Boks

Devon Alexander kontuzjowany ... Walka z Brookiem zostanie przesunięta na inny termin.

Eddie Hearn zamiast powiedzieć, że boją się GGG to chrzani, że Kazach jest mało znany w USA.
Chcący zachować sporą aktywność <strong style="font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; text-align: justify; background-color: rgb(255, 255, 255);">Giennadij Gołowkin (25-0, 22 KO) w ostatni weekend marca zmierzy się z Nobuhiro Ishidą (24-8-2, 9 KO). Potem ma powrócić na rynek amerykański, by spotkać na swojej drodze kogoś znacznie bardziej wymagającego niż Japończyk. W najbliższych miesiącach nie ma raczej mowy o spotkaniu z Sergio Martinezem bądź Julio Chavezem Jr, ponieważ obaj panowie mają zadawnione porachunki i na jesień prawdopodobnie dojdzie do ich rewanżu.<br style="font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; text-align: justify; background-color: rgb(255, 255, 255);" />
<br style="font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; text-align: justify; background-color: rgb(255, 255, 255);" />
Jednym z wolnych zawodników z dużym nazwiskiem pozostaje <strong style="font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; text-align: justify; background-color: rgb(255, 255, 255);">Darren Barker (24-1, 15 KO). Promujący go <strong style="font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; text-align: justify; background-color: rgb(255, 255, 255);">Eddie Hearn z grupy Matchroom Sport nie jest jednak zwolennikiem takiej potyczki, twierdząc iż... Gołowkin nie jest znany w USA. Co ciekawe podobną opinię wyraził Quillin. Tylko dziwnym trafem to właśnie Kazach jest pokazywany przez stację HBO.<br style="font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; text-align: justify; background-color: rgb(255, 255, 255);" />
<br style="font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; text-align: justify; background-color: rgb(255, 255, 255);" />
- Starcie z Gołowkinem nie przyniesie wielkich kroci. Spotkanie Darrena z nim nie byłoby dużym wydarzeniem. Weźmiemy taką walkę dopiero wtedy, gdy pozostali mistrzowie będą nieosiągalni - przyznał Hearn.



Wbrew temu co twierdzi Peter Quillin, amerykańscy kibice naprawdę pokochali walki z udziałemGiennadija Gołowkina (25-0, 22 KO). Tydzień temu na antenie HBO puszczono trzy walki o mistrzostwo świata - kolejno Orlando Salido z Miguelem Angelem Garcią, Gołowkina z Gabrielem Rosado oraz Romana Martineza z Juanem Carlosem Burgosem. Jak się okazuje, fani najliczniej usiedli właśnie do starcia o pas WBA wagi średniej.

Potyczkę Martineza z Burgosem obejrzało 520 tysięcy osób, Garcii z Salido 780 tysięcy, choć było to główne wydarzenie wieczoru w sławnej Madison Square Garden, za to walkę pogromcy naszego Grześka Proksy z Rosado widziało na żywo aż 813 tysięcy fanów szermierki na pięści.
 
23-lutego w Ergo Arenie nie dojdzie do walki Artura Szpilki z Krzysztofem Zimnochem. - Mój sztab szkoleniowy się na nią nie zgodził - napisał Szpilka na swoim fanpage'u w portalu społecznościowym "Facebook".







"Witam wszystkich. Moja walka z Krzysztofem Zimnochem nie dojdzie w tym terminie do skutku, ponieważ mój sztab szkoleniowy się na to nie zgadza, po ciężkiej walce z Mollo" - napisał Artur Szpilka na swoim profilu facebookowym.







"Ja mogę nawet dziś wyjść z nim do ringu, ale niestety nie wszystko zależy ode mnie. Walka będzie na sto procent w innym terminie" - dodał "Szpila".
 
Wczoraj było wszystko OK. Tak zapewniali Wasilewski, Babiloński i Kmita ale do czasu ...



Przynajmniej kiedyś ten pojedynek sie odbędzie. Oby jak najszybciej



Sprzedaż PPV może im przez to trochę spaść
 
Marian Kmita z pewnością nie jest zadowolony, ale Fiodor Łapin stanowczo sprzeciwia się tej walce. Sam Szpilka bardzo chce walczyć, promotorzy chcą tej walki, ale trener stawia weto.
 
Dla dobra zdrowia zawodnika jestem za trenerem.Po takiej bitce jaką sprawił mu Mollo głowa musi odpocząć ..
 
Szanse walki z Wladimirem Kliczko może niespodziewanie dostać Fres Oquendo (35-7, 23KO)




39-latek z Chicago, który w przeszłości pełnił rolę sparingpartnera braci Kliczko już dwukrotnie miał okazję walczyć o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej, jednak przegrywał z Chrisem Byrdem i Johnem Ruizem. W ubiegłym roku Oquendo zaliczył trzy zawodowe zwycięstwa, wracając na ring po ponad rocznej przerwie. Do jego walki z młodszym z braci Kliczko miałoby dojść 6 kwietnia
.




:-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
11968292_ori.gif








Jeszcze tylko 2 walki, proszę.....:-)
 
I szczerze mowiac bardzo dobrze, ze Szpilka po walce z Mollo troche odpocznie. Ze wzgledow zdrowotnych walka z Zimnochem trzy tygodnie po takim pojedynku z pewnoscia nie bylaby dobrym wyborem. Ciekawe na ile jakakolwiek Komisja Stanowa zabronilaby Szpilce sparingow po takiej walce. Miesiac?
 
