Boks

Milan - Juventus
Po meczu pewnie zerknę na polską czołówkę ciężkiej (Boże, jak to brzmi, takie bolki to czołówka naszej ciężkiej :jon:)
Z tą czołówką to przesada. Adamek wraca z emerytury i zarówno Rekowskiego jak i Zimnocha robi bez problemu.
 
Milan - Juventus
Po meczu pewnie zerknę na polską czołówkę ciężkiej (Boże, jak to brzmi, takie bolki to czołówka naszej ciężkiej :jon:)
Mam taki sam plan na wieczor wlasnie tylko ze jak sie skonczy mecz a okaze sie ze wychodza dopiero grubo po 23 to rezygnacja bo jutro pobudka po 4 a bez tez walki przezyje...
 
Nasz boks to parodia. Poza Suleckim, Glowackim i mimo wszystko Fonfary nie mamy nikogo. Z drugiej strony boks umiera i nasi chlopcy ida w mma. Chyba slusznie.
 
Mam taki sam plan na wieczor wlasnie tylko ze jak sie skonczy mecz a okaze sie ze wychodza dopiero grubo po 23 to rezygnacja bo jutro pobudka po 4 a bez tez walki przezyje...
tak kolo 23.30 ma być walka wieczoru ale nie wiem czy dam rade wysiedzieć bo od ranca jaram temat:crazy:
 
czwarta walka i czwarta decyzja :no no:
edit: jedna walka nie była w tv i jakiś Siergiej Wawrejko czy jakos tak wygral przez tko
 
Po gali w Wieliczce będzie powtórka z walk w Anglii. Polecam oglądać Gavin - Eggington kapitalna wojna była.
 
Back
Top