mnie nie przemawia. No ale jeżeli jest skuteczny póki co, to cóż zrobić ;)
Jestem pewny że Belgijka wyprowadziła więcej ciosów, wpadanie bez ciosu w przeciwnika w boksie nie jest punktowane, ktoś powinien to wbić do łba Brodnickiej.
ZAJEBIŚCIE obraz walki zakrzywiał Kostyra który wydawał osądy i spuszczał się nad każdym ciosem Brodnickiej. Coraz mniej chce mi się oglądać walki w Polsce...
 
Bez szans Jennings, niesamowita dyspozycja Ortiza, potwór, szybkość i tempo jak na wagę ciężką NIESAMOWITE + zwierzęca siła i kubańska technika. A co do Jenningsa to chętnie bym zobaczył go ze Szpilką w rewanżu jeśli Artur umoczy z Wilderem (oby wygrał !), skoro zrobił Polak taki progres u Shieldsa to by miał szansę to udowodnić z bokserem z czołówki, który jak się okazuje jest półkę niżej niż Ci najlepsi.
 
No bo tak powinno być że rewanż z Jenningsem a nie odrazu skok jak wcześniej oceniłem ten krok na głęboką wodę,ale cóż. Ważne jest to jaka będzie ewentualna porażka z Wilderem, bo przykład Fonfary ze Stevensonem pokazuje że można przegrać dając dobrą mimo to walkę i zyskać marketingowo i sportowo. A co do Ortiza, forma zajebista i do tego te warunki, kolejny ciekawy gracz dający emocje w ciężkiej która zaczyna dostarczać fajnych emocji, jedyny mankament to wiek i musi jak najszybciej wejść do gry o największe cele, z najlepszymi.
 


:lol:
hqdefault.jpg
 
Spoko opcja z tym 3 pojedynkiem Pacmana z Bradleyem, ciekawe tylko czy będzie to ostatni występ Filipińczyka w karierze...
Jeżeli chodzi o Zimnoch vs Mollo na galę w Legionowie to także jestem jak najbardziej za, tyle że już straciłem wiarę w jakąś fajną karierę dla Krzyśka. Oby mnie jednak pozytywnie zaskoczył ;)
 
Ciekawe jak się będą kursy bukmacherskie kształtować w walce Bradleya z Paciem. Fajna walka jak obaj będą w formie.
 
Back
Top