Boks

Witek to moj ulubiony bokser... Z jednej strony fajnie że odchodzi w chwale, ale z drugiej strony szkoda że już go nie zobaczymy w ringu...
 
Mistrz świata WBC w wadze ciężkiej Witalij Kliczko (45-2, 41 KO) zaprzeczył informacjom o rzekomym zakończeniu kariery. Pięściarz twierdzi, że jego wypowiedź na konferencji prasowej została źle zinterpretowana.


- Nie przyjechałem do Doniecka, by ogłosić zakończenie kariery. Jestem już zmęczony pytaniem • Kiedy to nastąpi? • . Wielokrotnie powtarzałem, że jeśli podejmę taka decyzję, to ogłoszę ją na specjalnej konferencji prasowej. Na razie zakończenie kariery sportowej nie wchodzi w grę. Przepraszam, jeśli nie zaakcentowałem tego wystarczająco mocno na spotkaniu w Doniecku • oznajmił "Doktor Żelazna Pięść".
 
Blisko 4 miliony widzów śledziły w sobotę w szczytowym momencie w kanałach Polsatu zwycięską walkę mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (47-2, 33 KO) z Francisco Palaciosem (21-2, 13 KO) - pisze serwis "RingPolska.pl".
 
Jako że wieści o końcu kariery Ukraińca obiegły lotem błyskawicy cały świat, Kliczko postanowił w poniedziałkowe popołudnie wyjaśnić swoje słowa i zakończyć zamieszanie. Jak cytuje boksera agencja Ria Novosti, Kliczko oświadczył: - Nie ma mowy o końcu mojej kariery. Przepraszam wszystkich za to zamieszanie, nie było moją intencją wywołanie go. Musiałem nie podkreślić wystarczająco o co mi chodzi.
 
Adamek 22 grudnia z całą pewnością nie wystąpi przeciwko Solisowi.



Bardziej prawdopodobnym rywalem jest Kevin Johnson.
 
Jak poinformowała w oficjalnym komunikacie prasowym federacja Rivarly Chamionship Wrestling walka Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe nie odbędzie się. Powodem jest kontuzja barku, jakiej doznał Amerykanin.


"Rivalry Championship Wrestling informuje, iż w związku z kontuzją Riddicka Bowe gala wrestlingowa • Unfinished business - Wyrównanie rachunków • planowana na 3 listopada 2012 roku nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.


Riddick Bowe doznał kontuzji barku podczas treningu. Według lekarzy czeka go kilkutygodniowe leczenie, a później dłuższa rehabilitacja. Rivarly Chamionship Wrestling poinformuje o nowym terminie walki" - poinformowano w komunikacie prasowym.


Walka miała odbyć się na zasadach wrestlingu, miejscem jej odbycia miał być Wrocław. Byłby to trzeci pojedynek obu zawodników - w 1996 roku dwukrotnie krzyżowali bokserskie rękawice. Za każdym razem lepszy był Polak, jednak został zdyskwalifikowany za ciosy poniżej pasa.


Niewykluczone, że odwołanie walki z Bowe otworzy Gołocie możliwość pojedynku z Przemysławem Saletą. Obaj wyrazili zainteresowanie takim starciem, które miałoby być ich oficjalnym pożegnaniem ze sportem.






no i całe szczęście ;)
 
http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=31950%3Afloyd-mayweather-jr-a-ray-j-rozebrali-ca-imprez-&catid=1%3Alatest-news



dojebał teraz floyd ...



jakieś puste szmaty obdarował kasą.
 
196562_10151111259927839_1908857146_n.jpg




Gdyby Rahman był w dawnej formie to z Povetkina by nic nie zostało, ale realia się inne.



Sasza po tej walce zostanie rzucony na pożarcie Władkowi, skończy się to podobnie do walki z Adamkiem.
 
Włodarze berlińskiej grupy promotorskiej Sauerland Event planują wysłać trzech pięściarzy ze swojej stajni do walki o trzy prestiżowe tytuły będące w posiadaniu Władimira Kliczki (58-3, 51 KO). W kolejce do walki z Ukraińcem są: Rosjanin Alexander Powietkin (jeśli dziś pokona Hasima Rahmana i obroni tytuł WBA World, będzie musiał zmierzyć się z Władimirem wiosną przyszłego roku), Bułgar Kubrat Pulew (pod warunkiem, że dziś wygra z Alexandrem Ustinowem otrzymując tym samym status obowiązkowego pretendenta feferacji IBF) oraz Fin Robert Helenius (musi udanie wrócić po długiej przerwie spowodowanej kontuzją i otrzymać szansę walki o tytuł WBO).


- W ten sposób otrzymamy trzy szanse na zdobycie tytułu mistrza świata i organizację pojedynków wysokiej klasy • tłumaczy Wilfried Sauerland. • Dlaczego jedna z tych opcji miałaby się nie udać? Oprócz tego, taka taktyka pozwoli osiągnąć porozumienie ze stacjami telewizyjnymi (walki braci Kliczków transmituje w Niemczech RTL, a walki zawodników Sauerland Event kanał ARD • przyp. red.). Dwa pojedynki może pokazać jeden kanał, a transmisją trzeciego zajmie się druga stacja. Taka sytuacja byłaby korzystna dla wszystkich • zakończył Sauerland.


Wszyscy trzej są dobrymi opcjami dla Władimira.





Rahman 10 kg za dużo.

Povetkin past prime.
 
Z tych 3 pojedynków 2 na pewno zobaczymy w przyszłym roku jako obowiązkowe obrony, czyli z Powietkinem i Pulewem (nie przewiduje innych nazwisk ;d). Helenius pewnie jeszcze poczeka, bo pewnie jakiś Amerykanin będzie wcześniej, np. Seth Mitchell.
 
prawdopodnie Gołota v Saleta 24 listopada we Wrocławiu. Info z wp więc nie wiem czy brac na to poprawkę czy nie
 
@Painkiller



To nie jest info z wp, wp zamieściło wywiad Salety przeprowadzony przez dziennikarza Polskiej Agencji Prasowej (PAP). I wp podaje (dosyć widocznie), że ta informacja pochodzi z PAP.
 
Info obieglo kilka serwisów w tym se i ringpolska także chyba wszystko dojdzie do skutku, póki co nikt niczego nie neguje.
 
Back
Top