Boks

Ciekawe info od Borka. Planuje galę w Anglii z udziałem Adamka. Zamierza współpracować z Frankiem Warrenem.

Już dobre kilka miesięcy temu Borek był w Wlk. Brytanii i dogadywał jakieś interesy.

Czyżby na wiosnę walka z młodym Furym, a ten Kassi to taki pojedynek korespondencyjny?
 
jak to sie mowi " nie dziel skory na niedzwiedziu", ja juz w adamka kompletnie nie wierze, moze ten kassi byc juz nie do przejscia.
 
Niby jest jaranko, ale wolałbym, żeby jednak zdecydowali się na Ortiza, bo przecież chcieli z nim walczyć mimo wpadki.

Bilety na galę w Częstochowie na ebilet.pl od poniedziałku. Ceny od 39zł.
 
Wagą ciężką, jak dla mnie najlepszą w boksie do oglądania. A sam pojedynek zapowiada się na ciekawy, bo panowie mogą dać fajny rewanż. I samego Stiverna raczej nie skreślam.
Nie widzę w tej walce nic ciekawego, ale ok. Dla mnie to kolejny odcinek serialu pt. "Bumobijca". Co do wagi ciężkiej to zgoda, choć osobiście lubię sobie też obejrzeć niższe wagi i nie jestem w stanie wybrać ulubionej kat. wagowej.
 
Nie widzę w tej walce nic ciekawego, ale ok. Dla mnie to kolejny odcinek serialu pt. "Bumobijca". Co do wagi ciężkiej to zgoda, choć osobiście lubię sobie też obejrzeć niższe wagi i nie jestem w stanie wybrać ulubionej kat. wagowej.
Tylko, że Stiverne to obowiązkowy pretendent WBC więc raczej rywal nie jest przypadkowy i przed walką z Ortizem pojawiały się plotki o powrocie Bermane na walkę z Wilderem. Sam Wilder też nie sprawdził się z nikim z topu, Ortiz byłby w/g mnie idealnym kandydatem. Ale i bumem Stiverna nie nazwę.
 
Tylko, że Stiverne to obowiązkowy pretendent WBC więc raczej rywal nie jest przypadkowy i przed walką z Ortizem pojawiały się plotki o powrocie Bermane na walkę z Wilderem. Sam Wilder też nie sprawdził się z nikim z topu, Ortiz byłby w/g mnie idealnym kandydatem. Ale i bumem Stiverna nie nazwę.
no kurwa rywal jest tragiczny, od przegranej z wilderem wygral tylko jedna walke z derrickiem rosey, ktora chyba byla jakiejs salce gimnastycznej, ktora wygral na pkt, a jego jedyny skalp to wrak arreoli, wiec o czym my tu mowimy, przeciez ta walka to porazka, nie wiem kto to obejrzy,
 
no kurwa rywal jest tragiczny, od przegranej z wilderem wygral tylko jedna walke z derrickiem rosey, ktora chyba byla jakiejs salce gimnastycznej, ktora wygral na pkt, a jego jedyny skalp to wrak arreoli, wiec o czym my tu mowimy, przeciez ta walka to porazka, nie wiem kto to obejrzy,
To kogo mieli wybrać na miesiąc przed walką? Wzięli wcześniej Ortiza, wpadł na dopingu i jednak nie będzie walczyć. Stiverne jest obowiązkowym pretendentem to walczy. Jakieś inne realne propozycje? A z kim Wilder walczył? Sprzedaje swoim nazwiskiem gale w USA, bo wreszcie mają swojego mistrza po latach, ale z nikim poważnym też się nie bił.
 
To kogo mieli wybrać na miesiąc przed walką? Wzięli wcześniej Ortiza, wpadł na dopingu i jednak nie będzie walczyć. Stiverne jest obowiązkowym pretendentem to walczy. Jakieś inne realne propozycje? A z kim Wilder walczył? Sprzedaje swoim nazwiskiem gale w USA, bo wreszcie mają swojego mistrza po latach, ale z nikim poważnym też się nie bił.
no co mam ci powiedziec, no napisales prawde, ale juz ich pierwsza walka byla tragiczna do ogladania, a stiverne lepszy na pewno nie bedzie ;) generalnie to zgadzam sie z @Tar-Ellendil, jebac ten pas wbc ;)
 

* 0:18-14:10 - kolejna obrona Wildera. Miał być Ortiz, będzie Stiverne?
* 14:11-21:58 - remis w walce GGG v Canelo. Rewanż w maju?
* 21:59-26:43 - Sulęcki dwie walki od mistrzowskiego meczu.
* 26:44-28:57 - Wach vs Miller w USA.
* 28:58-31:19 - Adamek vs Kassi w Częstochowie.
* 36:51-40:48 - Crolla vs Burns (zapowiedź).
 
22228344_1181529391947326_3259986473583602206_n.jpg

3 osoby lądują w Hall of Fame.
 
Snarski to już chyba z 10-te pożegnanie robi:siara: Dziś za to Eubank robi dziecko Yildrimowi::snoopd:: Ale sama karta tragiczna tej gali, nawet Arslan się załapał. W Anglii nieco lepiej to wygląda, a z Burnsa albo multitransmisję trzeba zrobić, albo obejrzeć jutro.
 
Back
Top