Boks

Ten rywal coś warty ? Bo ostatni rywale Stricza to... przemilczę.

Edit: Widzę że tylko lokalne gale na koncie więc nie spodziewam się zbytniego oporu, oby było inaczej.
Prześledziłem właśnie jego rekord i jak wygrywał to z ogórami, a kiedy był poważny pojedynek to od razu wtopa. Nie inaczej będzie z Sulęckim, ale mam nadzieję że to będzie dla niego dobra zapowiedź nowego roku, w którym Striczu zostanie w końcu poważnie przetestowany.
 
Mam mieszane uczucia co do walki Pacman - Bradley 3. Nie chcę, żeby Pacquiao odchodził z porażką i tak samo nie chcę, żeby Bradley teraz przegrał jak jest w swoim prime.

Dla mnie 50/50 bo nigdy nie wiadomo czy Tima nie poniosą emocje w ringu.
 
Jak na łyżwach.

tumblr_mzpox8fN0H1qgqw54o1_250.gif
 
Szpila gdyby choć w 10% się ruszał jak na tym gifie to bym się wogóle nie obawiał Wildera:sad:niestety ale takich płynnych ruchów to on nigdy nie będzie miał:sad:
 
Wygląda na to, że w kwietniu pożegnamy kolejną legendę. Liczę na starego dobrego Pacmana w tej walce, a przede wszystkim zwycięskiego ;) !

"Mistrz świata sześciu kategorii wagowych Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO) oświadczył, że po kwietniowej walce z Timothym Bradleyem (33-1-1, 13 KO) definitywnie zakończy sportową karierę.

Wcześniej portal Philboxing.com informował, że Filipińczyk decyzję o sportowej emeryturze może przesunąć w czasie dla ewentualnego rewanżu z Floydem Mayweatherem Jr, jednak w poniedziałek ta sama witryna opublikowała sprostowanie "Pacmana".

- Nigdy nic takiego nie powiedziałem, nikt o tym ze mną nie rozmawiał - oznajmił Pacquiao. 9 kwietnia po walce odchodzę z boksu. Mój pojedynek z Bradleyem będzie moim ostatnim występem.

- Kończę z boksem i koncentruję się na nowej pracy - powiedział jeden z najlepszych pięściarzy dekady, który po zawieszeniu rękawic na kołku zamierza w pełni poświęcić się działalności politycznej jako filipiński senator (wybory przewidziano na maj tego roku)."

źródło: ringpolska.pl
 
Na pewno wstaje na 2 najważniejsze walki czyli o pas. Czy wcześniej to zobaczę bo mam akurat do 22 w tyrce cały weekend to może być ciężko.
PS. Joshua podobno zarobił w ostatniej walce 5 mln dolców! O kurwa! Co to będzie przy hitowych starciach? Np z Furym:bomb:
 
Sulęcki znowu walczy z ogórem i niestety nie chce mi się oglądać kolejnej jego szybkiej walki. Poczekam na większe wyzwania.
 
Sulęcki znowu walczy z ogórem i niestety nie chce mi się oglądać kolejnej jego szybkiej walki. Poczekam na większe wyzwania.

Z tego co patrzyłem w komentach na boskerze.org to mówili ze rywal trudniejszy i bardziej doświadczony niż poprzedni co był.

niby Polsat bliski porozumienia na rewanż Syrowatka vs. Jackiewicz nie wiem czy to dobry pomysł dla Michała dostanie drugi raz i po karierze.

Co do Bradley vs. Pacquiao, z tego Co wiem Bradley'a teraz trenuje Atlas prezenter nie pamiętam już dokładnie ESPN,HBO ostatnią walkę Bradley zawalczył bardzo dobrze pod jego skrzydłami.

Co do Gita to mam mieszane uczucia, myślę ze albo da bardzo dobra walkę albo dostanie szybkie K.O.
 
Lewy prawy łysy łeb
Arczi Szpilka żaden zjeb

Wilder stoi tylko chwile,
Artur wali na cytryne

Lewy prawy z pierdla myczki
Szpilman lepszy jest od Kliczki

Plan na walke ? Nie kolego
Pin podbródki ma Ronniego

Szybkie nogi i uniki
Artur gania pancerniki
 
Szpilka bez szans według amerykańskich bukmacherów
Polskie buki trochę bardziej wierzą w Artura

betsafe
1,15
5,30

 
Back
Top