Boks

Ja stawiam na Adamka - obydwóch lubię, ale szanuje tylko Adamka ...


Tomek będzie wywierał presję na Szpilkę i punktował seriami. Szpilka będzie bił na gardę . Nie wydaje mi sie , żeby ,,Góral,, przewracał się po ciosach Szpilki , ale jak już sie tak stanie to wstanie i nie da się wykończyc . Obydwoje mają twarde charaktery, ale większe serce do walki ma Tomek Adamek i to on powinnien wygrac decyzją ( nie wierzę w KO , ale dycyzją powinnien wygrac ) .


Bardzo ciekawie zapowiada sie także pojedynek : Proksa vs Sulecki i występ Kosteckiego po wczasach :-) .


Dobra gala jak na polskie ,,wojaki ,, itd ...
 
@zoom



Dzieki za info. Właśnie ze 2 gale KSW to tak własnie dostałem ale to już dawno było z 1,5 roku temu. Muszę do nich przedzwonić jutro.
 
Brzuszek i prawie 103kg. Trochę dużo ale jestem spokojny, siła spokoju Adamka rozpyka nabuzowanego Szpilmana



War Góral !







Tomasz Adamek (102,600 kg) • Artur Szpilka (101,200 kg)



Michał Chudecki (62,900 kg) • Michał Syrowatka (62,950 kg)



Grzegorz Proksa (73,400 kg) • Maciej Sulęcki (73,700 kg)



Dawid Kostecki (76,800 kg) • Andrzej Sołdra (76,850 kg)



Łukasz Maciec (67,600 kg) • Michał Żyromiński (67,400 kg)



Piotr Gudel (58,150 kg) • Rafał Kaczor (58,250 kg)







https://www.youtube.com/watch?v=GV8zM9nGLMc
 
Ja nie kupwałem bo jeszcze nie wiem czy będę miał jutro czas obejrzeć. Najwyżej bedę śledził "na czarno"



Dwa razy korzystałem z tej promocji w CP (kasa za 3 miechy z góry), nie było żadnych problemów. Tylko jest tak jak piszecie, nie do każdego zadzwonią, trzeba się upomnieć i nie wiem czasem czy taka akcja obowiązuje dla najniżeszgo pakietu, wydaje mi się, ze nie
 
Mówiłem że te focie i informacje na facebooku Szpili były lekko podrasowane. Spalił tłuszczu trochę, zaczął trzymać dietę i tyle. Łapin nie kłamał mówiąc że te informacje, publikowane przez Artura o swojej wadze, to ściema i że tak naprawdę schudł. Adamek jest za to najcięższy w karierze (pół kilograma więcej niż przed walką z Chambersem). Tak czy siak Adamek to wygra. Szpilka w jeden obóz nie nadrobi wszystkich braków jakie ma.
 
Co tam Szpila mówił na ważeniu? Jakieś pociski do Adamka?A przed włączeniem miałem siępytać czy nie było jakiejś złej krwi między nimi, nikt nikomu dziecka nie chciał robić?
 
Panowie a co ten Szpila może, pogadać se na ważeniu i tyle, nakręcić atmosfere i zgarnąć hajs. Ewentualnie w pierwszych rundach liczyć na jakiegoś mocnego lewego, chociaż i tak mi sie wydaje, że Adamek jest tak doświadczony, że nawet po nokdaunie się podniesie, przewalczy rundę czy dwie na wstecznym i będzie punktował nieruchawego, uwielbiającego przyjmowAC GRAD CIOSóW POD LINAMI Szpile jak mu się tylko zamarzy. Adamek nie jest idiotą pod presją nie pęka tak jak Szpilka. Ademaek spokojnie wyciągnie decyzję na swoją korzyść
 
Szpilka miał załzawione rozbiegane oczy. Tremę ma młody jak przed komunią. Myślałem że Adamek jest niższy.Może był bliżej kamery. Jednak już słysze te pianie komentatorów po wygranej Szpili prze KO. Że może byliśmy świadkami objawienia przyszłego mistrza , zobaczymy go z Kliczko i inne pierdy komentatorów na amfie i wódzie I suppose
 
Jest jedna pewna rzecz skutecznie pomijana przez "znawców" w sztukach walki-wiek. Starszemu zawsze bliżej do poziomu. W końcu z tej pozycji będzie toczył swoje ostatnie nic nieznaczące już boje, z larwami wlewającymi się przez szpary nieszczelnej trumny.
 
Dobrze Kostecki nagadał Sołdrze face to face i na końuc to : ,, Na sto procent dzisiaj nie będzie spał ,,:-) . Ogólnie to 3 ,,walki wieczoru i 3 rozmóeki zaeodnikóe podczas facetoface ... Promocja , czy rzeczywiście szykuje się Polska bokserska gala:-) ??
 
Mimo że Adamka nie trawie i nigdy nie ceniłem jakoś jego umiejętności to jednak ze Szpilką powinien sobie poradzić.
 
Pierwszy raz kupiłem PPV na galę boksu. Jakieś doświadczenia z iplą? trzeba mieć mega internet, da radę sygnał z laptopa na tv puścić i będzie dobrze działało?
 
To Adamek pewnie koło 22? Czy coś mi się pojebawszy?



Hahaha ten Kostecki to niezły pajac, mam nadzieję, że dostanie wpierdol, i przy Sołdrze jaki duży łeb ma :D
 
Łatwiej o streama z UFC niz z tej kijozy polsatowej. A za kase w necie można oblukac i za ile? ano tak pewnie Ipla hmmmm
 
Back
Top