Boks

No i pwn to jest gość! Żeby tylko stream nie padł do tej 23 i bedzie git. Dzieki bo juz miałem sie poddać.
 
Masz Mistrzu obok jeszcze 6 innych streamów, po lewej stronie od okienka. Myślę, że któryś będzie śmigał :)
 
Powoli ale śmiga. Dobrze ze tylko 6 walka ma ta gala. Jakby zostawić tylko 3 czyli cygana, Prokse i ME to juz by było super i może nawet z piątala bym zapłacił za to ;) Oby tylko nie przymulali miedzy walkami bo coś sie zanosi na to...
 
Ciągle ten temat wałowany...trzeba mieć bodajże 50 postów. To w celu uniknięcia spamerów wchodzących na chat z zerową ilością postów na forum, a potem psujących ogólny przebieg dyskusji na samym czacie. Powinno być to myślę zrozumiałe dla ludzi obiektywnych i z wyobraźnią co się działo, gdy dostęp miał każdy "gość".
 
Spoko wszystko zrozumiale , nie jestem nowy na portalu co widać po dacie rejestracji a tej dokonalem i tak jakiś rok po tym jak zacząłem regularnie gościć na tym portalu. Poprostu nie postuje na forum.
 
Ja też rok czytałem, a potem się zarejestrowałem i się zaczęło :D Jak ja rok wytrzymałem hehe.



Warto czasem się wypowiedzieć w jakimś temacie nam bliskim, jest ich tyle na forum, różnej maści...A problem braku opcji na chat się zlikwiduje sam. Polecam i pozdrawiam!
 
[strike]http://www.twitch.tv/grondal[/strike]



Dzień dziecka się skońcyzł, nie ma już takiego oglądania.
 
Nie okradac Polsatu bo na MMA siana nie bedzie:-). Soldra byl bliski sprawienia sensacji, ale juz chyba ja stracil.
 
Back
Top