Boks

Jak Fury wziął moneyfight z Ngannu to było wszystko ok? Ale jak Usyk bierze Rico to jest przebrzydły Ukr?
Widzę ze podwójne standardy na pełnej.
No kurwa dziwne żeby Fury byl przebrzydłym ukrem :matt: usyk już przed cyrkiem z Rico nim był
 
Chujowe zestawienie dla Rico swoją drogą, a banderowiec będzie się bujał na jego nazwisku bo go obskoczy pracą na nogach i pewnie wygra na punkty :siara:
 

Co za gówno, jeszcze na dodatek o pas WBC. :siara:

Mam nadzieję na klapę finansową tego przedsięwzięcia, bo już wkurwiają mnie te walki z pizdy.

Mistrz powinien mierzyć się z najlepszymi w swojej dziedzinie, a nie z kickbokserem czy youtuberem.
 
Co za gówno, jeszcze na dodatek o pas WBC. :siara:

Mam nadzieję na klapę finansową tego przedsięwzięcia, bo już wkurwiają mnie te walki z pizdy.

Mistrz powinien mierzyć się z najlepszymi w swojej dziedzinie, a nie z kickbokserem czy youtuberem.
Szejkowie opłacają to wyjebane na koszty, liczy się widowisko
 
Back
Top