Boks

No i Wierzbicki może już kończyć karierę. Kurwa brać tego Kolumbijczyka i promować. Dobry gość jest.
 
Mental pała strajking kołcz :korwinlaugh:

E: Niestety dzisiaj energia kosmiczna napotkała fluktuacje na poziomie transcendentalnym. :childcry:
 
Nasza kochana szamanka :heart: :rutekajak:

O kurła, a ja sobie oglądam Real czekając na Joyca, bo te polskie gównogale od dawna mnie nie obchodzą... A tu taka niespodzianka, nasza Darusia podbiła polskie ememej i teraz zabiera się za boks. Jak już spierdoli polski boks do końca, to chyba pora na piłkę nożną albo siatkówkę.
 
  • Haha
Reactions: osk
To szybko prysnął sen o pobiciu rekordu Majka Tajsona. Młody ma talent ale jeszcze wiele pracy przed nim, Dovbyshchenko solidny gatekeeper i ciężko go wywrócić.
Młodemu da więcej doświadczenia jedna taka walka z twardym Ukraińcem niż z 10 leszczami co się przewracają w 1 r., a rekord nadal może pobić choć to bardzo, bardzo mało realne, dzisiejsza top 10 to by musiała zakończyć chyba karierę w ciągu 2 lat, albo strasznie się posypać, realnie jak zostanie mistrzem np. w wieku 22-24 lat to znakomicie by było.
 
Po cukiniach joyce ? To oni wyjda kurwa kolo 00 :siara:

Chyba obejrzy sie to rano. Wizja studia i pierdolenia mnie przytlacza
 
Zawsze mnie wkurwia w boksie to oczekiwanie na walkę wieczoru. Przecież do chuja wafla wiedzą ile maksymalnie potrwa walka przed walką wieczoru i nie mogą się rozgrzać na ustaloną godzinę tylko trzeba czekać kilkadziesiąt minut aż się zacznie walka.
 
Back
Top