Boks

Ja chciałbym obejrzeć Dereka Chisorę w akcji. Obojętnie z kim by walczył. Imponuje mi swoją zaciętością.
 
Price został rzucony na głęboką wodę i utonął.







Bez kasku i powyżwej 3 rundy jest po prostu słaby na zawodostwie.
 
Jeden warty drugiego Zimnoch - sprzedawczyk , a Szpilka przerzut - taki z niego kibic wierny wisle Kraków a ja pamiętam jak chodził po moim osiedlu w koszulce Cracvovii .
 
Price kończ waść, wstydu oszczędź !



Ktoś tu szczekał, że nadchodzi nowa siła w HW i czas na zmiany. Come on ...



Dziadek Thompson leje po raz drugi gościa, który był kreowany na przyszłego mistrza (tylko przez kogo ? :-))



Trace wiare w wage ciężką. Wilder jeszcze trzyma nieskazitelny rekord ale kto wie :-)
 
Price - kolejny bokserski buum, którego rekord został zweryfikowany. Thompson przy Kliczce nic nie znaczył, ale takich "prospektów" jak Price niszczy. Teraz czas na Tysona Fury, Haye da mu lekcje boksu, a Thompson (który chce walki z Furym) może poprawić.
 
Oficjalnie można dzisiaj rzec, że walka dojdzie do skutku



28 września w ringu staną naprzeciwko siebie Haye i Fury



Tyson podpisał dzisiaj kontrakt na walke







Dla dla Haye jest zdecydowanym faworytem. Walka skończy się ciężkim KO. Fury za te głupie wypowiedzi i szyderstwa względem innych zawodników, m.in Caina Velasqueza poniesie zasłużoną kare :-)
 
Ja nie uwierze dopóki obu ich nie zobacze w ringu. Fury to człowiek nieprzewidywalny i do tego czasu może się wycofać poprzez np symulowanie kontuzji, on jest zdolny do wszystkiego. Inną sprawą jest to, jak bardzo chciałbym zobaczyć jak Fury dostaje łomot od Haye. Ostatnio Fury "wziął sobie na język" Lennox'a Lewis'a, to się w pale nie mieści, żeby ktoś, kto nic w boksie nie osiągnął pluł się do żywej legendy boksu jakim jest Lewis.
 
Swietnie, ze znowu bedzie mozna zobaczyc Haye'a, gosc jest piekielnie szybki, a do tego ma potezny cios. Licze, ze Fury padnie nieprzytomny juz na poczatku walki. Innej opcji jak wygrana Davida przez KO nie widze.
 
mam nadzieje że ten zjeb Fury nareszcie dostanie wpierdol życie i odechce mu się tych wpisów na Twitterze,bo to już jest masakra co on tam wypisuje
 
Fury dawno już sięgnął dna swoimi wypowiedziami i zachwaniem. Nic mnie już nie zdziwi u tego pajaca ...



Haye dobrze się zachował, najważniesze to nie dac sie wciągnąć w głupie gierki Furego.



W ringu większy z Anglików nie będzie już taki pewny siebie. Haymaker napewno się o to postara :-)
 
Fury to zwykły burak, mam nadzieje że nie wykręci sie przed walką jakąś kontuzjom.



Oby tylko wszedł do ringu, później to już go mogą znieść na noszach :-)
 
Fury zrobił widowisko ale w ringu go Haye nauczy żartów cięższego kalibru : ) ten Fury niezły klown
 
Szpilka: Lubię takich wojowników jak Mollo



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6lGP5XejP5E



Trening siłowy Szpilki przed rewanżem z Mollo (cz.1)



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AXWoJ4vyVIU
 
Back
Top