Boks

zgadzam sie w 100% jesli Haye to oglada a na pewno oglada to bedzie chcial szybko walke z Jousha zarobi hajs i go ubije, jesli forma po kontuzji bedzie taka jak z Chisora w chociaz 80%.

Haye jest na hali razem z Frochem.

Chciałbym żeby Haye wrócił jeszcze w niezłej dyspozycji ale się zobaczy.
 
Myślałem, że tą ostatnią galę z Rosji nie da się przebić, ale to co oglądaliśmy dzisiaj, to gala roku bez dwóch zdań.
 
W każdym bądź razie, bardzo dużo pracy jeszcze przed Joshua, po tej bombie która dostał i lekko zatańczył przypomniał mi Davida Price'a.
 
Joshua za bardzo chce naśladować chyba Lennoxa Lewisa bo tamten też został pamiętnie znokautowany bo całkowicie zlekceważył Rahmana. Ale póki co zdał swój pierwszy ważny egzamin i teraz chętnie zobaczyłbym go z Wilderem, albo z Szpilką jak jakimś cudem nasz Artur wygra pas WBC :)
 
Na koniec mała krytyka komentatorów, Toney jak walczył w ciężkiej to już nie wyłączał światła przez KO, jego walki w HW kończyły się najczęściej decyzjami.
 
I za to kocham boks! Ale w takim wydaniu tylko! Te 7 ciężkich rund dadzą więcej terminatorowi niż miałby wygrać następnych 15 walk w 1 rundzie po szybkim KO z jakimiś wynalazkami. A i tak w końcu zabił:lol: spokojnie to jest przyszły mistrz świata i trochę dzisiaj zlekceważył i bez gardy przyjął w 2 rundzie i trochę go podłączył. Na własne życzenie. Myślałem że po tej awanturze przerwą walkę:lol:
 


Mi troche Joshua przypomina tego pana (tylko The Hawk walczył w niższych wagach).
Jackson moim zdaniem najwiekszy puncher jaki walczył w ringu. Nie znam nikogo kto miałby więcej takich jednostrzałowych KO walkach z bokserami klasy TOP 15.
 
znany rosjanin roy jones jr chyba odciął już ostatni możliwy kupon ze swej dawnej sławy.
mam nadzieję, że już nie będzie boksował, bo wygląda to dramatycznie.
 
Samochód, dom, niewolnice bym zrozumiał ale dać 1,1 mln $ za zegarek? :confused:



Jakbyś się podcierał setkami to też byś nie miał na co wydać. :lol: Zwłaszcza że Floyd zakładając i tworząc markę TMT ustawił się na całe życie, raczej nie podzieli losu Tysona czy Holyfielda.
 
jak mu TMT bedzie kilka baniek miesięcznie przynosic to moze i nie zbankrutuje ale kupowanie iles takich samych aut jest bez sensu. juz o bizuterii nie wspomne
pytanie, czy on za to zapłacił czy dostał za promocję centrum handlowego o którym teraz wszędzie pisza
 
Mayweather to nie Tyson czy Jones którzy rozjebali wszystko po zakończeniu kariery, także wątpię aby on kiedykolwiek został bankrutem ma łeb do interesów.
 
Ale będzie święto boksu w kwietniu na PBN. Snarski - Zegan i Szeremeta - Jackiewicz :facepalm: Sportowo te gale są na poziomie Tymex Boxing Night i tym podobnych. Żenada...
 
Ale będzie święto boksu w kwietniu na PBN. Snarski - Zegan i Szeremeta - Jackiewicz :facepalm: Sportowo te gale są na poziomie Tymex Boxing Night i tym podobnych. Żenada...
Znowu Szeremeta? Gość dla Rafała jest nie do przeskoczenia.
Mówiłem, jedna gala w roku i były problemy, a dwie to będzie masakra. I chcą obydwie w PPV, śmiech na sali. Czekam na lament Borka na Twitterze jakimi to hejterami są ludzie.
 
Co pomysł zestawienia na PBN to lepszy :facepalm: Szeremeta - Jackiewicz 2 jest tak niezrozumiałą opcją, że aż brak słów...
 
Back
Top