No to polsat sie wkur...! na pewno im spadnie sprzedaż ppv. tą zadyma chłopaki nakręcili ludzi a tu lipa:-)



Podobno maja walczyc w kwietniu to nie tak zle.



Co do Oquendo mam nadzieje ze to ściema!
 
Przecież Cygana reklamowali jeszcze w dniu gali, a polsat przecież dobrze wiedział, że nie wypuszczą go z paki. Ciekawe jak tym razem sie zachowają. Czy Marian Kmita zorganizuje konferencje prasową by oznajmić całej Polsce, że nie dojdzie do walki Szpilki z Zminochem?
 
Śmiech na sali z tą walką Szpili z Zimnochem. Moim zdaniem trener tą decyzją upokorzył Artura, który zgrywał kozaka, a wyszedł na tchórza, który z bolącą nóżką na ring nie wyjdzie. Poza tym to policzek dla Polsatu, któy teraz sprzeda mniej pay per view. Skoro taki trener obsrany to mogli olać walkę z Mollo i skupić się na Zimnochu. Dla mnie to jaja, teraz tylko bardziej chce mi się śmiać z tej całej żałosnej bijatyki i słów Szpilki. Na kogo on teraz wyszedł?
 
Walka z Mollo już była wcześniej zaplanowana. Pstryczek to raczej dla polsatu, bo mogli przewidzieć, że Szpilka dostanie w tej walce trochę po głowie. Jak znali dokładny termin walki z Mollo to mogli zorganizować galę z udziałem Szpilki w innym terminie. Czy oni są poważni? 3 tygodnie to wystarczająco dużo czasu, ale na odpoczynek po ciężkiej walce.
 
Szpilka




- Jestem niesamowicie zły, ale nie wszystko zależy ode mnie. Gdyby tak było, to walka z Zimnochem odbyłaby się w lutym. On pasuje mi swoim stylem dużo bardziej niż Mollo, z pewnością ma też słabszą szczękę - opowiada "Szpila".



- Od rana dostaję setki telefonów, jak tylko dowiedziałem się, że pojedynek został odwołany, to wykupiłem wakacje na Teneryfie i podjąłem decyzję, że wyjadę odpocząć trochę od tego całego zamieszania. Potem jednak wracam i od razu ruszam z mocnymi treningami - mówi zawodnik grupy KnockOut Promotions.




Krzysztof Zimnoch (13-0-1, 10 KO) zgodnie z wcześniejszymi planami wystąpi 23 lutego
podczas gali "Polsat Boxing Night", pomimo wycofania się z imprezy Artura Szpilki (13-0, 10 KO). Aktualnie obóz pięściarza współpromowanego przez grupy Babilon Promotion i KnockOut Promotions szuka nowego rywala.







Babiloński

Złożyliśmy ofertę kilku polskim pięściarzom wagi ciężkiej i czekamy na odpowiedź. Jeśli nie znajdziemy zastępstwa w kraju, to będziemy musieli sięgnąć po zagranicznego rywala, choć priorytetem jest pięściarz z Polski - mówi Tomasz Babiloński, współpromotor białostoczanina.



- Dzisiejsza wiadomość jest dla nas dużym rozczarowaniem, wiele osób czekało na ten pojedynek. Na razie jest za wcześnie, aby mówić na kiedy można przełożyć walkę Zimnocha ze Szpilką, teraz skupiamy się na szybkim znalezieniu nowego przeciwnika na imprezę w Ergo Arenie - mówi szef Babilon Promotion.
 
Ciekawe czy klasycznie kelner czy ktoś lepszy. Skoro to Polsat boxing night to mam nadzieję na tą drugą opcję.
 
Oprócz Wawrzyka (który chyba miał jakąś kontuzję) to nie ma nikogo ciekawego dla Zimnocha...



Pewnie dadzą jakąś łajzę zza granicy :)
 
Wawrzyk raczej odpada. Wątpie aby wziął walkę na 2.5 tyg przed galą.



Choć chciałbym zobaczyć to starcie.
 
Dla tego najbliższego PPV to katastrofalna wiadomość, ale w dłuższej perspektywie może się to opłacić. Teraz trzeba intensywnie promować Zimnocha, dać mu jakiegoś konkretnego rywala i w kwietniu walka Szpilka - Zimnoch sprzeda się jeszcze lepiej i będzie w stanie udźwignąć galę Zrobię Ci Dziecko Boxing Night
 
Dla tego najbliższego PPV to katastrofalna wiadomość, ale w dłuższej perspektywie może się to opłacić. Teraz trzeba intensywnie promować Zimnocha, dać mu jakiegoś konkretnego rywala i w kwietniu walka Szpilka - Zimnoch sprzeda się jeszcze lepiej i będzie w stanie udźwignąć galę Zrobię Ci Dziecko Boxing Night





Tylko, że konkretny rywal, poskłada Zimnocha w 30 sec.
 
Jak Wawrzyk zawalczy z Zimnochem to boks musiał się diametralnie zmienić w ostatnich latach :D raczej jeśli nie stało się Diablo vs Masternak, choć obaj już wysoko to i to się nie zdarzy na tym etapie ich karier. To nie MMA i nie KSW, żeby czołowi Polacy ze sobą walczyli.



Szkoda, że starcia nie będzie już teraz w lutym, bo powinno to być rozwiązane, no ale ktoś może się zastanowić czy byłaby to sportowa walka po tym incydencie .
 
Szczerze to ten tekst jest śmieszniejszy niż straszący ;) No, ale Szpili łatwiej byłoby coś podobnego zrobić jednak w MMA, choć raczej to prędzej jemu tu by paru mogło zrobić.
 
Back
Top