Boks

Osz kurwa warto było nockę zawalić, ubić Niemca, zdobyć mistrza i jeszcze przez nokaut :) samemu wczesniej lezac
Btw myslalem, ze Glowacki juz nie wstanie
Miodnie
 
Kurde jakim cudem Sulęcki walczy po Głowackim? Szpilson zresztą też?
Ok to inne gale są :)
 
po tych cycach, kolodziejach bylem mega steptycznie nastawiony, ale walka dala mega emocje po tych dechach wywalczyc zwyciestwo to jest naprawde cos. Warto zarwac nocke
 
Główka szacun! Jebany kozak!!!:applause:nie oglądałem walki bo w robocie ale wszyscy są podnieceni i mówią o walce roku nawet... Główka wskoczył na wyższy poziom i o to chodzi!
 
Glowacki pokazal, ze nawet obijajac bumow na polskim podworku ale jednoczesnie majac talent poparty ciezka praca, mozna wejsc na intenational level (Leo why). Raz na jakis czas, sposrod tych wszystkich polskich drewniakow, ktorzy zbieraja ostre wpierdoli, wyloni sie wlasnie taki Glowka.
 
Brawo Główka, jesteś wielki! Patrzcie wszystkie Cyce i Głazy i uczcie się. Tak się walczy, z wolą walki. Wspaniały pojedynek, wspaniały nokaut.
 
Głowackiego widzialem - mega walka. Faktycznie jest ale musiałem wyszukiwarki użyć, nie wiem dlaczego mi się nie pokazały normalnie :(
Szpilka tez takie pitupitu. Czekam az oni dadza Suleckiemu i Szpilce kogos porzadnego. Mysle, ze z Suleckiego tez cos moze wyrosnac.
 
Czekam az oni dadza Suleckiemu i Szpilce kogos porzadnego.
still-waiting.jpg
 
Głowacki pokazał się mega! Coś czego brakuje takiemu Głazowi/Wawrzykowi/Kołodziejowi/nawet diablo, zobaczcie akcje z 6 rundy jak dostał KD. Zamiast schować się za gardą i czekać na ciosy jak statystyczny polski "prospect" od razu poszedł na hucka, piękna kontra po tym jak huck na niego ruszył i do końca rundy wojna.

Trochę strach że wasyl sprzeda go do ruskich tak jak włodara, a z takim czakijewem/kurdiaszowem/usykiem(bardzo prawdopodobne starcie) nie widzę Główki, ale w stanach z BJ Floresami i innymi jak najbardziej.
 
Obejrzałem z otworzenia na PS nieświadom przebiegu walki i jej zakończenia i co mogę powiedzieć? Po prostu wow! Od początku widać było, że Krzysiek wyszedł do ringu po zwycięstwo. Dobra taktyka i słabsza dyspozycja Hucka zrobiły świetne widowisko z happy endem dla nas. Brawo Krzychu!
Jak widać, cichy, spokojny, mało medialny i znany nielicznemu gronu osób w Polsce zawodnik potrafił zaprezentować kapitalną dyspozycje, nie spalić się na starcie i po prostu zrobić swoje, czyli wygrać. Ogromny sukces polskiego pięściarstwa. Tak duży sukces był bardzo potrzebny polskiemu boksowi. Może natchnie to pozostałych i zaczną wierzyć, że jednak MOŻNA.

Kolejnym bedzie Fonfara!
 
niestety nie oglądałem live, mam czego żałować.
jestem pełen podziwu dla postawy pana krzysztofa.
brawo, brawo, brawo.
huck padł na deski z dużym hukiem.
pewnie, jak większość nie spodziewałem się takiego finału.
czekam na kolejne udane obrony nowego mistrza i ... kolejne porażki hucka, którego jako kibic, delikatnie mówiąc, nie lubię...
 
Ostro Krzysiek poszedł
W 100% zasłużenie, Huck od lat był numerem jeden.

Oby główka wybrał kierunek stany, hajs może nie tak dobry jak w Rosji ale tam ma realne szanse zrobić kariere jak Adamek a do tego nie ma takich maszyn jak usyk/kudriaszow.
 
Głowacki osiąga niewiarygodny sukces po fantastycznej walce a tu na cohones jakieś niemrawe reakcje.
Niby portal dotyczy jedynie mma ale mnie trochę niepokoi ta bezduszność i brak wrażliwości na dyscyplinę tak pokrewną. Są narzekania i żale, że Aśki sukces jest niedoceniany poza środowiskiem.
Wyrzuca się kibicom januszostwo i ignoranctwo bo nie chcą wychylić się poza wąski światek dyscyplin dominujących w TV ale chyba niesłusznie skoro w drugą stronę jest podobnie.
 
Nie wiem czemu wszyscy pisza , ze slabsza dypozycja Hucka . Krzysiek dal z siebie wszystko i wygral zasluzenie . . Dobra taktyke obral , duzo ciosow w tulow sie odlozylo pod koniec i siadlo .
Moze nie widzialem duzo walk Hucka ,ale nie wydaje mi sie ze moglby zrobic cos wiecej w tym dniu
 
Back
Top