Boks

Właśnie bardzo złe. Kiepska informacja, że coś takiego musi się odbywać.
kto to kupi? na narodowym? kurwa koszta organizacji beda wieksze, nie wiem, jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ze to sie odbedzie. Najman, Jackiewicz, to juz mamy 4 walki ;)kto powazny tam zechce wystapic, zwlaszcza, ze jesli wach wygra z millerem to huja go tam zobacza.
 
kto to kupi? na narodowym? kurwa koszta organizacji beda wieksze, nie wiem, jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ze to sie odbedzie. Najman, Jackiewicz, to juz mamy 4 walki ;)kto powazny tam zechce wystapic, zwlaszcza, ze jesli wach wygra z millerem to huja go tam zobacza.
Coś czuję, że to będzie charytatywna gala i wstęp będzie za jakąś cegiełkę. Widocznie wynajęcie Narodowego nie jest aż tak trudne. A z kasą za wynajem to nie mam pojęcia.

W ogóle są w sprzedaży bilety na galę w Cz-wie i co ciekawe tylko po jednej stronie hali. Ciężko się dowiedzieć o co kaman.
 
Na tej gali na Narodowym ma także pojawić się Bowe i Gołota i mają w ringu... wspominać ich walki:mjsmile:
o kurwa o kurwa, nie wiem co powiedziec ;) to bedzie niezwykle widowisko, 3 walki jackiewicza, walka najmana i jeszcze do tego bezdomny bowe z szacunku dla goloty, nie powiem o nim duzo, ale niestety jego wymowa strasznie siadla :/dziwi mnie jedno, ksw zeby cos zrobic na narodowym rzucilo wszystko co mialo, nawet superfight, a tu najman sobie ot tak wjezdza i robia taka gale, ciekawe kto go sponsoruje, to za duzo na moje szare komorki, error
 
Tak jak się można było spodziewać, najprawdopodobniej nie będzie transmisji w Polsce z gali w Newark. Dlatego pytanie: czy wszystkie gale WBSS są transmitowane na YT?
 
Tak jak się można było spodziewać, najprawdopodobniej nie będzie transmisji w Polsce z gali w Newark. Dlatego pytanie: czy wszystkie gale WBSS są transmitowane na YT?
a byla jakas ich gala z transmisja na youtubie? czy o tej tureckiej tv na youtubie nawijasz?
 
Last edited:
Dwie walki o pas WBA w tej samej wadze jednego wieczora? Za niedługo to samo będzie w UFC.
Na Wiki takie wyjaśnienia:
"If a fighter with multiple titles also holds the WBA's title, the fighter is promoted to "Super Champion" and the WBA title—which is then referred to as the "Regular" title—becomes vacant for competition by other WBA-ranked boxers. As a result, the WBA's official list of champions will often show a "WBA Super World Champion" and a "WBA World Champion" for the same weight class, instead of simply "WBA Champion. The WBA has even been known to recognize three different fighters as one form of champion or another in the same weight class ("Super", "Regular", and "interim champion"), and there have been occasions where two different WBA "World" champions have defended their own versions of the same title, in the same weight class, on the same night, in two different parts of the world."

Czyli po prostu może być ich aż trzech i mogą być nawet 3 walki mistrzowskie w tej samej wadze w WBA na jednej gali. Co poradzić?

https://en.wikipedia.org/wiki/World_Boxing_Association
 
Na Wiki takie wyjaśnienia:
"If a fighter with multiple titles also holds the WBA's title, the fighter is promoted to "Super Champion" and the WBA title—which is then referred to as the "Regular" title—becomes vacant for competition by other WBA-ranked boxers. As a result, the WBA's official list of champions will often show a "WBA Super World Champion" and a "WBA World Champion" for the same weight class, instead of simply "WBA Champion. The WBA has even been known to recognize three different fighters as one form of champion or another in the same weight class ("Super", "Regular", and "interim champion"), and there have been occasions where two different WBA "World" champions have defended their own versions of the same title, in the same weight class, on the same night, in two different parts of the world."

Czyli po prostu może być ich aż trzech i mogą być nawet 3 walki mistrzowskie w tej samej wadze w WBA na jednej gali. Co poradzić?

https://en.wikipedia.org/wiki/World_Boxing_Association
Wiem jak to działa po prostu to jest śmieszne. Pomyśl sobie co myśli o tym niedzielny kibic.
 
Wiem jak to działa po prostu to jest śmieszne. Pomyśl sobie co myśli o tym niedzielny kibic.
Mój ojciec lubi boks, ale nie za bardzo zorientowany w pasach i w/g niego WBC to World Boxing Champion i jest to najważniejszy pas. A kolejność jest taka 1.WBC/2.WBA/3.WBO:lol: Na resztę ma wywalone, czy są jakieś inne pasy. Więc myślę, że po prostu mają wywalone tak jak on na te paski.
 

* 0:17-10:20 - Groves vs Cox - zapowiedź ćwierćfinału WBSS,
* 10:21-31:08 - zapowiedź gali na Brooklynie,
* 31:09-34:00 - Tyson Fury wróci na ring?
 
A za tydzien w nocy z soboty na niedziele od godz 3.30 na Матч! Боец gala wbbs Wlodarczyk - Gassijew z Prudential Center gdzie walczyc beda takze Sulęcki i Masternak. Od godz 4.00 transmisja rowniez na niekodowanym Матч TB. Ponadto gala takze m.in. na chorwackim Arena Sport 1, bulgarskim Diema Sport, finskim Viasat Urheilu czy brytyjskim ITV Box Office.
 
Back
Top